Şimdi Ara

Steam Yaz İndirimleri Başladı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Epic games RDR 2 ye yüzde 90 indirim yaptı da bizim mi haberimiz yok çok yanlış düşünüyorsunuz epic de yapabildiği kadar yapıyo indirimi oyunlara. RDR 2 yı epicte bu fiyattan satıyor birşeylere sallamadan önce oturup düşünün biraz

Adamların kupon verdiğini es geçiyorsun da en eski platform olan yılların Steam'i bunu yapamıyor? Koskoca Steam bütçe sıkıntısı mı çekiyor? Dediğim gibi bir müşteri olarak beni kaybettiler eminim benim gibi düşünenler vardır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cemlat

RDR2 indirimine bak. Hayaller hayal oldu gene

Boş ver 5 yıl sonra epic beleşe verir hocam :) O zamana Türkçe yaması da paralı satılmaz.. Biraz züğürt tesellisi oldu ama idare et :D
  • Steam niye bedava kupon versin abi ? Bu nasıl bir kafa ben anlayamıyorum bunu. Siz ciddi ciddi Epic babanızın kara kaşı ve gözünün hatrına mı kupon veriyor sanıyorsunuz ? Adamlar kendilerine bir kitle yaratmak istiyor tek olay bu. E steam'in hali hazırda oturmuş bir kitlesi de varken, niye gidip 60 TL kupon dağıtsın insanlara ? Zaten ihtiyacı yok, alan alıyor. İndirimleri ben de pek beğenmedim (birkaç oyun dışında kötü) ancak Epic'in kupon dışında yaptığı indirimler de bundan iyi değil ki. Hatta indirim yüzdesi daha bile düşük oluyor Epic'de. Tek olay kupon dağıtmaları ki bunu da Fortnite'dan şu an da akmakta olan para sayesinde yapabiliyorlar. Bu sürdürülebilir bir durum değil gelecekte. Steam'in sahibi Valve'in Fortnite gibi para basan bir oyunu olmadığından ve oturmuş kitleye de sahip olması nedeniyle 60 TL gibi uçuk değerlere sahip kuponlar vermesi gelecekte de neredeyse imkansız bir durum olacak. Böyle beklentilere girmeniz başından abes bir durum aslında.

• Yalnız kupo sadece 1 ez kullanılabiliyor yok öyle her alışverişte bi kupon kardeşşş :D
  • EA'nin yıllanmış çöp oyunlarının yüksek fiyatlardan satılıp indirime girmesi çok komik. Steam, zaten çöp doluydu iyice çöplük olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Yalnız kupo sadece 1 ez kullanılabiliyor yok öyle her alışverişte bi kupon kardeşşş :D
    Yanlış... Gta5 alınca 1 kupon veriyor. O kuponu kullanarak oyun alınca yine kupon tanımlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.