Şimdi Ara

Subaru Impreza Boxer Diesel - Ayrıntılar netleşmeye başladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anki teknik verilerine bakılırsa Lancer ın yurt dışındaki dizel versiyonundan daha güçlü bir motora sahip. 1 depo ile 1.000km gidebildiğini iddia ediyor. Temsa bence Lancer ın dizel versiyonlarını Türkiye ye sokmakta elini biraz çabuk tutsa iyi olur.

Subaru Impreza Boxer Diesel - Ayrıntılar netleşmeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucankut -- 9 Ocak 2009; 17:43:51 >

• ucankut merhaba,

Benim de ilgiyle takip ettigim bir konuda baslik acmissiniz. Impreza'nin dizel motorunu ve Turkiye'ye gelecek versiyonlarini merakla bekliyorum.

Bu baslik altinda umuyorum ilgilenen tum arkadaslar faydali bilgiler paylasacaktir.

Iyi gunler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arun -- 9 Ocak 2009; 18:01:52 >
  • Ne hale getirdiler güzem Subaruları.
    Ben heryerde söylüyorum,Temsa artık politikasını sıfırdan değiştirsin.Çünkü rakipler uyumuyor
  • Selam,

Yakıt ile ilgili ''Subaru Boxer Dizel’in yakıt tüketimi ortalamada 5.6 lt /100km.'' sözü doğru olur ve fiyatıda uygun olursa mutlak suretle düşüneceğim bir araç olur.

COLT malum B sınıfı ve bundan sonraki aracimi B sınıfı almak istemiyorum.

1-2 sene içinde Golf 1.6 TDI, Subaru Diesel ve olursa Lancer Diesel den birini alarak B sınıfından terfi etmeyi düşünüyorum.

Selametle ..
  • Kasası güzel duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucankut

Şu anki teknik verilerine bakılırsa Lancer ın yurt dışındaki dizel versiyonundan daha güçlü bir motora sahip. 1 depo ile 1.000km gidebildiğini iddia ediyor. Temsa bence Lancer ın dizel versiyonlarını Türkiye ye sokmakta elini biraz çabuk tutsa iyi olur.

lancer benzinli 1.5 otomatik ile bu menzile ulaşmak mümkün. tabi şu an için dizelde depoyu doldurmak daha ucuz ama avrupada tam tersi.
  • 1000km işin esprisi, 150bg ve 350nm tork dan bahsediyorlar. Altımda böyle bir araba varken bir depo ile 1000km değil 500km bile gidebileceğimi zannetmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucankut -- 14 Ocak 2009; 0:27:07 >
  • 2000 model Forester Turbo kullanmış ve sonradan Outback 2,0 Diesele terfi etmiş biri olarak bir depo ile 900 km yapıyorum... ilginenlere duyurulur 2000cc 150 bg 350 Nm gibi harika bir tork ve en güzeli de o dieselin dır dır sesi olmayan bir motor...
  • impreza'nın dizeli çıktı ama türkiyede gelmedi sanırım
  • evet gelmedi şu anda amerikada satışda..
  • Vay be! İmprezaya dizeli yakıştıramıyorum nedense..
    Fiyatı ne olur acaba?
  • arkadaşlar impreza sedan elegance modelinde esp opsiyonel olarak alınabiliyor mu
  • impreza dizel ne zaman gelir turkiyeye...bilgisi olan var mı
  • keşke gelse

şuan 2008 1.5 elegance modelini kullanıyorum otm. çok memnunum

dizeli gelse ciddi anlamda düşünürüm.
  • selamlar haber yokmu dizel imprezalardan hala .Belli olsada adaylar arasına alsak değilmi
  • sanırım bir haber yok bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Medheart

evet gelmedi şu anda amerikada satışda..

Ya önüne gelen yorum yapıyor bu forumda... amerikada dizel araç satılmamaktadır... akşam akşam güldürdün beni...
  • güle güle orjinal Japon impreza, hoşgeldin Avrupai Japon toyota!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.