Şimdi Ara

Steam Yaz İndirimleri başladı! İşte dikkat çeken indirimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
5.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep aynı oyunlar indirime giriyor nedense

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ohh be.zamanında 14 tl iken almayıp aptallık yaptığım leadwerks oyun motorunun 140 küsürden düşmesini bekliyordum sonunda eskisi kadar olmasada düştü ve aldım.Şimdi sıra asprite ta  

• Epic fişini çekecek Steam'ın az kaldı..

• Steam yönetimine bu seneki yaz etkinliğini, "itin .....ne sokan" bir mesaj attım. Bir değişiklik olursa benden bilin. :P

• 60 TL üzerine 10 TL indirimi sadece 1 kez mi kullanabiliyoruz?

• Enpara ve diğer steam kampanyalarından kasa kasa rdr2 almıştım 1 ay evvel. Dedim beklesem mi yaz indirimlerini. İyi ki beklememişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir tek ETS 2 ve DLL paketlerinden aldım 60 TL ye tamamladım 50 TL ödedim. ETS 2 Epic te olmuş olsaydı niyetim oradan almaktı.

• hearts of iron 4 dlclerimi tamamlamak için iyi güzel ama doğru düzgün bir oyun indirimi yok.Epic games daha iyi indirimler yapıyor.

• Eee indirim nerede?

• Resmen çöp bu steam. Assasins Creed Odyssey'i ayni fiyata 60 tl indirimli sattı Epic games, witcher filan kac kere dustu bu fiyatlara. Buradaki bir cok oyun daha once bu fiyatlari gordu zaten. Adam akilli oyun yok listede cazip olacak. Resmen çöplüge döndü steam.

• Yeni oyunlarda veya farklı oyunlardada indirime gidin 😃

• BlokShot kullanıcısına yanıt
    Nba 2k20 38 olmuş

• Mortal kombat 11 düşünülebilir ilgilisine güzel fiyat. normal fiyatı 82 tl idi, şuan 32.8 tl uzun süredir takipteydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 26 Haziran 2020; 0:40:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf_Ozkan

Nba 2k20 38 olmuş

Nasıl bir oyundur? Klavye ve fare ile oynayabilir miyiz? Telefonda NBA oyununu severek oynuyorum da.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Klavye fare zor oynanır ama tabi ki gamepad rahatlığı vermez .

• Evet sadece bir kereye mahsus kullanıyoruz.

• Bu yazın indirimleri tam bir hayal kırıklığı. Normal zamanda yapılan indirimlerle hemen hemen aynı. Örnek olarak gtaV kimbilir kaç kere %50 indirime girdi( ben bile sadece 3 kere falan görmüşümdür).Yani normal zamanda büyük yaz indirimini beklemeyip indirimli, uygun fiyattan oyun alanlar bu işin kazançlı çıkanı oldu.

Düzeltme: Pardon arkadaşlar level atlama olayı varmış. etkinliklerdeki rozet alma denen yerden yapılıyor. Onun dışında indirim ilgili söylediklerim geçerli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madara35 -- 26 Haziran 2020; 13:48:6 >
  • Epic devri yaklaşıyor...

• Witcher 3'ü her sene ısıtıp ısıtıp önümüze koymaktan bıkmadılar. Epic Games artık şu Steam tekeline son vermeli.

• sea thieves e gelsin bekledim ama gelmedi. içimde 1 kez bile geleceğini hissetmemiştim harbi bu steamin böyle yapacağını biliyodum almıcam seni olum youtube dan twitchden izleriz artık :D

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.