Şimdi Ara

SuperBoxDolandırıcılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    #turkcell #superbox rezaletini anlatıyorum.

2.gün önce superbox'a başvurdum çünkü internetim adsl ve çok yavaştı.
    Superbox için bugün personel gelip kontrol sağlayacağız dedi ve adrese geldi.
    Adrese gelen personel kontrol etmiş ve evde superbox kullanılabilir demiş ve annemden imza almış. B
    ugüne ve geldim evi gezdim evde sadece 1 noktada çok az superbox çekiyor.

532 müşteri hizmetlerini aradım, hizmetten menmun olmadığım için inceleme yapılıp aboneliğimin cayma bedelsiz iptalinin yapılmasını istedim. Bana süreci anlatırken adresini sorgulayalım dedi ve bana kalkıp alakasız bir adres söyledi.
    Adres benim yaşadığım adres değil ve benim adresimi sorguladığında superbox zaten kullanılamıyor.

Bugün 23:00 saatinde görüşmeyi müşteri hizmetleri ile görüşmeyi bitirdim.

Kısaca sırf abonelik satmak için turkcell ve altbayileri katakulliye getirip başka adres gibi gösterip abonelik açmışlar.

• Bunu hep yapıyor zaten Turkcell

Kalite ne beklersiniz

Cama yakın bir yer telefon ile bakın daha iyi kaliteli sinyal bulmaya çalışın

Yada kullanamadığızı belirtip cayarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma cayma bedeli çıkarırsa şu linki doldurabilirsiniz.https://www.turkiye.gov.tr/tuketici-sikayeti-uygulamasi
  • Benimki de farklı adres çıktı. Itiraz ettim ? Çözüm merkezi kontröl sonrası cayma bedelsiz ve vergisiz iptal be iade edebilirsiniz dedi bilgin olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon çok iyi de çekse her bölgede SuperBox hizmeti verilmiyor. Bayiler de müşterinin ihtiyacını karşılamak için farklı adres göstererek hizmeti başlatıyor ki, kimse buna itiraz etmiyor. Çünkü gerçek adreste Turkcell hizmeti onaylamayacak ve bağlantı sağlamayacak zaten. Sizde ise en azından bir verimli çalışıp çalışmadığını kontrol etmesi gerekirdi görevlinin.
    Kullanma ihtiyacınız varsa cam kenarında kullanın cihazı. Hem daha iyi sinyal alır orada, hem de evin içinde çekmeyip radyasyona boğmaz evi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehtnc1

Benimki de farklı adres çıktı. Itiraz ettim ? Çözüm merkezi kontröl sonrası cayma bedelsiz ve vergisiz iptal be iade edebilirsiniz dedi bilgin olsun.
    Nasıl itiraz ettiniz ne söylediniz temsilciye?

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Kendi sistemlerinde adres farklı olunca sikayet talepi oluşturdum. 10 gün sonra döndüler araştırıracaklarını sözleşmeye bakıp döneceğini söyledi. 2 gün sonra döndüğünde bayi hatası denilerek kurlum bedeli ve vergi ücretleri alınmadan iptal edebilirsiniz dendi dün itibarı ile iptal oldu ve modemi teslim edeceğim.

• Mehtnc1 kullanıcısına yanıt
    Bayi sizi aramadı mı konuyla ilgili?
    Allah Allah iyiymiş valla ya

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Geçmiş olsun

Ararlar diye düşünüyorum.

Zannetmiyorum çok tan ararlardı ya bayi hatası deniyor sahte adres tanımı superbox satış birimi Geçenler de isterseniz size destekleyen bir yeri adres gösterelim sonrada sizi arayan ekibe kendi evinizi söylersiniz diyor. Bayi sahtede yapsa yine de turkcell kazançlı ben biraz bu işlerin girdaplarında hep iyi çıkarım onlar mevzuat bilmeyenleri iyi korkutma görevi var.

Bu durumu btk ya yazdınız mı?

Yok hocAm direk talep oluşturuldu çözüm merkezi araştıma yaptı bayi hatası dendi kullandığımı ödedim. 82 tl gibi bi şey 16 günlük vergiler bir de biraz önce de modemi teslim ettim.

Anladım teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bunu hep yapıyor zaten Turkcell

Kalite ne beklersiniz

Cama yakın bir yer telefon ile bakın daha iyi kaliteli sinyal bulmaya çalışın

Yada kullanamadığızı belirtip cayarsınız

• evet değişen bir şey yok... arayan soran yok 3 gün oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.