Şimdi Ara

su soğutma için su tankı olmasa olurmu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: jeofizikci

su kabının pasif radyator gorevi usteleneceği konusunda, eğer ki kab aşağdaki gibi metal yapıya sahipse olacaktır. kabın akralit gibi malzemelerden yapılması durumunda ısı iletimi cok az olacağından radyator gorevi gormeyecektir. yada ihmal edilecek kadar azdır

su soğutma için su tankı olmasa olurmu

ek olarak akralit malzemenin kalınlığıda etkili olacaktır

Peki hocam bu metal kap kasa içindeki sıcaklık fazla olacağına göre radyatör görevinden çok düdüklü tencere görevi görüp suyu ısıtmayacak mıdır? Heralde kasa dışında tutulursa soğutmaya faydası olur...

• Tank Koy Bence. Daha İyi Olur. Bol Su Olur.
  • quote:

su kabının pasif radyator gorevi usteleneceği konusunda, eğer ki kab aşağdaki gibi metal yapıya sahipse olacaktır. kabın akralit gibi malzemelerden yapılması durumunda ısı iletimi cok az olacağından radyator gorevi gormeyecektir. yada ihmal edilecek kadar azdır

Konu hortlayacak belki ama valla dayanamadım.Bu su tankının içine 2 de süs balığı attıkmı manzaraya doyum olmaz. Varmı bundan daha iyi bir modifiye fikri olan?

• quote:

Orjinalden alıntı: ugurmurat360x

quote:

Konu hortlayacak belki ama valla dayanamadım.Bu su tankının içine 2 de süs balığı attıkmı manzaraya doyum olmaz. Varmı bundan daha iyi bir modifiye fikri olan?

aman kardeş hortlatacak başka yermi bulamadın ben sıvı soğutmalar kurdum sattım ettim eyledim dedim ne olmuşda bu konu tekrar açılmış baktım gırgırına yazı yazmışın :D

• Yok yok gırgırına yazmadım esasında bana gerekli olan bilgiyide sayenizde aldım teşekkür ederim.Yazdığımda ufak bir espriydi,affınıza sığınarak gırgır değilde latife olarak kabul etmenizi rica ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.