Şimdi Ara

Sübliminal mesaj içeren resimleri burada paylaşıyoruz (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
116
Favori
193.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nokia x2 iksiki x2-01 iksikisıfırbir
  • Alıntı yapamıyorum Cevap ta yazamıyorum
  • Ahmet Şerif İzgören'in Eşikalti Büyücüleri kitabini okumanizi tavsiye ederim..
  • Takip takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Orijinalden alıntı: 1234*

quote:

quote:

tesadüftür yiaaa olur mu öyle şey ben izledim bir şey olmadı

not: ironi yaptım anlamayan arkadaşlar olur şimdi bir de boşuna giydirmesinler bana
     Sübliminal mesaj içeren resimleri burada paylaşıyoruz

bu da benden olsun

bide ne olduğunu yazsak zaten resimde küçük

hocam aceleye geldi afedersin ama burdan da farkediliyo tepeden itibaren in aşağıya karlara sex yazısı gizlenmiş

göremedim

yapma bunu yapma bunu hocam nette biraz araştır bu sübliminal şeyleri zaten rastlıcaksın erikli suyu logosundakine. şimdi paint terk moduna sokmayın beni
  • YERİMİZİ alalım

• Gülen yüz de var eriklide.

Paint terk mode:of.

Not:Off değil, of.
  • Bulunalım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tesadüftür yiaaa olur mu öyle şey ben izledim bir şey olmadı

not: ironi yaptım anlamayan arkadaşlar olur şimdi bir de boşuna giydirmesinler bana

bu da benden olsun

bide ne olduğunu yazsak zaten resimde küçük

hocam aceleye geldi afedersin ama burdan da farkediliyo tepeden itibaren in aşağıya karlara sex yazısı gizlenmiş

göremedim

yapma bunu yapma bunu hocam nette biraz araştır bu sübliminal şeyleri zaten rastlıcaksın erikli suyu logosundakine. şimdi paint terk moduna sokmayın beni

tamam hocam boşver görmeyivereyim ama gülen yüz koparttı beni güzel bir satış taktiği
  • ilginç konu. iX35'i severken içinde bunun geçmesi hiç hoş olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Layne

quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AssistForte

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kedidirokedi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

evet arkadaşlar az önce konuda gördüm ve bunlardan çok olduğu için bu konuyu açma gereği duydum

resmi paylaştığımzda sübliminal mesajın ne olduğunuda yazalım

alttaki resimdeki gölgeye dikkat

Hiç üşenmedim.

ikisi farklı sahneler iki sahne arasında gölge kaybolmuş olabilir mi?ben izlemedim ama bunu

Tam anı yakalayamadım ama 1-2 saniyelik bir sahne. Olmadığına eminim. Zaten o kadar kısa sürede gölge kaybolsa çok sırıtırdı.

Filmi izlemiştim ama hatırlamıyorum. Oyuncakların baktıkları bir nesne var fark ettiyseniz, bir insan olabilir o. İnsan geldiğinde gölge gelir-ilk ss-, insan gittiğinde gölge gider-2. ss- ama oyuncaklar hala oraya bakmaktadırlar. Ben böyle düşündüm.

Oyuncakların baktıkları şey pencereden çıkan 3 tane 3 cm'lik oyuncak asker. Odada insan varken canlı olduklarını belli etmiyorlar zaten. Odanın kapısı bile kapalı. İzledim dedin, Toy Story 3 bu. Ayrıca, daha fazla ısrar edersen o anı yakalamak için filmi jpeg'e çeviricem, beni buna zorlama lütfen.

Hocam fikrimi belirttim sadece

Zorlama vs yok

Ayrıca şunu belirtmek isterim. Üniversitede bununla ilgili sunum yapmıştım. 25. kare tekniği var, duymuşsunuzdur. Gözünüz saniyede belli bir kareye kadar yakalayabilir. Bunun da 24 olduğu söyleniyor. 25. karede ise subliminal mesaj yer alır. filmin bu sahnesinde sırıtmayacak en belirgin şey bir gölge olacaktır. Bu ihtimalde var, yakalamanız zor olabilir. FPS oranı düşük filmlerde saniyenin onda biri hızda ilerleye ilerleye yakaladığım kareler vardı. Bunun için en uygun film tartışmasız fight clup'tır.

Evet, bahsettiğiniz tekniği biliyorum.
    Bu da içimde kalmasın.

beyler iki resimdede en önde duran köpeğe bakın birinde tam açık diğerinde yarım

aynştayn mod off
  • yerimizi alalım
  • Zorlama vs yok

Ayrıca şunu belirtmek isterim. Üniversitede bununla ilgili sunum yapmıştım. 25. kare tekniği var, duymuşsunuzdur. Gözünüz saniyede belli bir kareye kadar yakalayabilir. Bunun da 24 olduğu söyleniyor. 25. karede ise subliminal mesaj yer alır. filmin bu sahnesinde sırıtmayacak en belirgin şey bir gölge olacaktır. Bu ihtimalde var, yakalamanız zor olabilir. FPS oranı düşük filmlerde saniyenin onda biri hızda ilerleye ilerleye yakaladığım kareler vardı. Bunun için en uygun film tartışmasız fight clup'tır.

dostum o sunumda kullandığın /bulduğun resimleri paylaşırmısın
  •  Sübliminal mesaj içeren resimleri burada paylaşıyoruz

anlamayanlar için.
  • ilginç
  • Hem takip mesajı olsun hem de merak ettiğim bir konuyu sorayım. Bu 25. kare olayını ben bir türlü anlamadım arkadaş. Anladığım kadarıyla, insan gözü saniyede 24 kareden fazlasını göremiyor, o saniyenin son anındaki 25. kare bilinçaltı mesajı içeriyor. Benim anlamadığım nokta ise, bu sinemalardaki projektörler saniyede 24 kare yansıtacak şekilde çalışmıyorlar mı? Yoksa bunlar 25 kare yansıtacak şekilde çalışıyor ve her 25. karede mesaj içeriği olan görüntü var dersek de saçma olur; o zaman fazla dikkat çeker diye düşünüyorum. Eğer projektörler 24 kare yansıtacak şekilde çalışıyorsa bu durumda 25. kare 25. kare değil bir dahaki saniyenin ilk karesi olur. Aynı şey evde izlediğimiz filmler için de geçerli. Örneğin netten bir film indireceğimiz zaman ya 24 ya da 23,97 (bu şekilde hatırlıyorum yanlış olabilir) gibi değerler bulunuyor. Bunlar saniyede 24 kare gözükecek şekilde oynatıldığına göre 25. kare az önce dediğim gibi aslında 25. değil 1. kare oluyor. Dolayısıyla gözümüzün görebildiği 24 kare içerisinde yer almış olduğu için bilinçaltına gidecek olan 25. kare olmuyor. Lütfen bilen biri beni aydınlatsın.
  • en ünlü subliminal mesaj şirinler

Social
    Member
    Under the
    Red
    Flag

yaşam biçimleri ve başlarındaki hepsinden farklı kırmızı başlıklı sakallı lider

Yes. Einstein was here

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SapphA -- 8 Ağustos 2011; 19:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SeRHaT_

Hem takip mesajı olsun hem de merak ettiğim bir konuyu sorayım. Bu 25. kare olayını ben bir türlü anlamadım arkadaş. Anladığım kadarıyla, insan gözü saniyede 24 kareden fazlasını göremiyor, o saniyenin son anındaki 25. kare bilinçaltı mesajı içeriyor. Benim anlamadığım nokta ise, bu sinemalardaki projektörler saniyede 24 kare yansıtacak şekilde çalışmıyorlar mı? Yoksa bunlar 25 kare yansıtacak şekilde çalışıyor ve her 25. karede mesaj içeriği olan görüntü var dersek de saçma olur; o zaman fazla dikkat çeker diye düşünüyorum. Eğer projektörler 24 kare yansıtacak şekilde çalışıyorsa bu durumda 25. kare 25. kare değil bir dahaki saniyenin ilk karesi olur. Aynı şey evde izlediğimiz filmler için de geçerli. Örneğin netten bir film indireceğimiz zaman ya 24 ya da 23,97 (bu şekilde hatırlıyorum yanlış olabilir) gibi değerler bulunuyor. Bunlar saniyede 24 kare gözükecek şekilde oynatıldığına göre 25. kare az önce dediğim gibi aslında 25. değil 1. kare oluyor. Dolayısıyla gözümüzün görebildiği 24 kare içerisinde yer almış olduğu için bilinçaltına gidecek olan 25. kare olmuyor. Lütfen bilen biri beni aydınlatsın.

aslında tam oyle degil 24 uncu kareden sonra farklı bi resim monte ediliyo sonrakı kareden devam ediyo ama goz bu farklı kareyi secemiyo olay bundan ibaret

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + ++++(-)++++++

artıların arasında kı eksı gibi tamamen farklı biresim fight club a bak bi anlıcan
  • msj bulunsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.