Şimdi Ara

Şu parçanın ismi cismi ne? Islık var içinde .Habire çalıyo radyoda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çıldırıcam
    Şu parçanın ismi cismi ne? Islık var içinde .Habire çalıyo radyoda.Güzel bişi.Millet telefon melodisi bile yapmış.Bizim neyimiz eksik.Bulalım.
    Hit oldu.
    Bile nbulan varsa yazsın lütfen

• daha açık anlatırsan daha kolay yardım ederiz sadece ıslık var demekle biraz zor hangi şarkı olduğunu anlamak
  • Islıklı parça Lightforce- Take yourtime var benim bildiğim. Birde wind of change var olabilirmi
  • daha dün biri daha sormuştu aynı şarkı büyük ihtimalle

carolina marquez - the killer s song
  • sadece ıslık versiyonunu istiyorsan

Twisted Nerve - Bernard Herrmann
  • Kill Bill'in soundtrack albümünden bi şarkıydı.
    Carolina Marquez - The killer song
  • Tom's dinner...
  • O şarkıda ıslık nerde var yaww??

quote:

Orjinalden alıntı: El Turco

Tom's dinner...
  • Yeni bi parça arkadaşlar.Disco tarzı gibi.Melodisi hoşuma gitti.Acaba bunlardan hangisi.İndirip bi bakayım.
    Number 1 da gördüm klibi ama sonuna yetişmiştim ismi alamadım.Bi daha da rastlamadım
  • Senin aradığın

• şarkının ismi Twisted Nerve ve bu şarkının kill bill filminin soundtrack i ile değilde tekno bir remix le popüler olması beni gerçekten üzüyor filmin daha yönetmenini bilmeyen kimseler bu şarkıya OOUUVV SÜPER OLAY YAA KOPUYORUZZZZ diyor ve sinirlendiriyor beni..
  • Zed2005, FrEaK_BaRoN un aradığı carolina marquez - the killer s song
    Twisted Nerve, Soundtrack'teki ilk şarkı ve onda sadece ıslık var ıp tıs ıp tıs değil yani

quote:

Orjinalden alıntı: Zed2005

şarkının ismi Twisted Nerve ve bu şarkının kill bill filminin soundtrack i ile değilde tekno bir remix le popüler olması beni gerçekten üzüyor filmin daha yönetmenini bilmeyen kimseler bu şarkıya OOUUVV SÜPER OLAY YAA KOPUYORUZZZZ diyor ve sinirlendiriyor beni..
  • yani sonuçta remix lemişler ve tikky çevresinde meşhur oldu şarkı ve soundtrack da ilk şarkı değil ilk şarkı bang bang şarkı 4. sırada..
  • İlginiz için teşekküler arkadaşlar.
    Bide bunun ıslık olan bölümünün olduğu telefon melodisini bulabilirsem iyi olacak.
    Elinde olan varsa yollayabilirmi bana
  • CAROLINE MARQUEZ-THE KILLER SONG bunu ara indir.Su an bircok yerde war meselawww.bluesash.net
  • KİLL BİLL SOUNDTRACKI
  • quote:

Orjinalden alıntı: qsecofr

O şarkıda ıslık nerde var yaww??

quote:

Orjinalden alıntı: El Turco

Tom's dinner...

Başında...

• Sey oLmasın KiLL biLL biLdeki Parca???

CaroLina Marquez - The kiLLer song
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.