Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.542
Cevap
26
Favori
303.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZT7 -- 28 Nisan 2013; 23:35:20 >
  • üye olucam :D

Anno, age of, empire.
  • mumy, mehmetarisoy, durukann arkadaşlar, hoş geldiniz ekledim.

@durukann "Anno (Serisi)" yazıyorum.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZT7 -- 28 Nisan 2013; 23:36:37 >
  • Bende uye olmak istiyorum..... Lord Of The Rings: Battle For Middle-Earth (Serisi)
  • Hacı C&C yaz sen birde.Conflicth serisi yazsaydın soviet assault vardı yahu. Foto falan lazımmı oyun içi koyam. Yeni sistem yarın geli coscam coscam lahn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordlegend

Bende uye olmak istiyorum..... Lord Of The Rings: Battle For Middle-Earth (Serisi)

Hoş geldin.

@BLuRuSh, bir tane oyun kabul ediyoruz. Tamam Conflict serisi yazıyorum.
  • ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4n9m4ntr

ekle

Hoş geldin.
  • quote:

gkntr - Age Of Myhtlogy (Serisi) (Microsoft Game Studios)

(yeni nick) BlıtzKrıeg - Age Of Mythology ve Rome Total War oyunları şeklinde değiştirirseniz sevinirim
  • arkadaşlar sizlere bişey sorucam ben yunan mitolojisi ile ilgili strateji oyunu arıyorum yada truva savaşı aşilin olduğu zamanlarda olabilir yani falanx askerini yönetmek istiyorum diyebilirim bendeki bu çeşit oyunlar battle for troy , age of mitology(titans dahil), rome total war ve ek paketleri bunlardan başka oyunları tavsiye ederseniz sevinirim rome total war tarzı bişeyler tavsiye ederseniz daha iyi olur ama sizler lütfen yinede bildiğinizi söyleyin benim ricama göre kısıtlamayon lütfen
    saygılar...
  • Grubun msn'i var mı????
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

gkntr - Age Of Myhtlogy (Serisi) (Microsoft Game Studios)

(yeni nick) BlıtzKrıeg - Age Of Mythology ve Rome Total War oyunları şeklinde değiştirirseniz sevinirim

İki favori oyun ekleyemiyoruz prosedür olarak. Adı üstünde "favori" bir tane olur. İsmini değiştiriyorum.

@Darksahon phalanx askerleri kullanılabilen en güzel oyunları oynamışsın zaten. Ancak Rome 2: Total War (ki Shogun 2'den sonra bekleniyor) çıkınca daha grafiği gelişmiş phalanxlarla oynayabilirsin. Onun dışında sana önerebileceğim oyunlar: Empire Earth (Serisi), Civilization IV ve Rise of Nations olabilir. Çünki bu üç seride de mağara devrinden uzay çağına kadar oynarsın, ve arada Roma İmparatorluğu da vardır tabii ki (EE'den alınmış resimde görüldüğü üzere). Şansını onlarda dene bence. Civilization, Total War türüdür, (fakat savaşlar hep otomatiktir) diğer ikisi de Age of Empires türü.

@ThunderGamer yok.

• Benide ekleyin beyler.Favorimi seçmek zor oldu ama COH serisinde karar kıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerolife

Benide ekleyin beyler.Favorimi seçmek zor oldu ama COH serisinde karar kıldım

Hoş geldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

quote:

Orijinalden alıntı: zerolife

Benide ekleyin beyler.Favorimi seçmek zor oldu ama COH serisinde karar kıldım

Hoş geldin.

Teşekkürler imzayıda ekledim hemen
  • arkadaşlar generals zero hour oynayanlara bi sorum olacak
    gla'yla görev oynuyorum ve mission 4'te takıldım kafayı yicem geçemiyorum,eğer oynayan varsa bi ses etsin de sorayım şu bölümden nasıl geçeceğimi gurur meselesi yaptım
  • Age Of'u da yüklemişim Windows 7'me. Daha kim tutar beni.

Şu an oynadığım iki oyun var: Age of Empires 2 (Voobly'den de oynarım) ve Mount&Blade Warband.

Önceden bulduğum her strateji oyununu yüklerdim. Hey gidi!

Neyse, yazıver sen.
  • @zerolife, ben teşekkür ederim.

@irishboy, ben o oyunu oynamadığım için bilemeyeceğim. Fakat topic başlığına sorunu temsil edecek bir uyarı koydum, en kısa zamanda tecrübeli arkadaşlar sana yardımcı olur inşaallah.

@emrerok_rc, kimse tutamaz seni. Hoş geldin, ekledim.
  • Msn kuralım o zaman...!
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.