Şimdi Ara

şuna hakaret özgürlüğü mü verdiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158473256

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158471635

kaçıncıyadır "konuyu açan" maçan diye aklınca hakaret etmeye çalışıyor. iki mesaj şikayet ettim. ikisinde de birşey yapılmamış gibi duruyor. bende mi ağzımı bozayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pskillercheto -- 14 Nisan 2024; 15:15:43 >

• Bahsedilen üye, Vanished Man ise ben hakaret mesajı göremedim. Bir mesajında tahrik edici mesajdan işlem yapılabilir. "Konuyu açan maçan" yazdı diye hakarete girmez.

• Stones S kullanıcısına yanıt

o vakit :

cevap yazdığım adam bir halt yiyememiş sığıntı bir işe yaramayan köylü bir işe yaramayan biridir

şimdi sen burada hakaret görmediğini mi idda ediyorsun?

• Hangi mesajında aynı üyeden mi bahsediyoruz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @pskillercheto vay liboşçu üstad nasılsın yaa yanlış anlamazsın umarım sen her mesajında liboşlar diye ortalığa sövüyosun ya ondan liboşçu yazdım dikkat et forumda "seviyesiz mesaj yazmak" diye suç da var şikayet etmesinler seni hadi öptüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt

liboş hakaret mi? ozaman fatmalara fatoş denmesi de hakaret mi oluyor? :)))) qanqa'nı koduğuna göre...  

• Stones S kullanıcısına yanıt

"kafanın sağ tarafı ile düşün" yazdım diye uyarı aldım. bu zaat ona buna sığıntı ipsiz vs yazıp duruyor. hayır bir defasında cevabını aldı bir daha gelmedi. sanırım o zaman ceza almıştı. ama kesmemiş demek yine başladı :))) kendisine nefer de bulmuş.

• pskillercheto kullanıcısına yanıt
    seviyesiz oluyo dedim qanqa aynen fatmaya fatoş denmesinin seviyesiz olacağı gibi

• pskillercheto kullanıcısına yanıt
    zaaaaaa xDeeeee

• 01001101 kullanıcısına yanıt

senin yaş küçük anlaşılan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.