Şimdi Ara

STSL 12.Hafta | Beşiktaş - Medipol Başakşehir | 26.11.2016 | 19.00 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
0
Favori
8.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her hafta böyle hakem mi dicekseniz siz ya yazık valla 3 pas yapamıyorsunuz yüzsüzce bir de gelip yazıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başakşehir iyi bir takım bu ligde FB ve GS den daha iyi oynuyorlar namağlup olmaları tesadüf değil.

İlk yarıyı izleyemedim bir şey diyemiyorum. 2.yarıda Quaresma'nın serbest vuruşunu kaleci süper çıkardı. Bu 2.devrede en net pozisyonumuz. Bir de Aboubakar'ın önüne gelen top var düzgün dokunsa gol olacak beceremedi. Başka net pozisyonumuz yok. Ha Başakşehir'in var mı derseniz onların da yoktu.

Quaresma'nın hareketi faul ama kırmızı kartla alakası yok ağlamayın.

İptal edilen golden önce arkadan faul var karar doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizkhalifa1903

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Hahahahah efendi besiktas hakemlerle yürümeye devam ediyor

Hocam o efendi beşiktaş tişörtünü görünce sokakta bir gülme tutuyor

Dogru söylüyorsun Hoca Efendi olmasi lazim di.

Valla bana baya komik geliyor hocam yapanın eline sağlık hiç yoktan komik bir şey çıkarmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winters

quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Süper oynayan beşiktaş buysa kötüsünü almayalım biz.

Ligin en iyi top oynayan iki takımı fenerbahçe ve başakşehirdir açık ara

Ne ara ligin en iyi top oynayan takımı oldunuz siz ya. Nasıl bi at gözlüğü takmışsın acaba, fanatizmi doruklarında yaşıyorsun maşallah.

Biraz hakli bir yorum. Ama son 2 3 maçtır iyiyiz. Maçlardan keyif alıyorum.

Kendi evinde ibbyi yenemeyen takim acaba bizi nasıl yenecek acaba merak ediyorum

• Olum geçen sene fener maçında alvese yapılan harekete faul değil diyordunuz ?

• Hakem kim kalkavan mi o maçın ? :)

• aynen beyler kol kopana kadar faul yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: North Jon

• Başakşehir'in pozisyonunda faul yoktu diyenlere cevap vermeyin kendileri de biliyor hakemin doğru karar verdiğini ama kendi çaplarında trollük peşindeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

aynen beyler kol kopana kadar faul yok.

Bu pozisyonun devamı ne oldu?Dur sen cevap verme ben söyleyeyim gol oldu

• asiruhh1903 kullanıcısına yanıt

• EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    O zamanki pozisyonla şimdikini mi karşılaştırıyorsun süperkupa maçından itibaren beşiktaş lehine verilmeyen faülleri,penaltıları çıkartıyım istiyorsan ?
  • quote:

O zamanki pozisyonla şimdikini mi karşılaştırıyorsun süperkupa maçından itibaren beşiktaş lehine verilmeyen faülleri,penaltıları çıkartıyım istiyorsan ?

evet karşılaştıyorum eğer faul değilse bugün başakşehirin buz gibi golü yendi eğer faulse fenerbahçe geçen yıl şampiyonluktan edildi
  • Topa hamle yapan oyuncuya kolundan tutma, çekme hepsi fauldür. Oğuzhan'ın kolundan çekiliyor.
    Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay faul karar doğru diyor şimdi..

İptal edilen gol doğru karar. Hakemleri tebrik etmek gerek zor bir pozisyondu. Çakır Quaresma'ya göstermediği sarı kart hariç maçı hatasız yönetti.

Benfika yorgunluğu olmasa kazanabilirdik belki ama olmadı. Çok zor bir oyundu 3-0 dan 3-3 e getirmek.
    Tallisca ve Caner'in yokluğunda oyunu açmada sıkıntı yaşıyoruz, yaşamaya devam edeceğiz maalesef.
  • EgeArsln.EA kullanıcısına yanıt
    awhglkaklwklawhjılkawjıowa bir maça göre mi karşılaştırıyorsun bu da faul senin gösterdiğin de faul anladın bu faule göre şampiyonluktan mı edildi allah akıl fikir versin kafan güzelmiş güle güle kullan
  • Maci bastan sona seyrettim bir galatasarayli olarak
    Kendimce analizlerimi sayacagim
    Besiktasta sol kanat yok malasef q7 olmasa besiktasta kanatta yok ama q7 formda bu buyuk sans
    Andreas beck yerine gokhan gonul oynatilmali becki begenmiyorum bu mac hic begenmedim
    Abubakara pek top gelmedi gelenide pek iyi kullanmadi eldeki malzeme bu ama daha iyi olacak maclarda bunu gosteriyor
    Basaksehir tam bir hizli hucum takimi besiktas aslinda iyi onlem almis ama tabiki hatalar olacak yenilen gol her macta olacak bir gol normal
    Atiba iyi heryerde adam ama teknik konusunda biraz sikintili ama bu adamsiz olmaz
    Tolgay bu mac idare etti bu degil kesinlikle
    Marcelo iyiydi hava topu vermedi goldede iyi yerdeydi
    Cenk orda olmuyor artik bunu anlamasi lazim senol hocanin ama eldeki en iyi adamda sakat
    Yedek klubesi tercihi cok yanlisti bence kerimi kazanmasi lazim besiktasin
    Q7 sari kartin babasini gormeliydi es gecti hakem akil alir gibi degil
    Viscanin kacirdigi top gercekten futbol sansi visca yazar bole pozisyonlarda olmadi
    Sayilmayan goldeki pozisyon bence tartisilir su nedenle ilk pozisyonda evet bir cekme var ama dikkat ederseniz oguzhanda orda koluyla bozmaya calisiyor bu pozisyon ingilterede ve italyada faul olmaz siddeti ole oguzhanin atacagi tipte degildi pozisyon bitince birakti kendini
    Besiktas cok iyi oynamadi berabarlik kimseyi uzmedi bence iki takimda mac yapmayacaksiniz 1 er puan alacaksiniz deseler su oyunla kabul ederlerdi
    Haftaya fenerbahceye karsi boyle oynarsa besiktas hizli ataklarda gol yer cunku defans kurgusu hizli ataklara karsi ciddi sikintili guzel gollu bir mac bekliyorum haftaya

• Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay pozisyonun zor olduğunu ama hakemin kararının doğru olduğunu söyledi. Oğuzhan hamle yaparken kolundan çekilip düşürüldü karar faul doğru. Quaresma'nın sarı kart görmesi gerekirdi.

NORMALDE BU MAÇI PAZAR GÜNÜ OYNAMAMIZ GEREKİRDİ. ŞL ligindeki takımların hepsi Pazar günü oynuyor. Bu fikstüre nasıl itiraz edilmemiş anlamak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

quote:

aynen beyler kol kopana kadar faul yok.

Bu pozisyonun devamı ne oldu?Dur sen cevap verme ben söyleyeyim gol oldu

Kendini Yere Bıraksaydı o anda faulu alırdı buna avantaja bırakmak denir.

• quote:

Orijinalden alıntı: abivos

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.