Şimdi Ara

Stremio sorun yaşıyorum bilgisi olan yardım ederse sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NextStart 4k tv box kullanıyorum başka cihazlar da kullandım aynı sorun var stremio da film izlerken 4k veya fhd izlerken 1 saat sonra kasmaya başlıyor fps falan düşüyor rahatsız ediyor tv kapa aç yaptığım da sorun gidiyor 1 yakın başka bişiy izlersem tekrar sorun oluyor bu konu da bilgisi olan varmı android 11 sürümü bu stremio da genel bir sorun mu var yoksa android işletim sistemin de mi olmaya başladı eğer sorun android ise satıp amazon fire stick tv 4k max 2nd gen 2023 alırım benim amacım sadece stremio kullanmak başka uygulama ile işim yok

• Bilmiyorum kullanıyor musunuz ama stremio yu bir debrid sitesi ile birlikte kullanın farkı görün. Real debrid veya all debrid ile 70-80 gb Lik filmleri kesintisiz izlersiniz.

https://forum.inceleriz.com/konular/stremio-real-debrid-rehberi.2218/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 17 Aralık 2023; 10:41:27 >
  • Hocam benim internetim 1000 gigafiber bu kasma sorunu net ile değil başka sorun var stremio böyle değildi sonra dan oldu bahsettiğin site paralı vara vericek olsam ücretli plartformlar kullanırdım zaten
  • İnternet hızınız iyiyse tatmin ediciyse stremioda güncel filmleri takılmadan çatır çutur izlersiniz. İnternetim 1000mbps güncellerde hiç bir sorun yok. Biraz eskiye gittiğim zaman seed olayları çok düşük olduğundan sorun oluyor illaki onuda real debrid ile çözdüm. Film izlemek için stremiodan başka bişi kullanmayada gerek duymuyorum. Şuan True Detective izliyorum 4k olarak real debrid kullanmadan 4k görüntüler müthiş zaten...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.