Şimdi Ara

ŞU 4 makinadan hangisini alırsınız? lütfen yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anlşıldığı gibi amaç mobilite. sonrasında orta halli oyun oynasın. film izleme, resim ve müzik programlarını çalıştırsın. kasmasın. aynı anda 3-4 pencere açık çalışabilsin.

EXPER 210-902 C2 T5800 3G 160G 12.1'''' 1150 tl civarı
    İşlemci INTEL® CORE 2 DUO İŞLEMCİ T5800 (2.0 GHz, 800 MHz, 2 MB L2 Ön Bellek)
    • Kablosuz Ağ 802.11g 54Mbps
    • İşletim Sistemi ORİJİNAL MICROSOFT® WINDOWS VISTA® HOME BASIC
    • Bellek (RAM) 3 GB DUAL DDR2 667
    • Optik Sürücü SUPER MULTI DVD YAZICI
    • Hard Disk 160 GB SATA HDD / 5400 RPM / 8 MB
    • Ekran 12.1" TFT WXGA LCD (GLARE TYPE) 1280X800
    • Ekran Kartı 256 MB OB PAYLAŞIMLI EKRAN KARTI
    • Hoparlör TÜMLEŞİK STEREO HOPARLÖR
    • Kart Okuyucu KART OKUYUCU
    • Modem 56K FAX-MODEM
    • Ethernet 10/100 MBIT ETHERNET
    • Taşıma Çantası EXPER NOTEBOOK ÇANTASI
    • Bluetooth DAHİLİ BLUETOOTH
    • Ağırlık PİL DAHİL 1,8 KG
    • Ofis Paketi 60 GÜNLÜK MS OFFICE 2007
    • Antivirüs Paketi BULLGUARD 3 AYLIK ANTIVIRUS PAKETİ

Satellite T115-S1105 TOSHIBA DÜNYASI 1140 tl.
    İşlemci Intel® Pentium® processor SU2700 1.30 Ghz 2MB L2 Cache, 800MHz İşlemci
    RAM 2GB DDR3 800MHz (max 4GB) Ram
    HDD250 GB SATA (5400 rpm) HDD
    Windows® 7 Home Premium 32-Bit Tr / İng.
    Optik Sürücü Opsiyonel
    Built-in stereo speakers
    5600 mAh (6 cell) Lithium Ion 8 saat
    Chipset Mobile Intel® GS40 Express
    Ekran Kartı Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 828 MB Ekran Kartı
    Ekran TruBrite® TFT LCD
    11.6"1366x768
    1.58 kg

acer Gateway EC-1803U Acer Dünyası 1012 tl..
    İŞLEMCİ: Intel Core 2 Solo 800 MHz. 1.40 GHz 3 MB Cache Bellek SU3500 İşlemci
    RAM: 2 GB DDR2 667 Mhz. (Max.4 GB) Ram
    HDD: 250 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    OPTİK SÜRÜCÜ: Opsiyonel Sürücü
    EKRAN KARTI: Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 790 MB Ekran Kartı
    2 GB DDR2 667 MHZ (Max 4GB) Ram
    250 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    Microsoft Windows Vista Home Premium Tr/
    Batarya Ömrü 7 Saat
    11.6"
    HDMI

PACKARD BELL DOT-MU TK002 C743 1GB 160GB 800 TL..
    • İşlemci:Intel® Celeron ULV İşlemci C743 (1.3GHz, 1MB L2 cache, 800Mhz. FSB)
    • Chipset:Intel® GS45
    • Wireless:Wifi 802.11 b/g/n
    • İşletim Sistemi:Windows 7 Starter TR/ENG
    • Ekran/Çözünürlük:11.6" LED (1366x768)
    • Bellek:1024MB DDR2
    • Sabit Disk:160GB SATA
    • Ekran Kartı:Intel® 4500MHD paylaşımlı
    • Optik Sürücü:yok
    • Bluetooth:var
    • Webcam:var
    5-in-1 (SD , MMC , MS , XD , MS PRO)
    6 Hücreli
    HDMI
    • Ses:MS-Sound uyumlu ses kartı, stereo hoparlör
    • Modem-Ethernet:10/100/1000 ethernet
    • Portlar:VGA D-Sub,5-1 Card Reader, 3xUSB 2.0 port, HDMI
    • Klavye:Türkçe Q Klavye
    • Batarya:6 Hücreli Li-Ion
    • Ağırlık:1.35kg
    • Garanti:2 yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avcu10 -- 17 Aralık 2009; 19:35:16 >

• ben olsam hiçbirini almam performans diye bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer

ben olsam hiçbirini almam performans diye bişey yok

mobilite senin için ne ifade ediyor?
  • arkadaşlar o kadar mı kötü yaaa.. çok süper bişi lazım değil bana. eğitimciyim. hergün sırtımda adaptör filan .. 3-4 kiloluk teçhizat taşımak istemiyorum. 12 inç e kadar bu fiyatlarda önerileriniz varsa şimdiden teşekkür ederim.
  • arkadaş notebook sanmış galiba netbook bunlar
  • Evet . bunlar netbook. sadece atom işlemci değil. ama atom lardan daha iyi diye düşünüyorum. 700-800 liraya atom alacağıma biraz daha verip daha iyi bişey alırım diye düşünmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

arkadaş notebook sanmış galiba netbook bunlar

Bence sen dikkatli bakmamışsın , aralarında sadece 1i netbook, diğerleri notebook...

Konuyu açan arkadaş ; oyun performansı olarak 4500MHD ile COD 4 , Crysis WARHEAD gibi oyunları düşük ayarlarda oynamak mümkün ancak COD5 i oynayamazsın , bizzat denedim...
  • İmzamdaki makinenin garantisi dolalı kaç ay oldu. Yinede bunlara 4 takla attırır Ama bana çizim ve oyun olarak yetmiyor orası ayrı konu. Gönül GTX 280li bi monster istiyor ama imkan ve ihtimal dahilinde değil ne yazkki
  • Sevgili arkadaşlar. ben enson packard bell ile acer getevay arasında kaldım. önerilerinizi ( varsa bu fiyat aralığında tavsiyelerinizle birlikte ) bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

arkadaş notebook sanmış galiba netbook bunlar

Bence sen dikkatli bakmamışsın , aralarında sadece 1i netbook, diğerleri notebook...

Konuyu açan arkadaş ; oyun performansı olarak 4500MHD ile COD 4 , Crysis WARHEAD gibi oyunları düşük ayarlarda oynamak mümkün ancak COD5 i oynayamazsın , bizzat denedim...

dediğin oyunları az çok biliyorum. onlar bana çok bile . bilgi için teşekkürler. demekki oyun katagorisinde, packard bell ile acer işimi görecek..
  • Acer ile Packard Bell arasında tercih yapacak olsam , Acer'ı seçerdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Acer ile Packard Bell arasında tercih yapacak olsam , Acer'ı seçerdim...

Önerin için çok teşekkürler. işlemcilerden acer daha mı iyi.?
  • Ben Acer'ı tercih ederdim. Hatta ettim bile diyebilirim. Toshiba'yla alakalı bilgi ararken bu sayfaya denk geldim. Bir baktım Acer'ın ürünü. Daha önce rastlamamıştım. İşlemcisi açık ara önde. Daha hafif ve fiyatı da daha düşük. İstanbul Bilişim'le az önce telefonlaşıp ürünün siparişini verdim. Ellerinde kalan son ürünmüş. Bu kadar tesadüfe pes doğrusu diyorum.

Bir de bunlara netbook diyen arkadaşlara duyurulur. Son ürün hariç ilk üç laptop subnotebook adı verilen yeni bir kategorinin mensubudur. Daha ziyade uzun süre dışarıda bulunanlar için yani outland kullanım için uygun bu cihazlar. İşlemcileri Intel'in CULV teknolojisi az sarfiyatlı grubuna dahil. 6 hücreli bataryayla birlikte 6-7 saate varan efektik şarj mümkün olabiliyor.

Performans bakımından ofis, internet ve günlük kullanım için oldukça iyiler. HD film gösterebiliyorlar. Ama oyun oynayacaklar keselerinin ağzını açıp Monster almalı. Subnotebooklar mobilite ve uzun şarj ile orta performans sunar. Yüksek performans değil.

Alacak arkadaşa da, kendime de hayırlı olsun.

• Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler. ben de yılbaşından önce bimekste kalan , ve indirimde olan packard bell i aldım. 720 liraya. cihazdan çok memnunum şarj mükemmel ekran ayarını kısınca 7 saati görüyo. tabi aynı anda ,maus blutut, wirales kullanmazsanız. kısık ayarda bile ekran yeterli . sonuç olarak atom fiyatına bu makinayı almam çok iyi oldu. iyi alışverişti.afferim bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.