Şimdi Ara

SUNNY HD PVR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Herşeyi fotoğraflardaki gibi yapıyorum, ancak 8 tane kanal buluyor, ayrıca diğer verilen 2 frekans ayarlarınıda denedim yine sonuç aynı, uyducuya para bayılmak istemiyorum? ne yapabilirim yardımlarını bekliyorum.
     SUNNY HD PVR YARDIM SUNNY HD PVR YARDIM SUNNY HD PVR YARDIM

• theistman kullanıcısına yanıt
    12380 i işaretleme. 12380 Üzerine gel ara. Üzerindeyken kırmızı tuş.

Şu konuyu incele. Menüler benziyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_97845077/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 18 Ekim 2014; 14:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

12380 i işaretleme. 12380 Üzerine gel ara. Üzerindeyken kırmızı tuş.

Şu konuyu incele. Menüler benziyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_97845077/tm.htm

Hocam seçili yapıyorum, tüm tp leri siliyorum, sadece belirtilen tp ler kalıyor, fabrika ayarları vs herşeyi denedim, verdiğiniz linkte yazılım yüklemiş aynı bord kullanılıyormuş bende yüklesem mi diye düşünüyorum, lifemax yazılımını
  • theistman kullanıcısına yanıt
    Arama yaparken seçme 12380'i. Seçmeden arat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşaretleme ok tuşuyla.

• quote:

İşaretleme ok tuşuyla.

pardon hocam zaten ilk mesajda da işaretleme yazmışsınız, 12380 ve 11747 frekanslarını ikisini de ekliyorum herhangibirini seçmeden şebeke açık olarak arattırıyorum, sizin belirttiğiniz yazılımı yüklesem mi acaba ? benm menüde fec değerleri deneme vs diyede bazı bölümler var
  • Hocam dediklerinizi video ya uygun olarak yapıyorum sonuç yine aynı, yalnız seçme olayı ok tuşuyla seçmesem bile kırmızı arama tuşuna bastığımda seçiyor, verdiğiniz yazılımı yüklesem ne olru acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theistman

quote:

İşaretleme ok tuşuyla.

pardon hocam zaten ilk mesajda da işaretleme yazmışsınız, 12380 ve 11747 frekanslarını ikisini de ekliyorum herhangibirini seçmeden şebeke açık olarak arattırıyorum, sizin belirttiğiniz yazılımı yüklesem mi acaba ? benm menüde fec değerleri deneme vs diyede bazı bölümler var

Fikrim yok. Yüklenebiliyorsa yükleyin. Deneyin bakalım yüklenecek mi?

• quote:

Hocam dediklerinizi video ya uygun olarak yapıyorum sonuç yine aynı, yalnız seçme olayı ok tuşuyla seçmesem bile kırmızı arama tuşuna bastığımda seçiyor, verdiğiniz yazılımı yüklesem ne olru acaba?

Cihazın modeli nedir? Ürün kodu?

• quote:

quote:

Hocam dediklerinizi video ya uygun olarak yapıyorum sonuç yine aynı, yalnız seçme olayı ok tuşuyla seçmesem bile kırmızı arama tuşuna bastığımda seçiyor, verdiğiniz yazılımı yüklesem ne olru acaba?

Cihazın modeli nedir? Ürün kodu?

Sunny AT-14200 HD PVR hocam model, sitelerinde güncel yazılım yok, tlfla aradım beni teknik servise yönlendiriyorlar, sunny kesinlikle almam diğer tvde neta 6400 sorunsuz hem daha ucuza aldım hemde görüntü kalitesi çok daha üst seviyede vs vs :(
  • Hocam bu arada fabrika ayalarına döndüm, türksatta tüm tp leri sildim, 12380 ve 11747 frekanslarını ekldim, sonra kör tarama diye bir seçenek vardı birde onu deyeyim dedim baya uzun bir aramadan sonra 500 küsür kanal buldu, kör taramayı hiçbir ayar girmeden yaptım hepsi otoda vs olduğu gibiydi.
  • Usb girişi var mı cihazda? Teknik servise yönlendiriyorlarsa yazılımı para ile satmak amacındalar! Sonuç olarak, 500 kanal içinde eksik kanal var mı? Sorun halloldu mu? Kurulum – Sistem Bilgisi bölümünde yazılım versiyonu S/ W: Kaç?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.