Şimdi Ara

Süper Lig Şubat'tan itibaren D-SMART'taymış.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digitürk sanırım devlete geçti.Eskiden zateb kötüydü,her maç günü bozuluyordu artık bir programı 30 dk. izleyince görüntü kayıyor ses önden gidiyordu.Bizde D-SMART taktık salona.Takmaya gelen ağabey'e söyledim Lig Tv anlaşması ne kadar diye.Şubat'ta bitiyormuş.D-SMART almış.

• Şaka yapıyorsun
  • Yalandır sezonluk taahhütle lig tv alanlar var sezon ortasında bitmez anlaşma

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynağın baya sağlammış maşallah kardeş
  • Forum evlere şenlik
  • Valahi ben gelen ağabey'in yalancısıyım.Öyle dedi.Reklam yapması yasakmış D-SMART'ın.Digitürk'ün sözleşmesine göre bitiş tarihine kadar reklam yapamazmış öyle dedi.
  • Jac senedir digiturk var hic sesin goruntunun kaydiginida gormemistim biz sansliyiz herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seni iyi yemişler

• Ses kayması görüntü kayması hiç görmedim
    Kaynak çok kötü
    Dsmart artık işçileri ile reklam yapiyor TSL için

• Digiturke söyleniyor herkes ama verdiği parayı kimse vermez. Maç yayını desen dünyanın her yerinde paralı evime alamıyorum diyen de gider 5 liraya izler haftada bir maç kahvede o kadar zor bir şey değil yani.
  • Sopor Log şobotton otoboron d smortto
  • Yanlı bilgi almışsın kardeş. Süper Lig marttan itibaren Cartoon Network'te.
  • Belkide paralel olarak yayın yaparlar. ? Digitürk'te D-SMART'ta verir?

Görüntü kaymasına gelince apartmandaki kuruluma göre kalite değişebiliyormuş.Ama herkeste olan birşey varsa oda sinyal zayıflığı değil mi ?Rüzgar esse yayın gidiyor
  • Senin abinin soylediginden digiturkun bile haberi yok sanirim.

• Tamam hocam vazgeçtim vermiyor yayını.Bana ne kızıyorsunuz!? Adam öyle dedi.

Ayrıca neden yalan söylesin zaten taktıyorduk D-Smart'ı ama vazgeçtim tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Star

Tamam hocam vazgeçtim vermiyor yayını.Bana ne kızıyorsunuz!? Adam öyle dedi.

adamlar darphane gibi para kazanıyor niye d-smarta versin mantık yürütmen yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

quote:

Orijinalden alıntı: _Star

Tamam hocam vazgeçtim vermiyor yayını.Bana ne kızıyorsunuz!? Adam öyle dedi.

adamlar darphane gibi para kazanıyor niye d-smarta versin mantık yürütmen yeterli

Yahu sözleşme bitmiş.D-SMART almış!? Digitürk'ün sözleşmesine görede bitene kadar,D-SMART'ta reklamda yapamıyormuş.

Bana kızmayın adam öyle dedi yaa

• http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/26187199.asp

Sanırım bu haber doğrular? TFF-DIGITURK izinsiz yapmış anlaşmayı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.