Şimdi Ara

Sunshine Mu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s a arkadaşlar Sunshine Mu da 3 tane hesabım var ama hic birine giremiyorum siralamada hesap gözukuyor .benim gibi diger arkadaşlarda giremiyor sorunun ne oldugunu bilen varmı

şimdiden tşkler

• quote:

Orjinalden alıntı: MaCKaLl

s a arkadaşlar Sunshine Mu da 3 tane hesabım var ama hic birine giremiyorum siralamada hesap gözukuyor .benim gibi diger arkadaşlarda giremiyor sorunun ne oldugunu bilen varmı

şimdiden tşkler

Kardeş Giriş Yapmayi Denediginde Ne DiyiyoR..

Onu SoyLersen Daha CabuK Yardımcı OLurum..
  • accond yok diyor kardeş
  • Tekrar ACc aLmayi deneyin...
  • Adamın accounut var.

Hem de toplisste.

Niye yeniden account alsınki?
  • Büyük ihtimal Çalinmiş veya Admin Tarafindna silinince bazen Top listte gösteriyor
  • Ban yemiş olmasın topluca :) inş. öle bi sorun değildir ama adminle iletişime geçmeyi denersen sorunun dha kolay çözüleceğine inanıyorum...
  • Account hatasına çözüm bulun
  • yaw arkadas simdi turk serveri oynasan ne guzel 2 dk da cozerdi artik hangi serveri tercih ettiysen ne guzel konusur anlasirdiniz bence onlar biraz zor verir sana accontu eger romanya server ise benm arkdsm war frozenmunun sahibi onun tanidigi olabilir belki solrim halletmeye calisir:S msn ekle cihat_lordturk@hotmail.com ama bak server roman serveri ise ekle ok
  • quote:

s a arkadaşlar Sunshine Mu da 3 tane hesabım var ama hic birine giremiyorum siralamada hesap gözukuyor .benim gibi diger arkadaşlarda giremiyor sorunun ne oldugunu bilen varmı

şimdiden tşkler

Kardeş o oyunun cilentini ben indirdim girdim 20 rr lik summonerim wardı 1 hafta oyuna giremedim.. acc mi silmişler her serverde acc pw aynı
  • arkadaşim hangi turk serverinden bahsetiyorsun hangisi ayakda kaldi ki
    o kadar turk serverde oynadim ki illallah geldi en son tum turk serverlerini hecklediler
    6 ayda 6 kere hechlendi serverler sen neden bahsediyorsun hep ezik hep ezik turk adminler
    player cekmek icin bir birilerin serverlerini heckliyorlar

kusura bakma kardeş cok doluyum belki birac sert yazişma oldu ama. turk serverlerde kasiyordum
    yabanci serverleri birakmişdim ama artik yabanci serverlerde kasmaya karar verdik 10 kişiyiz

saygilar a e o

quote:

Orjinalden alıntı: c!hat

yaw arkadas simdi turk serveri oynasan ne guzel 2 dk da cozerdi artik hangi serveri tercih ettiysen ne guzel konusur anlasirdiniz bence onlar biraz zor verir sana accontu eger romanya server ise benm arkdsm war frozenmunun sahibi onun tanidigi olabilir belki solrim halletmeye calisir:S msn ekle cihat_lordturk@hotmail.com ama bak server roman serveri ise ekle ok

• ban listesinde yok kardeş

quote:

Orjinalden alıntı: bamu

Ban yemiş olmasın topluca :) inş. öle bi sorun değildir ama adminle iletişime geçmeyi denersen sorunun dha kolay çözüleceğine inanıyorum...
  • var diyor accond
    quote:

Orjinalden alıntı: HaCKToR01

Tekrar ACc aLmayi deneyin...
  • quote:

arkadaşim hangi turk serverinden bahsetiyorsun hangisi ayakda kaldi ki
    o kadar turk serverde oynadim ki illallah geldi en son tum turk serverlerini hecklediler
    6 ayda 6 kere hechlendi serverler sen neden bahsediyorsun hep ezik hep ezik turk adminler
    player cekmek icin bir birilerin serverlerini heckliyorlar

kusura bakma kardeş cok doluyum belki birac sert yazişma oldu ama. turk serverlerde kasiyordum
    yabanci serverleri birakmişdim ama artik yabanci serverlerde kasmaya karar verdik 10 kişiyiz

saygilar a e o

quote:

Orjinalden alıntı: c!hat

yaw arkadas simdi turk serveri oynasan ne guzel 2 dk da cozerdi artik hangi serveri tercih ettiysen ne guzel konusur anlasirdiniz bence onlar biraz zor verir sana accontu eger romanya server ise benm arkdsm war frozenmunun sahibi onun tanidigi olabilir belki solrim halletmeye calisir:S msn ekle cihat_lordturk@hotmail.com ama bak server roman serveri ise ekle ok

su an ki en dayanıklı türk serveri AdanNa-MU biLiyorumusun arkadasım..!

bn kendime kurcam geç olsun saglam olsun yani..! özentiye girmeyeyim (=

• kac kere hecklendiğini biliyormusun bence eniyisi mu istanbul oldugunu saniyorum ama
    o bile hecklendi kardeş konu bu degil sen bana yardimci olabilecenmi onu yaz polimiğe girmeye gerekyok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaCKaLl -- 20 Haziran 2008; 8:49:29 >
  • quote:

kac kere hecklendiğini biliyormusun bence eniyisi mu istanbul oldugunu saniyorum ama
    o bile hecklendi kardeş konu bu degil sen bana yardimci olabilecenmi onu yaz polimiğe girmeye gerekyok

tmm'da

o server resetlendi yada accler hacklendi (=

tam biLgim yk
  • Bence Full client sil tekrar yükle soruna çare olacağını sanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.