Şimdi Ara

süper lige suni denge teorisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazıklar olsun balans ayarını bu kadar göstere göstere yapan cüneyt çakıra yazıklar olsun.kendisini iten fernandese kart bile göstermeyen,ersanın alpere cephenden mudhalesini sarı kartla geçiştiren cüneyt çakır,raulün denge ayagıyla veli kavlağa yaptığı mudhaleyi kırmızı kartla cezalandırdı.tebrikler cüneyt çakır sayende lig kopmamış olacak,digitürkün reytingi korunmuş olacak.tebrikler.

• Meireles ve Volkan digitürke çalışıyor desene
  • ersanın müdahelesi kırmızı kart diye gelmeyin abi yapmayın gözünüzü seveyim ama Fernandes konusuna katılıyorum resmen bana kırmızı göster ben portekizliyim diyor.
  • cüneyt çakır bu ligdeki gelmiş geçmiş en rezil hakemdir. Metin Tokat'ın bile bir üst versiyonudur.
  • Abi bırakın bu işleri, Galatasaray taraftarı gibi bize oyun oynanıyor diye ağlamaya gerek yok, bizim futbolcuların salaklığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

ersanın müdahelesi kırmızı kart diye gelmeyin abi yapmayın gözünüzü seveyim ama Fernandes konusuna katılıyorum resmen bana kırmızı göster ben portekizliyim diyor.

evet evet faul bile değildi.ondan itiraz etti zaten pozisyon sonrası.çakır hatalı karar verdiğinden itirazada ses çıkarmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gümüşyaka

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

ersanın müdahelesi kırmızı kart diye gelmeyin abi yapmayın gözünüzü seveyim ama Fernandes konusuna katılıyorum resmen bana kırmızı göster ben portekizliyim diyor.

evet evet faul bile değildi.ondan itiraz etti zaten pozisyon sonrası.çakır hatalı karar verdiğinden itirazada ses çıkarmadı

birader bir şey demiyorum sinirden yada fanatiklik kör etmiş.Sonra sakin kafayla izlersin pozisyonu.
  • Daha mac bitmeden baslamislar. Olur da fener cevirirse en iyiyiz kraliz oynadik kazandik diyeceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cüneyt çakırın ne kadar basit kart gösteren bir hakem olduğunu avrupa öğrendi artık yapmayacaksın dikkatli olacaksın.yediğimiz 3 golde bariz defans hataları önce kendimizi düzeltelim sonra hakemle ilgili konuşuruz.
  • Cüneyt Çakır ilk yarı bariz bir şekilde Fener'i kolladı.Bu konu başlığını açan arkadaş maçı radyodan dinliyor sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Abi bırakın bu işleri, Galatasaray taraftarı gibi bize oyun oynanıyor diye ağlamaya gerek yok, bizim futbolcuların salaklığı.

Kanser olsanız Galatasaray'dan bileceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Daha mac bitmeden baslamislar. Olur da fener cevirirse en iyiyiz kraliz oynadik kazandik diyeceksiniz.

arkadaşım mevzu kazanıp kazanmamak değil ki.netice de 10 kişi kalmış takımda maçı kazanabilir.maçı kazanmak yapılanı yazmamızı engellemeli.hakemi itmek bir tarafa dokunamazsın bile.fernandes hakemi itiyor kart yok.meileres direkt kırmızı kart.bu kararlarıyla çakır büyük çaba veriyor.ligi koparmıyor.tebrik ediyoruz görevini yapmaya çalışıyor çakır efendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Abi bırakın bu işleri, Galatasaray taraftarı gibi bize oyun oynanıyor diye ağlamaya gerek yok, bizim futbolcuların salaklığı.

Yalan mı kardeşim, forumlarda sürekli federasyon bize oyun oynuyor diyen siz değil misiniz?
  • quote:

yazıklar olsun balans ayarını bu kadar göstere göstere yapan cüneyt çakıra yazıklar olsun.kendisini iten fernandese kart bile göstermeyen,ersanın alpere cephenden mudhalesini sarı kartla geçiştiren cüneyt çakır,raulün denge ayagıyla veli kavlağa yaptığı mudhaleyi kırmızı kartla cezalandırdı.tebrikler cüneyt çakır sayende lig kopmamış olacak,digitürkün reytingi korunmuş olacak.tebrikler.

ya hocam harbiden hemen cimbomlular gibi başlamışsın hakemde hakem diye.bizimkilerin ahmaklığı başkasında arama suçu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Yalan mı kardeşim, forumlarda sürekli federasyon bize oyun oynuyor diyen siz değil misiniz?

Sizin bölümde de şike yapmadık, federasyon bize oyun oynadı, Tayyip ihaleye girdiği için Aziz Yıldırım'ı bitirecek bu yüzden yaptı diyenler var.Bütün Fenerbahçe'liler böyle mi ? Genelleme yaparken biraz kafanızı kullanarak genelleme yaparsanız daha sağlıklı yorumlar yaparsınız.

Ayrıca diğer hakemler için hiç bir şey söylemem ama Cüneyt Çakır'ın Galatasaray maçlarında Galatasaray'ın başarısından oluşan mutsuzluk yüzüne yansıyor resmen.

Ha bu demek değildir ki hakemler bizi biçdiği için bu yerdeyiz.Ne yaptığını bilmeyen bir futbol oynuyoruz.Hakettiğimiz yerdeyiz.

• Fenerin sponsorları digitürkle anlaşmalı çalışıyor adam gelmiş daha Lig tv nin reytinginden bahsediyor.
  • denge ayağını yesinler laflara bak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Daha mac bitmeden baslamislar. Olur da fener cevirirse en iyiyiz kraliz oynadik kazandik diyeceksiniz.

arkadaşım mevzu kazanıp kazanmamak değil ki.netice de 10 kişi kalmış takımda maçı kazanabilir.maçı kazanmak yapılanı yazmamızı engellemeli.hakemi itmek bir tarafa dokunamazsın bile.fernandes hakemi itiyor kart yok.meileres direkt kırmızı kart.bu kararlarıyla çakır büyük çaba veriyor.ligi koparmıyor.tebrik ediyoruz görevini yapmaya çalışıyor çakır efendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• asıl necibin gördüğü kart dengelemektir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.