Şimdi Ara

Şu Ünal Aysal'a laf ettirmeyenler gelsin bir hele (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en iyi başkanlarından biri daha ne istiyorsunuz anlamıyorum ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megi21

Sanki ben bu kampa götürülmeyen adamları dünya klasında futbolcular demişim gibi herkes buna göre cevaplar vermiş.
    Zaten bu isimlerin yetersizlikleri aşikar olan bir şey. Sanki ben transfer ettim kampa götürülmeyen bu adamları dimi?
    içlerinden 2 tanesiyle 5 ay önce sözleşme yapılmış bir tanesiyle daha yeni.
    Bu nasıl bir transfer politikasıdır. Nasıl bir kurumsallaıktır 9 ayda 3 teknik direktör değiştiriliyor.

Siz hala aynı şeyleri söylemeye devam edin. Yerlerine başkalarını alcaklarmış. Alırsınız. Zaten para içinde yüzüyor şuan Galatasaray.
    Bu kafayla zaten Galatasaray 3 yılda elde ettiği bu kadar başarı ve gelire rağmen hala nakit sıkıntısı yüzünden maaşlarını ödeyemiyor ve futbolcular üstüne bir ton para alıp kaçıp gidiyor.

ÖZET : Galatasarayın yıllık maaşları toplamı en az 12 milyon avro olan futbolcuları kadro dışı bırakma gibi bir lüksü yok kardeşim bunlardan faydalanılması gerekirdi bunu diyorum ben. Buda eleştirilecek bir nokta. Ama siz anca iş işten geçtikten sonra eleştirirsiniz. Faydası olursa.

Nesinden faydalanacaksın ki bunların. Sat veya kiralar en azından 12 milyon vermekten kurtulursun ve gençler oynar onların yerine belki daha büyük yıldız adayların olur. Yani sabrinin yerine hamit yada veysel oynasa takım birşey kaybetmez. Ontivero ve kaan kiralık verilecek büyük ihtimalle aynı arda da olduğu gibi. Ne kadar tutucusunuz. Gündelik karar vermekten artık bıkmadınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Biz fb li yada bjk liyiz diye yorumlarimiz ters gelebilir sizlere ama konu sahibi arkadasin hakliligi var.

Kurumsallik adi altinda Drogba ya milyonlar sacarken diger futbolcularin maaşını odemeyip fifalik oldu elinden kacirmasida çabası

Yine milyonlar sacan Drogba son Chelsea macinda oynadigi kulubu Gsyi nasil onemsemedigini gösterdi macda

Devre arasinda tonla oyuncu alıp dikis tutan oyuncu olmadi

Alman duzeni dedi Italyan hoca gonderip yine Italyan hoca aldi.

Gs ye en buyuk basari saglayan Fatih Terim ve ekibini tek tek yolladi

Suan farkinda olmayan bi cok Gs li var cunku takimlarinda Sneijder cilekleri var ne dersek bos.

Devam edin cilek yemeye yarın elma erige düşünce anlarsiniz.

devre arasında drogba gelmeseydi o sene gs şampiyon olamazdı burak-umut kanser 2li forvet ile..
    drogba bu sene juve maçında kafa topunu sneijdere indirmese ne gruptan çıkardın prestij kazanırdın nede 5milyon euro kazanırdın..
    drogba gibi bu derece takımı dünyaya reklam eden marka biri ve şampiyonlukta cl ligi turlarında pay sahibi olan adamı mı almak kurumsallık yoksa pili bitmiş müzmin sakat diego yumu almak kurumsallık?
    ft egoist biridir parayı gördü gitti, osman tanburacıya ettiği küfürleri bilmiyorsan git bu oku gs a yakışmıyor o uslüp..gs demek kupa demek değil .
    Dünya kupasında açık ara james, messi ile beraber en yaratıcı 10 numara sneijder belki 20 milyon verecekler ama yine satılmaması lazım böyle adamlar seni şampiyon yapar cl liginde tur atlatır taraftar çeker kombineyi fazla satarsın bizzat sneijder gitsin gs çoğu maçını izlemem kazma burak selçuk umut 3lüsünümü izlicem?
    her klübün borcu var en fb nin ama ileriye dönüp banka borçlarını erteletti geçen sene özellikle fb oyunculara geç para veriyordu yani para sıkıntısı tek bjk gs da değil..

Sen diyorsan öyledir guzelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

Biz fb li yada bjk liyiz diye yorumlarimiz ters gelebilir sizlere ama konu sahibi arkadasin hakliligi var.

Kurumsallik adi altinda Drogba ya milyonlar sacarken diger futbolcularin maaşını odemeyip fifalik oldu elinden kacirmasida çabası

Yine milyonlar sacan Drogba son Chelsea macinda oynadigi kulubu Gsyi nasil onemsemedigini gösterdi macda

Devre arasinda tonla oyuncu alıp dikis tutan oyuncu olmadi

Alman duzeni dedi Italyan hoca gonderip yine Italyan hoca aldi.

Gs ye en buyuk basari saglayan Fatih Terim ve ekibini tek tek yolladi

Suan farkinda olmayan bi cok Gs li var cunku takimlarinda Sneijder cilekleri var ne dersek bos.

Devam edin cilek yemeye yarın elma erige düşünce anlarsiniz.

devre arasında drogba gelmeseydi o sene gs şampiyon olamazdı burak-umut kanser 2li forvet ile..
    drogba bu sene juve maçında kafa topunu sneijdere indirmese ne gruptan çıkardın prestij kazanırdın nede 5milyon euro kazanırdın..
    drogba gibi bu derece takımı dünyaya reklam eden marka biri ve şampiyonlukta cl ligi turlarında pay sahibi olan adamı mı almak kurumsallık yoksa pili bitmiş müzmin sakat diego yumu almak kurumsallık?
    ft egoist biridir parayı gördü gitti, osman tanburacıya ettiği küfürleri bilmiyorsan git bu oku gs a yakışmıyor o uslüp..gs demek kupa demek değil .
    Dünya kupasında açık ara james, messi ile beraber en yaratıcı 10 numara sneijder belki 20 milyon verecekler ama yine satılmaması lazım böyle adamlar seni şampiyon yapar cl liginde tur atlatır taraftar çeker kombineyi fazla satarsın bizzat sneijder gitsin gs çoğu maçını izlemem kazma burak selçuk umut 3lüsünümü izlicem?
    her klübün borcu var en fb nin ama ileriye dönüp banka borçlarını erteletti geçen sene özellikle fb oyunculara geç para veriyordu yani para sıkıntısı tek bjk gs da değil..

Sen diyorsan öyledir guzelim :)

fb süper kupasında diego ve sneijder de oynar umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

Haklısın. Acilen Adnan Polat geri gelmeli.

care sari gül
  • Bazı arkadaşların yaşı yetmeyebilir ama biraz geçmişe gidiyorum, bundan 10 yıl önce kendisinin dirisine küfürler, vefatından sonra da rahmetler yağdırdığım (!) Özhan Canaydın vardı başkan olarak. O kadar asil bir adamdı ki rahmetli; Galatasaray'a yapılan her çirkefliğe asaletle cevap verirdi. Ancak herkese hakettiği gibi davranmak gerektiğini bilmezdi.. Allah yerinde dinlendirsin.

O dönemler fenerliler ve fener medyası tarafından el üstünde tutulurdu, tek bir kötü haber göremezdiniz, hatta fair play ödülleri filan almıştı.. onunlayken takımın ne halde olduğunu 27 + yaştaki arkadaşlar hatırlayacaktır..

Herneyse, şunu söyleyeceğim bi adamı fenerliler sevmiyorsa o adam doğru yoldadır. Tatava yapmayın, basın artıya geçin..

(Sneijder'i satarsa bu yorum kendini imha edecektir)
  • Geldik ne oldu bişey mi var? Saçma sapan konuşup durmuşsun bi tane mantıklı yazın yok hala ama bu Ünal vayya Ünal uhuhuhuhu modundasiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın

• Bu yorum yapanlar 4. Yildizi fener takinca gorecem ben sizin yorumlarinizi. Konusun anca simdi. Aklin yolu bir yanlisa doğru demeye devam edin.

• Koca kulüp bir ihtiyarın emeklilik oyuncağına döndü. Stadın bitmesi onun dönemine denk geldiği için muazzam bir gelire sahip oldu. Millet de keramet bunda zannediyor. Fatih Terim gidince düştüğü durum ortada.
  • Bilmiyorum , ne olucak bu sene ne ile karşılaşıcaz .
  • Ontivero, Adili, Kaan kiralık zaten. Bence hepsi doğru karar.
  • quote:

Bu yorum yapanlar 4. Yildizi fener takinca gorecem ben sizin yorumlarinizi. Konusun anca simdi. Aklin yolu bir yanlisa doğru demeye devam edin.

Taksalar ne olacak? Dünyanın sonumu?

• Millet başkanımıza gıptayla bakıyor mancini bile her fırsatta övüyor. Bizimkilerin derdine bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

adam galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en iyi başkanlarından biri daha ne istiyorsunuz anlamıyorum ki.

Ama bu ona galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en büyük efsanelerinden birini kovma şansını vermez.

Koskoca Fatih Terim evine gelen noter kağıdıyla öğrendi kovulduğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

fatih terim'i gönderme mevzusunda ünal aysal'a laf kondurmuyorum fatih terim parayı seçti gitti bundan anlamayacak ne var o kadar laf et sonra kol kola gez.

Fatih hocanın parayı seçtiği falan yok. Adama bi nevi sefer görev emri çıktı. Adam milli takım teklifini kabul etmese adamı vatan haini ilan etmezler miydi ?

Ama şu da var ; bu tüpçü tarafından kasıtlı olarak yapılan bi teklif. Amaç galatasarayı karıştırmaktı ve Aysal bu tuzağa düştü. Halbuki Terim hem gs hem milli takımı bi arada götürmeyi kabul ediyordu. Kurumsallaşma adı altında kendi egoları yüzünden Fatih Terimi kovdu. Suçlu başkandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: emo2791

quote:

fatih terim'i gönderme mevzusunda ünal aysal'a laf kondurmuyorum fatih terim parayı seçti gitti bundan anlamayacak ne var o kadar laf et sonra kol kola gez.

Fatih hocanın parayı seçtiği falan yok. Adama bi nevi sefer görev emri çıktı. Adam milli takım teklifini kabul etmese adamı vatan haini ilan etmezler miydi ?

Ama şu da var ; bu tüpçü tarafından kasıtlı olarak yapılan bi teklif. Amaç galatasarayı karıştırmaktı ve Aysal bu tuzağa düştü. Halbuki Terim hem gs hem milli takımı bi arada götürmeyi kabul ediyordu. Kurumsallaşma adı altında kendi egoları yüzünden Fatih Terimi kovdu. Suçlu başkandır.

Fatih Terim parayı seçti diyenler ancak kendine güldürür zaten. Devlete fahiş fiyata elektrik satarak kendi halkını dolandıran Aysal parayı seçmiyor, maddi sıkıntılar çektiğimiz dönemde oyunculara kendi cebinden yardım eden Terim parayı seçiyor öyle mi? En büyük efsanelerinden birine bu değeri veren nankördür, başka bir şey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

quote:

Orijinalden alıntı: emo2791

quote:

Fatih Terim parayı seçti diyenler ancak kendine güldürür zaten. Devlete fahiş fiyata elektrik satarak kendi halkını dolandıran Aysal parayı seçmiyor, maddi sıkıntılar çektiğimiz dönemde oyunculara kendi cebinden yardım eden Terim parayı seçiyor öyle mi? En büyük efsanelerinden birine bu değeri veren nankördür, başka bir şey değil.

Bunu anlamamakta ısrar ediyorlar. bu adam Galatasaray'da 7.5 sene çalışmış 6 şampiyonluk kimsenin hayalini kuramadığı avrupa kupası ve kaç tane türkiye kupası kazandırmış bilmiyorum.

Adama yapılmadık hakaret kalmadı 1 senedir. Bunu yapanların çoğununda doğum yılı 2000li yıllar olsa gerek. yoksa bu nankörliği yapmaya vicdanları el vermezdi kanımca.

• hepinize soruyorum başta terim 2 sene şampiyon ve onca gelirden sonra takım kadrosu daha iyiye gitmesi gerekirken daha kötüye ve daha çöplüğe döndü.bunun ilk sebebi terimdir.terimi geçelim.ama ünal aysal da kredisini dolduruyo gibi duruyo.

açık ve net.şu an fenerle kadromuzu kıyaslayın.buraya gelip 1 kişi çıksın desin ki bizim kadromuz daha iyi.görünen köy kılavuz istemez.adamlar açık ara şampiyon olucak gibi duruyo.ileri ucumuz rezalet.tarık çamdalı da alsan ne fayda.orta saha alternatifsiz.geri 5 linin 3ü yabancı.rezalet yani planlama rezalet.

ilk 3 hayal olur.
  • quote:

Noldu şimdi. İyi mi oldu. Takım çok iyi durumda dimi ??

Kampa götürülmeyen futbolcular

Sabri Sarıoğlu
    Engin Baytar
    Gökhan Zan
    Endoğan Adili
    Lucas Ontiveiro
    Sercan Yıldırım
    Yiğit Gökoğlan
    Emmanuel Eboue
    Dany
    Kaan Baysal

Şaka gibi. Daha geçen dönem arasında idmanda denediğin ve bonservesine 2 milyon avro verdiğin adamı kampa götürmüyorsun.
    Yeni aldığın adamı kampa götürmüyorsun.
    Takımının kaptanını kampa götürmüyorsun.

Bu mu transfer politikası. Ama çok şaşırmamak gerek. 2 senedir yabancı kısıtlamasının düşeceğini bilerek elindeki yabancıları kiralık gönderip hala daha yabancı transferler yapmalarından belliydi nasıl bir transfer politikaları olduğunun.

Zaten bizim FM ci taraftar kitlesi içinde transfer olsun da taştan olsun. Kimse düşünmez kulübün ekonomik yapısını.
    Nerde şimdi o bolluk??? salih dursuna 3 milyon hajrovice 4 milyon ontivieroya 2 milyon vermeler nerde ???

O kadar dedik zamanında yapma başkan motor gibi çalışan düzene çomak sokma. Ama kurumsallaşacaktık dimi ???

Laf bile ettirmiyordunuz. Ama perşembenin gelişi çarşambadan belliydi. Tek tek yönetimdeki arkadaşlarından başlayarak tasviye etti sonra teknik ekip şimdide sıra futblculara geldi.

Siz sanıyormusunuz ki dün gelmiş elin italyanı takımın kaptanını kadro dışı bırakabilcek.

Sen git iki sene seni şampiyon yapmış adamı yolla sonra manciniyi getir. mancini takımı taısın sonra onu yolla git başka bir italyan getir.
    Şimdiden söylüyorum Prandelliye lafım yok kalitei teknik direktör ama Türkiyedeki sistemi tanıyıncaya kadar fener 4.yıldızı alır zaten.
    Ünal Aysal Mustafa Denizliyi getirmeyerek çok büyük kumar oynamıştır. ve kaybetcektir.
    Aynı yönetimi tasviye ettiğinde oynadığı kumar gibi
    Aynı Fatih Terimi gönderdiğinde oynadığı kumar gibi.

Kurumsallaşıyoruz ama futbolcuların maaşlarını ödemeyerek fifalık olarak.
    Kurumsallaşıyoruz yabancı kısıtlaması gelceğini bile bile yapılan transferleri kampa götüremeyerek.
    Kurumsallaşıyoruz efsane teknik direktörünü evine noter tebliği ile kovarak
    Kurumsallaşıyoruz takımın kaptanını hiç hoş olamaycak bir şekilde yolayarak.

Bekleyin daha bunlar iyi günlerimiz. Siz anca 2 yıldız transfere ve boş vaatlere kanmaya devam edin.

Ünal Aysal zaten en başından beri istifa eder giderim diyordu. Enkaz bırakarak gidecek.

doğru konuşmuşsun,saldırıya boğulmuşsun.bu kadra up yeter,işte türkiyenin aynası forum,doğru düzgün realist konuşan sevilmez,tepki görür.masal anlatan goy goy yapan baş tacı edilir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.