Şimdi Ara

Super AMOLED ekranlı Samsung Galaxy M30 tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
3.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende cok kullandim kullanan ailem var akrabam var boyle bisey olmadigini soyluyorlar belki şanstir ne diyim birde ben telefonda oyun fazla oynanam bir sosyal ag var kullandigim telefona vokmu yükleniyorsunuz yada daha parlak bir goruntuylemi kullaniyorsunuz ben boyle biseyle hic karsilasmadim ama ips olmuyor diye biseyde yok ips kullandigimda ekranda kir brakiyor birde isik kararmasi vardi yeni guncelemeyle duzeldi yani bunu aslinda kendimizde telefonu kullanirken ya dikkat etmeliyiz yada baska bir marka secmeliyiz sanş isi oldugu icin nasip derler ya ha oyle bisey nasibimize ne duserse ama iste telefonu kullanirken ne yapacagimizi kendimiz iyi secmeliyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyati önemli 2000liraya kadar yolu var yada yanında versinler kablosuz kulaklık hemen alırım 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    Elbette IPS de ölebiliyor doğru söylüyorsunuz :) Dediğiniz gibi ben yoğun kullanan ve telefonu ısıtan biriyim, Oled burn yaşamam doğal, işte problemim de bu, telefonu yüksek parlaklıkta ve bol kullanıyorsanız Oled burn'ün "doğal" olması, IPS'ler kronik bir problemi yoksa (LG Ghosting problemi gibi) böyle bir kullanımda hiçbir sorun çıkarmıyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

5000mah pille bakalım pil performansı nasıl olacak
    samsung 5000 mah = Diğer telefonların 3500 mah

samsung 3200 mah telefon var yarım günü zor çıkartıyor

2000 tl nin aşağısı olursa satılır rakibi çok

Samsung telefonların 2 kötü özelliği vardır 1 batarya 2 ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 6 Mart 2019; 0:1:9 >
  • arkadaşlar bu telefon ile redmi note 7 pro arasında kaldım. Başta çentiksiz telefon arıyordum ama fiyat olarak aşırı yüksek değerlere çıkmam gerekiyordu o yüzden vazgeçtim.Benim için önemli olan 3 şey var.
    -Pil
    -Ekran
    -3.5 jack ses kalitesi

Samsung m30 sanki daha iyi gibi gözüküyor bu konularda. Siz ne dersiniz?
  • arkadaslar ASUS ZenFone Max Pro M1 ile m30 arasinda kaldim. bugun siz hangisini soylerseniz gidip onu alicam. ASUS ZenFone Max Pro M1 ile ilgili forumdaki tum yazilari okudum ama m30 da malesef bilgi yok. ozellikle amoled ve wifi ac olayi kafami kurcalarken sar vucut degerleride farkli epeyce. tabi fiyat olayida %50 ye yakin bir durumda. birkac arkadas fikir beyan ederse sevinirim.
  • blackgolden B kullanıcısına yanıt
    paranız varsa kesinlikle m30 a yönelin

https://youtu.be/7IJPHKx_1Y8

• quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

paranız varsa kesinlikle m30 a yönelin

https://youtu.be/7IJPHKx_1Y8
    o kadar bekledim ki birisi cevap yazar ve yardimci olur diye... ancak bugun yeteri kadar beklemedigimi gordum. pismanmiyim ? henuz degilim. dogru bir karar verip vermedigimi gormem icin m30 u da denemem gerekir ancak 9 gundur kullandigim m1 simdilik taleplerimi karsiliyor. kamera haric tabi. onuda gcam ile deneyip bir kere daha degerlendirecegim. cok tesekkur ederim yorumun icin.
  • blackgolden B kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanin hocam.zenfone yi 500tl ucuza ve distributor garantili aldiginiz dusunulurse aslinda yanlis yapmamissiniz. kolay gelsin.

• şarj iyi gittiğini söylüyorlar.
    A50 ile kıyasladım.

M30 +
    ucuzluğu
    pili

A50 +
    işlemci
    foto çekimi
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/143490-144061/samsung-galaxy-a50_samsung-galaxy-m30/

M30 1950 TL. ithalatçı Garantili
    A50 2400 TL. Samsung Garantili
  • çok fazla çeşit olmadı mı ya son kullanıcının aklı epey karışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: xml-arif

çok fazla çeşit olmadı mı ya son kullanıcının aklı epey karışık
    Kesinlikle, geçici olarak kullanmak için bir telefon alıp sonrasında anneme vereceğim, A serisi mi olsun M serisi mi, yoksa 30 mu 50 mi bir dünya kafa karışıklığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif87

Kesinlikle, geçici olarak kullanmak için bir telefon alıp sonrasında anneme vereceğim, A serisi mi olsun M serisi mi, yoksa 30 mu 50 mi bir dünya kafa karışıklığı.

Alıntıları Göster
    A20 alın 1500'e sonra annenize verin. Biraz büyük ama mis gibi cihaz.

M30 da güzel bir cihaz olmuş ancak maalesef fiyatı uçuk.

2500'den aşağı gelmez malum vergiler ile € açıklanan fiyatı 9-10 ile çarpıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.