Şimdi Ara

Sülüs?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şubatta askere gidiyorum sülüsü ne zaman alacağım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: special16

Arkadaşlar şubatta askere gidiyorum sülüsü ne zaman alacağım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Evet bende 2015 şubat için bugün başvurdum fakat muayne yetişmedi onuda yarın yaptırıp götürücem şubeye başka ne işlem var acaba ?
  • Kardeş muayene olup götürüyorsun kağıtları başka bir işlem olmuyor.
  • quote:

Arkadaşlar şubatta askere gidiyorum sülüsü ne zaman alacağım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

24 ocakta yer belli olur.E devletten çıktı alabilirsiniz.Sülüs yerine geçer.PTT den para bedelini de e devletten alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

quote:

Evet bende 2015 şubat için bugün başvurdum fakat muayne yetişmedi onuda yarın yaptırıp götürücem şubeye başka ne işlem var acaba ?

bşak işlem yok.Ocak 24 belli olur yerin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mltfeyzo

quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

quote:

bşak işlem yok.Ocak 24 belli olur yerin...

Aynen öyle işlemleri hallettim yerimi bekliyorum ocakta açıklanır dedi memur e devlet çıkartıcam bir tane şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: mltfeyzo

quote:

24 ocakta yer belli olur.E devletten çıktı alabilirsiniz.Sülüs yerine geçer.PTT den para bedelini de e devletten alabilirsin.

sağolasın kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.