Şimdi Ara

SUNROOF YAPTIRMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizden cevap gelmeyince bende konuyu değiştirdimArkadaşlar şimdi bi araca sunroof yaptırmak ne kadara mal olur?çok ahım şahım bir şey istemiyorum.fiyat hakkında bilgisiolan varsa sevinirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kertenkebelek -- 29 Eylül 2007; 23:39:50 >

• Bende bu konuyu merak ediyorum.
  • Bu işle Elif Tuning uğraşıyor bildiğim kadarıyla. Aşağıda vereceğim linkten çeşitlerine bakabilirsiniz. Detay isterseniz ve fiyatı da uygun gelirse arayıp sorarsınız.

http://www.eliftuning.com/index.php?p=list&k_id=671
  • sonradan takılan sunroof aracın dengesişni bozar gibilerinden birşeyler duymuştum ne kadar doğruluk payı var bilmiyorum ama bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar lütfen
  • arabanın beli tavanıdır.
    sunroff yapılacaksa muhakkak tavana ilaveler yapılması gerekir.
    yoksa ilk çukur tümsekte araç bükülebilir.

bu arada elif tuning de amma ünlü oldu ha
    bizim eve 300 mt.
    ufacık bi dükkan yaw

helal olsun iyi tanıtmışlar kendini.
    bende orda film yaptırmayı düşünüyorum.
  • bundan yıllar önce şahin in en şaşalı günlerinde şahin araçlarımız vardı 4 adet kiraya verirdik olabildiğince mod lu tabi dışını yapardık o zaman dedik şunlara birde sunroof takalım araştırdık bayağı pahalı bizde en son çare bmc levent kamyonetlerin sunroof larında almıştık çok komik sayılabilecek paraya ve tavanları kestirip taktırmıştık ama ne zaman yağmur kar yağsa tavandan su damlardı o zaman bilmiyorduk aracın dengesini bozduğunu şimdiki aklım olsa sonradan araca sunroof yaptırtmam
  • www.sunroofcenter.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 31 Ocak 2008; 11:21:08 >
  • Ben de sunrof yaptırmayı planlıyordum ama bi arkadaş ilerde sorunlar yaşarsın dedi bu da benim kafamı karıştırdı.Sizce doğru mu?
  • sunroof eğer işinin ehli bi usta tarafından yapılmazsa bi keyif olmaktan çıkar işkence olur aracın modeline göre değişir sunroof bazı araçların tavanı kanallı oluyo onlarda kullanışlı değildir. fiyatlara gelince 300milyondan başlıyordu en son ama bu dediğim sadece şekil manual çevirmeli ve sadece yukarı doğru hareket eder. biraz daha kullanışlı tam açılan bi model ortalama 500-600civarıdır. aracın yağmur yağınca içinin su dolmamsı için kullanılan yapıştırıcı çok önemlidir. benim bildiğim en ii marka sikaflexin siyah silikonudur bunu özellikle sormanız sizin faydanıza olur.ben bi ara bu işlerle uğraşan bi yerde çalışmıştım o dönemde 20ye yakın araca takıldı ve şikayet gelmedi usta önemlidir yani
  • aracın tavanını kestirmek bana mantıklı gelmiyor istediği kadar iyi olsun orjinal tavan da kocaman bir delik açmak arabanın dayanıklılıgını azaltır su girme problemide ayrı bir dert.
  • A380in de dediği gibi sunroof hiç mantıklı değil bir kaç ay sonra ses yapmaya su almaya başlayacak.Geri dönüşü olmayan bişiy bu çok iyi düşünüp karar vermek gerekli. Ama ben olsam yaptırmazdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.