Şimdi Ara

steamda hediye csgo açılmıyor (kart şeklinde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim hesabım çalınmıştı geri alamadım cs gomda vardı oda gitti ama kütüphanede duruyodu oyuna tıkladığımda erişim talebi gönder dedi ama olmadı ama steam gift yani hediye cs go aldım onu kütüphaneme ekle diyorum bu oyun zaten var diyo napıcam bi yardım edinn

•  steamda hediye csgo açılmıyor (kart şeklinde)

• Konuyu açtıktan sonra bölümde bulduğun bütün konulara mesaj atmana hiç gerek yoktu, sorunu yanıtlayabilecek bi arkadaş varsa cevap verirdi zaten. Ayrıca problemini aklına ilk gelenlerle karman çorman bi şekilde buraya yazarak hiçbir yanıt alamazsın, yazdıklarından hiçbir şey anlaşılmıyor. Steam'de zaten kütüphanen de olan oyun daha sonradan tekrar eklenemez. Resimde de onu söylemiş sana. Eğer listende olmadığı halde eklenmiyorsa adresinden ticket açarak yardım isteyebilirsin.
  • O gift No longer valid yani artik gecerli degil diyor.Daha once gelmis beta davetiyesi falan olabilir.Ben hic cs go almamama ragmen kutuphanenizde zaten var diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 2 Eylül 2014; 10:05:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplarınız için teşekkür ederim
  • ya bulmuştum beleşe cs goyu ama olmadı hem senin dediğin gibi ticket atamam çünkü ingilizcem yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.