Şimdi Ara

ŞU REZİLLİĞE BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar olay şöyle başladı: yabancı ülkedeki bir msn arkadaşımdan birkaç gündür mesaj alamıyordum, isin aslını araştırıp beni engellediğini öğrendim. bunun için hiç bir sebep yoktu, başka bir arkadaşımın yardımıyla olayın aslını öğrendim. kız listesindeki tüm türkleri silmişti, bunun sebebini ise şöyle açıkladı: "web kamerası ile uygunsuz ve sapıkça hareketlerde bulunuyorlar". bunu duyunca tepem attı birkaç kendini bilmez yüzünden ne durumlara düşüyoruz
    böyle insanlara milletimizin şerefini alçalttıkları için

• Abaza millet işte ne yapacan.

• edit : Biz türkleri bulamıyoruz millet yabancılarla .....
  • ne rezilligi da. Helal olssun onu yapan koclara nhheuahae
  • quote:

Orjinalden alıntı: NiQuitinCQ

ne rezilligi da. Helal olssun onu yapan koclara nhheuahae

ehuehue
  • quote:

Orjinalden alıntı: deniz17

Abaza millet işte ne yapacan.

Nerde benim meşe odunum...Aha buldum...
    Ne yapıcaksan bununla yapıcan
  • kaz gibi adamLar
  • ya daha kız bulamzkan millet yabancıyla hasır nesir valla helal ama bir gün vuracam turnayı bende 12 no dan ama ne zaman mahserdemei acaba ?
  • Millet neleri tartışıyor yaw.Bu dünyanın her yerinde var.O tür hareketleri yapmak hoş değil,ama ne yapalım.Bu sanki hayatın bir kanunu olmuş gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaDeS88

edit : Biz türkleri bulamıyoruz millet yabancılarla .....

• türkler ne yapsın ecnebilerin adı çıkmış bi kere yeni moda msn de ecnebi kızlarına striptiz yaptırmak ben yaptırmadım ama şahit oldum bi kaç kere evimizin altında ki internet cafenin sahipleri (daha gençler kendileri) maşallah açıyorlar sözlük-çevirici ne varsa işleri güçleri bu adamların eve gitmiyorlar dükkanda yatıyorlar sapııtmışlar iyice
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.