Şimdi Ara

Steroidler eczanelerde reçete ile mi satılıyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
47.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne kadar aptalca bilgisizce bilimsizce yorumlar dönmüş öyle , Kadını başkasının altından almakmış yahu haftada 500 mg testo alan bi erkek sizden 50 kat daha erkek anlamına geliyor. Onu aldığı süreçde o adam hepinizin kadını elinizden alma yetisine sahip gibi birşey oluyor. Ayrıca post cyle teraphy ( pct ) denen olay ne diye var sanıyorsunuz siz. Düzgün bi şekilde kür tedavisi yapan adam sikinden filan olmuyor rahat olun. Girin yarışma yapan heriflerin bakın kaç tane cocuğu var. Götünüzden element uydurmuşsunuz. Hiç pct yapmayan birinin bile doğal endokrin değerleri 1 senede kendini buluyor. Kalıcı bi dick'den olma durumu diye birşey yok. Sadece gidip salonda ağırlık kaldırıp ordan burdan duydugunuz lafları şurda yazmayın arkadaş kendinizi rezil ediyorsunuz. Bu arada kimseyi teşvik etmiyorum kullanmayın kullandırtmayın. Ama saçma sapan rivayetlerede inanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 4 Nisan 2018; 12:2:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göle

quote:

Orijinalden alıntı: Yesil Ok

Evet

O zaman rahat rahat kas yapariz?

Aynen steroidi gece yatmadan alıyosun sabah herkül gibi uyanıyosun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ø kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işde genel olarak örnek veriyorum sigara ve alkolü kullanmayan yok ama zararından bahsedende yok Stroid zararından cok yararı olduğu aşikar.Uzun süre kullanırsan senelerden bahsediyorum aylardan günlerden değil illaki zararları zamanla ortaya cıkacaktır ama buda şans işi,kimisi zırt diye kalp krizi geciriyor kimisi kendi kendine zarar veriyor kimisi hala yaşıyor.Adamlar pro sporcu senelerdir steroid peptit kullanıyor ama hiçbirşeyi yok ? hepsi sigara gibi zamanla ortaya cıkıyor herşeyin fazlası zarar.
  • Dünyanın en zararlı maddeleri arasında sigara ilk 10'a oynarken steroidler ilk 160 kategorisinde yok. yani allah aşkına sigara içen biri kimseye steroid filan kullanma demesin şaka gibi olur. Ki birinin kişiye kattığı birşey var diğerinin hiç birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 4 Nisan 2018; 12:5:1 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartanx

Streoid almadan gayet güzel bir vücut yapılabiliyor. Düzgün beslenme düzgün antrenman düzgün uyku 6 ayda gayet sağşam bir vücut

6 ay mı? Güldürme beni.

6 ay yapıp da bi boka benzemiyorsanız gidin kullanının anca bi bok olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakma burda 6 ayda herkül olursun diyenlere. Spor salonuna gitmemiş insanlar laf üretiyor. 6 ayda anca adapte olursun. Millet yıllarca yapıp ondan küre giriyor zaten. 6 ayda oluyormuş baksana

Eczaneden primobolan ve sustanon alabilirsin. Başlangıç kürü için yeterlidir. Ama sustanon çok esterli, dalgalanma yapabilir. Testo E. alman daha sağlıklı. Tek esterlidir. Proviron, milk thistle tarzı destekleyiciler kullanırsan + olur. Çinko, multivitamin vs. Kür sonu pct için 6 hafta nolvadex kullanırsın. Pregnyl bu kür için gereksiz bana göre.

• quote:

quote:

quote:

Streoid almadan gayet güzel bir vücut yapılabiliyor. Düzgün beslenme düzgün antrenman düzgün uyku 6 ayda gayet sağşam bir vücut

6 ay mı? Güldürme beni.

6 ay yapıp da bi boka benzemiyorsanız gidin kullanının anca bi bok olursunuz

1 seneden uzun süre yaptım. Gene bir b*ka benzemedim ve sporu bıraktım. Steroid yoksa olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göle -- 4 Nisan 2018; 12:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Boş beleş yorum yapanlar yok cinsel organından bahseden tipler,siz sigarayı kaç senedir içiyorsunuz ? kaç senedir böbreklerinize zarar veriyorsunuz ? buda aynı şey,ayrıca steroid ne demek bilmiyorsun ama şeyin kalkmaz filan diyebilicek kadar bilgi sahibi değil fikir sahibisin,steroid zaten erkeklik hormunudur cinsel organında öyle bir sıkıntı olmayacak aksine daha cok istekli olacaksın,tabi bunu sana uzun süre zarfında yazıp açıklamak isterdim ama konumuz bu değil.Millete abuk subuk şeyler yazacağına azcık kendini geliştir bilgi sahibi ol.

Ayrıca steroidler eczanede primabolan dışında satılmaz.Onuda receteli alıyorsunuz.
    Steroid kullanan bir insan steroid kullanmayan insana göre daha cabuk ve belirgin gelişir.
    Steroid Kullanın demiyorum ama gerçekden kendinden eminsen ve kendini geliştirmek istiyorsan kullanmalısın.Sigara kullanıp alkol kullanıp steroid tü kaka diyen insanda garip.Zararını ben görmedim uzun süreler kullandım ama şuan 3 senedir kullanmadığım icin zayıfladım spora gitmiyorum durumumu toplayınca eskisi gibi olmak isterdim açıkcası.

sigara da zararlı, steroid de zararlı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kill Em With Kidness

quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Boş beleş yorum yapanlar yok cinsel organından bahseden tipler,siz sigarayı kaç senedir içiyorsunuz ? kaç senedir böbreklerinize zarar veriyorsunuz ? buda aynı şey,ayrıca steroid ne demek bilmiyorsun ama şeyin kalkmaz filan diyebilicek kadar bilgi sahibi değil fikir sahibisin,steroid zaten erkeklik hormunudur cinsel organında öyle bir sıkıntı olmayacak aksine daha cok istekli olacaksın,tabi bunu sana uzun süre zarfında yazıp açıklamak isterdim ama konumuz bu değil.Millete abuk subuk şeyler yazacağına azcık kendini geliştir bilgi sahibi ol.

Ayrıca steroidler eczanede primabolan dışında satılmaz.Onuda receteli alıyorsunuz.
    Steroid kullanan bir insan steroid kullanmayan insana göre daha cabuk ve belirgin gelişir.
    Steroid Kullanın demiyorum ama gerçekden kendinden eminsen ve kendini geliştirmek istiyorsan kullanmalısın.Sigara kullanıp alkol kullanıp steroid tü kaka diyen insanda garip.Zararını ben görmedim uzun süreler kullandım ama şuan 3 senedir kullanmadığım icin zayıfladım spora gitmiyorum durumumu toplayınca eskisi gibi olmak isterdim açıkcası.

sigara da zararlı, steroid de zararlı

Şüphesiz evet katılıyorum ikiside zararlı ama birinin hiçbir faydası yok diğerinin var.

• Bu ilaçlar hakkinda bilgisi olmayan kişi sakin kullanmasin. Sonra hormon dengenizi alt üst edersiniz eski halinede gelmez. Ciddi bir kumar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.