Şimdi Ara

Şu Anda Hangi MMORPG'yi Neden Oynuyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
6.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu anda oynadığınız MMORPG ne ? Ve o oyunu neden oynuyorsunuz ? ( Bu MMORPG'yi diğer MMORPGlerden ayıran özellikler neler ? )

Ayrıca oynadığınız oyuna ne gibi özelliklerin gelmesini isterdiniz ?

NOT : Sadece soruları cevaplayıp, gereksiz tartışmalardan kaçınabilirsek çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas -- 28 Eylül 2012; 9:30:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

Soru gayet açık,

Şu anda oynadığınız MMORPG ne ? Ve o oyunu neden oynuyorsunuz ? ( Bu MMORPG'yi diğer MMORPGlerden ayıran özellikler neler ? )

Ayrıca oynadığınız oyuna ne gibi özelliklerin gelmesini isterdiniz ?

NOT : Sadece soruları cevaplayıp, gereksiz tartışmalardan kaçınabilirsek çok iyi olur.
    Pc de birçok MMORPG oyunu var.Devamlı takıldığım bir oyun yok.Ara ara pc de bulunan oyunlara girer çıkarım CBT olan oyunları denerim takip ettiğim oyun siteleri var.Bir çok player gibi bende oyunda istediğim ortamı bulamadım mı oynama hevesim kaçıyor.

Oynayacağım oyuna gelmesini istediğim özellikler;

1-Benim için öncelikle PVP si tatmin etmeli
    2-Pve si kasması zor olmamalı, kastığında emeğinin karşılığını almalı item olarak
    3-Görsel grafiği ile birlikte oyunun oynanabirliği çok iyi olmalı,
    4-Oyun yönetimi oyuna çok iyi sahip çıkması(özellikle küfür hile,hack konusunda) + Sürekli eventler düzenlemeli playerleri kaçırmamalı
    5-Shop mağazasında satılacak itemlerin türkiye şartlarına göre düzenlenmesi
    6-Serverlere premium sistemi getirilmeli (türkiye için geçerli) hepsinde olamayabilir playerlerin seçme hakkı olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.N.E.Y.H. -- 28 Eylül 2012; 10:29:01 >

• Soru yanlış anlaşılmış.

Örneğin, A oyununu oynuyorsun. PVP si iyi, item dükkanı dengeli, GM ler kullanıcılarla sürekli etkileşim halindeler, yaptıkları şu, şu etinlikler çok güzel.

Oyunda şu şu etkinliklerin ya da şu özelliklerin olmasını isterdim.

Hala oynadığınız oyunun + ve - lerini tartışıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas -- 28 Eylül 2012; 11:15:02 >
  • League of legends oynuyorum arkadaşlarımla skype üzerinden konuşup beraber oynuyoruz oyun zaten pvp üzerine kurulu oldukça da zevkli tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

League of legends oynuyorum arkadaşlarımla skype üzerinden konuşup beraber oynuyoruz oyun zaten pvp üzerine kurulu oldukça da zevkli tavsiye ederim

MMORPG demiş arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: healheal

quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

League of legends oynuyorum arkadaşlarımla skype üzerinden konuşup beraber oynuyoruz oyun zaten pvp üzerine kurulu oldukça da zevkli tavsiye ederim

MMORPG demiş arkadaşım.

Haklısın aslında ama sonuçta online zaman geçireceği bir platform
  • Yakında Open Betaya geçeceği ve daha öncelerinde defalarca Alpha-Closed Beta'larında oynadığım için RaiderZ diyorum

oynama nedenim;

-Non-Target sistemi içerdiğinden diğer click-play mmo ların arasından sıyrılıyor olması,

-Türevi non-target oyunların (Vindictus, C9) aksine, belli bir çizgide ilerleyen zindan mantığıyla değil açık dünya da sınırsız dolaşım imkanı sunması,

-Faction tabanlı pvp sisteminin bulunması, ve kişileri pvp içine sürekli adapte etmesi,

-Kaliteli grafikleri, çevre, Boss, zindan ve karakter detayları,

-Hybrid Class seçeceği ile bir karakter içinde 2 Class oynayabilme özelliği,

-Ne çok şatafatlı ne de çok silik sklill efektleri.

Umarım yardımcı olmuşumdur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 28 Eylül 2012; 15:23:50 >
  • mmorpg değil ama mmo oyunu sonuçta world of warplanes oynuyoruz arkadaşla. bayağı zevkli bir oyun
  • The Secret World ü deniyorum.Atmosferi beni kendine çekmişti.Bundan sonra Tera deneyeceğim.İkisini oynadıktan sonra belki daha detaylı yorum yapabilirim.
  • The Scret World F2P olucaktı hagla indirme linki filan cıkmadı bilgin varmı Lawless437 ?

Terayı mutlaka dene :)

Raiderz sözde 24 25 cıkıcaktı openbeta hagla download yok ..
  • Loco Online , Team Fortress 2 Oynuyorum grafikleri güzel , arkadaş ortamıda var ve en önemlisi oyun sıkıcı değil
  • mmorpg değil ama LoL oynuyorum sebebi ise gayet güzel , eğlenceli ve arkadaslarımla birlikte oynayabıldıgım bir oyun
  • Guild Wars 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Vindictus oynuyordum.Ama bu sıralar nexon biraz saçmalamaya başladı.Önceden sebepsiz yere ban atıyordu.Şimdi ise oyunun piyasasını mahvetti...Kendilerine tebrik etmek gerek...
  • private wow .

Hem beleş hemde wow yani .

Vanilla wowa geri dönmek isterdim.Orjinal lvl 60 zamanına.
  • LOL ; Ne olursa olsun hiçbir oyun yerini alamıyor bu bir gerçek :)
    Shock Tera Online, Hem bedava :D Hemde normal server ile arasında öyle ucurum yok :) Herkese öneririm .. Piyasadaki en çok oynanılması gereken oyunlardan ..
    Guild wars almayı düşünüyorum bakalım :D
  • 9 yıldır bırakamadığım ultima online'ı oynuyorum.Nedenini açıklamaya maddeler yetmez.Kısacası oyunun sunduğu serbestlik tek başına yeterli bir etken ve diğer her oyundan daha farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ve tanrı onu yarattı

9 yıldır bırakamadığım ultima online'ı oynuyorum.Nedenini açıklamaya maddeler yetmez.Kısacası oyunun sunduğu serbestlik tek başına yeterli bir etken ve diğer her oyundan daha farklı

Nasıl bi serverda oynuyosun bu aralar geri dönmeyi düşünüyorum.

Birde arkadaşlar ultima online,minecraft,dayz gibi loot lu ölünce tüm itemlerin lootlanabildiği oyun varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: William06

quote:

9 yıldır bırakamadığım ultima online'ı oynuyorum.Nedenini açıklamaya maddeler yetmez.Kısacası oyunun sunduğu serbestlik tek başına yeterli bir etken ve diğer her oyundan daha farklı

Nasıl bi serverda oynuyosun bu aralar geri dönmeyi düşünüyorum.

Birde arkadaşlar ultima online,minecraft,dayz gibi loot lu ölünce tüm itemlerin lootlanabildiği oyun varmı ?

Şuanda başı çeken hoş bir sunucu var.Saat 20:00 ve 02:00 arası ortalama 150 oyuncu oluyor.Orada oynuyoruz

İsmi : dot başka soruların varsa özel mesaj ile gidelim konuyu trollemeyelim
  • quote:

Yıl olmuş 2012,Fifa olmuş 13,yazıktır günahtır o kadar güzel yeni oyunlar varken UO oynamakta neyin kafası ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.