Şimdi Ara

SunPet ile Opet Arasında Ne Fark Var_?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
48.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PO Erk

Şehirler arası gördüğümüz bu istasyonlar da neden sunpet yerine opet yazmazlar_?

Bence Müşteri kaçırıyorlar_? Opetin Euro dizelini satan sunpet te opet kart geçerli olur mu_?
    Yani Masraftan kısmak için mi sunpet markalı dır yoksa yan firmalar ile büyüme mi amaçlanmaktadır_?

yada bir yaptırım mıdır_?

• Bıldıgım kadarı ile opet belirli standartların altında kalan bayilerinin adını sunpet yapıyo.

mesela dukkan market WC falan tarzı seyler standarlarının altında ıse sunpet ıle hizmet veriyo die biliyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: lervolerto

Sunpet Opet
    PO Erk

Şehirler arası gördüğümüz bu istasyonlar da neden sunpet yerine opet yazmazlar_?

Bence Müşteri kaçırıyorlar_? Opetin Euro dizelini satan sunpet te opet kart geçerli olur mu_?
    Yani Masraftan kısmak için mi sunpet markalı dır yoksa yan firmalar ile büyüme mi amaçlanmaktadır_?

yada bir yaptırım mıdır_?

arkadasim ona bakarsan sehirler arasi yoolarda adini hic duymadigim istasyonlar var
  • quote:

Orjinalden alıntı: safakm

Bıldıgım kadarı ile opet belirli standartların altında kalan bayilerinin adını sunpet yapıyo.

mesela dukkan market WC falan tarzı seyler standarlarının altında ıse sunpet ıle hizmet veriyo die biliyom

arkadaşında dediği gibi şehirlerarası yollarda, firmanın standartları dışında kalan bazı istasyonlara bu tip bir uygulama yapıyorlar.

Opet -- Sunpet
    Petrol Ofisi -- Erk
  • peki bu alpet petrol ofisinin değil miydi?reklamlarında altınbaş logoso görülüyor?
  • Ya arkadaşlar sunpetten energh den yada erk den yakıt alan varmı aramızda ben mecbur kalmadıkça benzin almam Euro-dieseli mümkün değil almam eee böylece büyük firmalar müteri kaybetmiyorlar mı_?

Azıcık el atsalarda sunpet leri opet yapsalar bizde rahat etsek onlarda örneğin antalya da 3 yda 4 tane opet var bunların yanlızca biri şehir içinde.
  • Marka kotu hizmet vermektense fason marka ile kendini saklamayı tercih eder. Böylece kotu olan opet degil sunpet olur.
  • İşte bende onu diyorum iyi hizmet versin opet yazdırsın müşteri sayısı artsın

bence bir iş bu işin içinde eee petrol nede olsa çıkar içinden bişeyler.

quote:

Orjinalden alıntı: safakm

Marka kotu hizmet vermektense fason marka ile kendini saklamayı tercih eder. Böylece kotu olan opet degil sunpet olur.

• arçelik markasını ele alırsak.
    arçelik-beko-altus adı altında satış yapıyor. buda onun gibi bişiy. çok ucuz olan malı arçelik markası ile satmıyor. çünkü müşteri bi süre sonra ucuzluk ( kalite azlığı) ile o markayı bütünleştirir.
    sizde heryerde o kötü istasyonlarda opet adını görürseniz bi süre sonra o kafanızdaki opet imajı kaybolur. yani opet markasının adını biraz daha kalitesiz olan bayilerle düşürmemek için.
  • kesinlikle doğru söylemişsin arkdaşım. ben erk sunpet hiç gözüm bile görmez. ama opet görünce aha opet mis gibidir şimdi wc leri marketi diyip dalıyorum hemen. amaçlarına ulaşmışlar sanırım çünkü ben opetin sunpetin aynı olduğunu bilmiyordum
  • acaba opet ile aralarında yakıt kalitesi olarak fark var mı?
  • en önemli soru bu sanırım

quote:

Orjinalden alıntı: ozsat

acaba opet ile aralarında yakıt kalitesi olarak fark var mı?
  • 3 senedir açıklığa kavuşturulamamış bir konu :)
  • hort
  • quote:

Orjinalden alıntı: vezir

en önemli soru bu sanırım

quote:

Orjinalden alıntı: ozsat

acaba opet ile aralarında yakıt kalitesi olarak fark var mı?

• bir 3 yıl daha açıklıga kavusacak gibi degil
  • ben energy diye bir istasyondan gaz alıyorum şehirler arası yolda adana-mersin arası pompacıya sordum bu yol üstünde neden po opet falan yok dedim adam o markalara ş.içinde izin veriyorlar bizim gibi markalarada ş.dışında dediler...
  • Bugün zombi lerin günüü ... İkiside PET le bitiyor fark yok biri O biri SUN
  • benim bildigim bir baska neden alternatif markalar yerlesimde de avantaj..

bu istasyonlar acilirken firmadan tahhaut aliyorlar, atiyorum 15 km boyunca yolun saginda baska opet olmayacak diye, opette napiyor 7 km otedekine sunet koyuyor, 2 km beridekine sunpet koyuyor boylece istasyonlari baska markaya kacirmiyor.

istasyonu olan herkes tuprastan aliyor, hepsinin koydugu yakit ayni katkilar farkli. bir de depo temizligi falan farkediyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: emtue

benim bildigim bir baska neden alternatif markalar yerlesimde de avantaj..

bu istasyonlar acilirken firmadan tahhaut aliyorlar, atiyorum 15 km boyunca yolun saginda baska opet olmayacak diye, opette napiyor 7 km otedekine sunet koyuyor, 2 km beridekine sunpet koyuyor boylece istasyonlari baska markaya kacirmiyor.

istasyonu olan herkes tuprastan aliyor, hepsinin koydugu yakit ayni katkilar farkli. bir de depo temizligi falan farkediyor..

Ben de böyle düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.