Şimdi Ara

Süet ayakkabı yıkanırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Puma suede marka ayakkabım var ayakkabıların yüzeyi kirlenmiş bez ile sildim spreyle temizlemeyi denedim ama sanırım fazla kirlenmiş pek fayda etmedi çamaşır makinesine atayım diyorum sizce atarsam şekli şemali kayarmı aranızda daha önce böyle yıkama yapan varmı ve nasıl yıkanmalı tecrübesi olan varsa yardım etsin lütfen ayakkabının resimlerini atiyorum
     Süet ayakkabı yıkanırmı Süet ayakkabı yıkanırmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sencer?sen misin

• rengi bozarır diye biliyorum
  • Rengi sönüyor bence bi bezle sil ama yıkanmış kadar temiz olmaz. Yıkarsan da rengi bozuluyor sen bilirsin

• Ömer?sen misin
  • Sakın öyle bir şey yapma süet ayakkabı temizlemek için köpük+sünger satılıyor onlardan al 10-15 liraya uzun süre kullanırsın çamaşır makinesiyle süet ayakkabıya anca elveda dersin

• Sakın öyle bir şey yapma süet ayakkabı temizlemek için köpük+sünger satılıyor onlardan al 10-15 liraya uzun süre kullanırsın çamaşır makinesiyle süet ayakkabıya anca elveda dersin

• ComandanteBilic kullanıcısına yanıt
    Benim sen kimsin
  • Kuru bezle sil dicektimde o ayakkabi iflah olmaz gibi

• aynı model bende de var silince kararıyor daha çok at gitsin makinaya eski yastık kılıfına saran var
  • aynen bende öyle düşünüyorum kardesım ayakkabı sılınce mantara bağlıyo sen makıneyemı attın peki ?
  • Mastif kullanıcısına yanıt
    bende düşünüyorum napsam diye
  • Aslında kuru temizlemeciler falan böyle işleri yapıyormu parası neyse verırız 200 tl verdim ayakkabıya 30 tl'ye acımam ama sonucuda önemli
  • Mastif kullanıcısına yanıt
    130 a almıştım 200 mü oldu :O
  • Aldığımda yeni sezon demişlerdi belkı ondandır hacı :D
  • Mahmut sen misin ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.