Şimdi Ara

stok fan ile oc yaparken sınarlamayacak F/P rami ne tavsiye edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Asus P5K-E WIFI-AP anakart ve E6750 işlemci almaya karar verdim oc yi tutkudan ( bazı arkadaşlar kızacak) çok yalnızca en uygun paraya max performans elde etmek için yapıcağım. iş böyle oluncada anakart ve işlemciye karar vermişken uygun bir fiyatlı ram almak kaldı geriye. Şimdi benim sorum işlemcinin stok fanı ile max oc yi (genelde gördüğüm kadarıyla 3.2-3.4 arasında bir değer) yaparken beni sınırlamayacak (üst düzey olmasına gerek olmayan) en ucuz ram hangisidir??

benim almayı düşündüğüm ram "a-data extreme edition 2*1 800mhz" fiyatıda 85$+kdv.
    diğer alınabilecek modeller
    "OCZ - 2x1 GB DUAL DDR2 800 REAPER" 109$+kdv
    "GEIL - 2x1 GB Ultra DUAL DDR2 800" 88$+kdv
    "GEIL - 2x1 GB DUAL DDR2 800 BLACK DRAGON" 90$+kdv
    birde bazı arkadaşlar twinmos ile bile çıklabileceğini söylüyorki onlarda yarı fiyatı 2*1gb 44$+kdv

bu ramler arasından benim araştırdığım kadarıyla en rahat oc olabilecekler a-data ile ve ocz reaper ve fiyatı nedeniyle a-datayı almayı düşünüyorum. oc için ekstra fan, ram soğutucu gibi herhangibir fazladan harcama yapmıyacağım bununla birlikte sistemi gidebileceği yere kadar zorluyacağım. gidebildği yeri ramin belirlememisi için alabileceğim en uygun fiyatlı ramin a-data olduğuna karar verdim sizce kararım doğru mu??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.