Şimdi Ara

şu dönemde lol oynanırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyun istediğin zamanda oynarsın asil mesele şu,
    Ne kadar oynayacaksın?
    1 2 saat oynayip çıkarsın ortalama zevk alır çikarsin. Üstünde oynuyorsun hem de hergun hayatini sorgulaman gerekir. Yapacak bir işin olmali. Harcadigin ve kazandigin seyleri gozden gecirmelisin diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyna izin veriyorum.

• Lol online oyun dünyasındaki eski liderliğini yitirdi şu anda oyun piyasası her sene çıkan oyunları hypelayıp topluca geçiş yapmak üzerine işliyor. Son zamanlarda Arcane sayesinde oyuna yabancı bir kitle gelmiş olsa da şahsen eskisi gibi olmadığını düşünüyorum. İnsanlar özellikle dereceli maçlarda çok fazla tryhard oynadıkları için herkes aşırı kaba ve sinirli. Arkadaşlarınla aram gireceksen olur fakat ciddi şekilde oynamak istiyorsan önermem.

• Oynanacak oyun değil lol.Kitle falan değil.Benim tarzıma uygun bir oyun değil.Sevdiğim bütün şampiyonlar zayıf.

Aatrox oynuyorum mesela.Darius geliyor karşıma.Aldığı ilk 2 item çivili zırh ve randuin.Adam hem benim crit hasarımı,hemde can çalmamı düşürüyor.Elim kolum bağlı hiçbirşey yapamıyorum.2 itemle bir karakteri komple oyundan siliyorlar.Üstelik darius full tank kasmış olmasına rağmen 5 yük biriktirip kafama 1k gerçek hasar atıyor.Ben aatroxla full tank kassam dariusa hasar atamam.Ama o her türlü bana 1k gerçek hasar atabiliyor.Ve beni kesebiliyor.

jungle da master yi oynuyorum mesela.İlk pickten direk master alıyorum.Çünkü master oynamaktan zevk alıyorum.Ben master aldığım gibi karşı takım ornn,leona,udyr alıyor.Maçı zehir ediyolar bana.Ee sokarım böyle oyuna o zaman zevk aldığım heroyla maça girdiğim zaman gram zevk alamıyorum neden oynayayım bu oyunu o zaman?

Oynadığım bütün çarlar ya itemlerle ya da başka çarlarla rahatlıkla ct lenen çarlar.Ben maç kazanmak için gram zevk almadığım,sejuani veya j4 gibi takım herosu aptal aptal heroları oynayamam.Oyun benim oynamaktan zevk aldığım bütün heroları zayıf yaratmış.

Lolü saldım bu aralar witcher 3 e başladım tekrardan.On numara oyun.Hikayenin gidişatına sen karar veriyorsun.Karakterini sen geliştiriyorsun.En güçlü canavarları bile doğru rün taşları ve doğru büyülerle yenebiliyorsun.Oyun dediğin böyle olur.Loldeki gibi hiçbir kurala bağlı değilsin

• Battlefield serisi gibi yıllardır kafa dağıtmak için oynuyorum. Eskisi gibi çok oynamıyorum. Fazlası bağımlılık.

Genelde destek şampiyonları oynuyorum. Üst koridor veya destek.

Ama ligim şimdilik Demir :D. İsteyen ekleyebilir. Her gün 1 maç oynanabilir.

TR Server. Nick "Mavi Çizgi"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 12 Şubat 2022; 1:31:10 >
  • Beyler var mı oynayan lol oynanıyor mu hala?

• etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt

aşkım naber

• Apex legends varken bu oyun oynanmaz. Lolde denge yok bir ara kaisa alan kazanıyordu sakın oynama bu oyunu zamanına yazık edersin.

• Çok tatlısın 🙂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.