Şimdi Ara

Street Fighter: Assassin's Fist (2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
4.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu diziyle ilgili bir başlık göremediğimden dolayı açayım dedim. Kısa ama güzel bir dizi. Devamıda gelicek gibi görünüyor özellkle çocukluğunu 80ler ve 90larda geçirenlerin daha çok beğeneceğini düşünüyorum
    ---

Mortal Kombat oyununu film dünyasına getiren Machinima ekibi bu kez Street Fighter ile karşımızda. Hikayenin ana karakterleri Ryu ve Ken üzerine kurulu olan bu 12 bölümlük dizide Ryu ve Ken ustaları olan Gouken aracılığı ile Anatsuken dövüş sanatını öğrenmeleri ile hikaye başlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ricky.McFloyd -- 9 Haziran 2014; 4:56:14 >

• Hikaye efektler oyunculuk 10/10 tavsiye olunur oynadıysanız street fighter hayatınızda
  • Dizi olmuş 2.sezonunu bekliyoruzda keşke machinimaya destek çıkan olsada adamlar 40-50 dklık diziler çekse yetmiyor 10-12 dk bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightawolf7 -- 10 Haziran 2014; 23:08:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

Dizi olmuş 2.sezonunu bekliyoruzda keşke machinimaya destek çıkan olsada adamlar 40-50 dklık diziler çekse yetmiyor 10-12 dk bana

Aynen. Ama ilk sezon baya bi tuttu belki ikinci sezonda o desteği çıkanlar olur :) eğer yaparlarsa gerçekten çok keyifli bişey olucaktır. Yeni sezonda macerada daha çok olucak gibi bütün elemanlar gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

quote:

Dizi olmuş 2.sezonunu bekliyoruzda keşke machinimaya destek çıkan olsada adamlar 40-50 dklık diziler çekse yetmiyor 10-12 dk bana

Aynen. Ama ilk sezon baya bi tuttu belki ikinci sezonda o desteği çıkanlar olur :) eğer yaparlarsa gerçekten çok keyifli bişey olucaktır. Yeni sezonda macerada daha çok olucak gibi bütün elemanlar gelebilir.

Keşke dedigin gibi olsa ama bu adamlar hep 10 dk cekecek gibi mortal kombatın 1. Sezonuda 2.sezonuda bölüm başı en fazla 10 dk idi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

quote:

Keşke dedigin gibi olsa ama bu adamlar hep 10 dk cekecek gibi mortal kombatın 1. Sezonuda 2.sezonuda bölüm başı en fazla 10 dk idi

Mortal Kombat'ı izlememiştim ama bunu duyunca biraz hayal kırıklığına uğradım şimdi. Umarım The Office de olduğu gibi amerikalılar falan alır diziyi :D

• Haber verene tskler, umarım x man gibi olmaz super cizgi diziyi 1 sezon tek yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drago

Haber verene tskler, umarım x man gibi olmaz super cizgi diziyi 1 sezon tek yaptılar.

Sezon finaline baklırsa devam edicek gibi duruyor :) Umarım uzun soluklu bişey olur.
  • tek parça film gibi izledim. sonra araştırınca öğrendim ki izlediğim film değil diziymiş.

çok güzel anlatmışlar. şiddetle tavsiye ederim.

hikaye ve kurgu mükemmel. genelde bu tür dizi/filmler in hikayesi uyduruk oluyor. ama bu başka olmuş.
  • Valla bende bunun konusunu görmemiş olmama şaşırmıştım. Gerçekten güzel dizi.
  • İzlediğim en iyi street fighter uyarlaması... henüz 5 bölüm izledim ama ben çok iyi buldum. Keşke bu tipten diziyi daha büyük bütçeile yapsalar... Ken'in satso hado yaparken yaptığı hareketler birebir aynıydı. Ayak topuklaını hafifi ayağa kaldırması bile çok çalılışdığını gösteriyır benim için.
  • Yeni sezonu ne zaman başlayacak acaba ?
  • Hiç izlemedim yeni görüyorum ama ilgimi çekti açıkçası.
  • Harbi süpermiş keşke uzun metrajlı olsa
  • Oyunun hatrına izlenir

• İzledim izlenir oyunun hatrina zaten cok kisa:)

• Bitirdim bayıldım resmken Dövüş sahneleri , hadouken nin animasyonu , akumanın sahneleri muhteşem kesin izleyin . Hele oyunlarını yıllarca oynamış iseniz bayılacaksınız eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Bitirdim bayıldım resmken Dövüş sahneleri , hadouken nin animasyonu , akumanın sahneleri muhteşem kesin izleyin . Hele oyunlarını yıllarca oynamış iseniz bayılacaksınız eminim.

+1
  • Gerçekten iyi bir dizi.İlk duyduğumda uyduruk bi dizi sanmıştım.ama öyle değil gerçekten güzel. Oyunculuklar iyi diyebilirim.kısa olması biraz sorun o da bütçe ile ilgili sanırım en azından 20 dk yapsalar daha iyi olurdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akuma ve alex var mı not: indiriyorum şu an, yeni duydum. haber için teşekkürler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.