Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.732
Cevap
39
Favori
222.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık 5 gün önce steam hesabım mail adresimden çalındı.İçinde 2 tane kredi kartım ve yaklaşık 15 değerli oyunum olduğu için hesabı bırakamıyorum.Arkadaşımın hesabından baktığımda bütün arkadaşlarım silinmişti ve adım değişmişti.Steam a ilk gece mesaj attım türkçe ve o anki düşünce tarzımla yazdım.3 gün mesaj gelmedi.Bende pazartesi tamamen düzenli bir mesaj yazdım.İngilizce mesajda D&R dan kutu ile aldığım Call of Duty : Black Ops un CD-Key ini yazdım, aldığım bütün oyunları CD-Key ile veya steam mağazası olarak yazdım, yukarıda ingilizce altında türkçe çevirisi ile birlikte yazdım, eski şifremi yazdım ve olayın oluş tarihi gibi şeyleri yazdım.Bu mesajı atalı iki gün oluyor.5 gündür bekliyorum ve umudum tükenmeye başlıyor sizce cevap verirlermi ? Verirler ise ortalama ne kadar süre içerisinde verirler ? Acilen yardım gerekiyor arkadaşlar çok acil

Ayrıca steam büyük bir şirket, support kısmının bu kadar yavaş işlemesi bence büyük bir sorun.

• Böyle bir sorunum var çözümü bilen var mı?

STEAM Rehberi/Soru-Cevap
  • arkadaşlar basit bi soru ama steam i sitesinden indiremiyorum nerden indirebilirim?
  • Steama bağlanmıyor. Hatta sitesine bile girmiyor.
    "Sorry

The Steam Store is experiencing some heavy load right now. Please try again later.

Error 503 Service Unavailable"

Hatasını veriyor sizde de öyle mi?
  • steam connection error hatası veriyor yine, ne uyuz bi şeydir yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: thecrawl

quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

quote:

Orijinalden alıntı: thecrawl

beyler kutulu bi battlefield bad company 2 im var vietnam ek paketi çıktı ama kutulu satılmıyor galba steamden alsam çalışır mı çoğu kişi kutulu artı steam ek paketi çalışmaz dedi kesin bilgisi olan var mı ?

Ana oyunu da steam den alacaktın,ek paket çalışmaz...steam varken kutulu oyun almayı bırak artık.

steamde 30 dolar olan bi oyunu d&r dan 30 tl ye aldım . niye böyle ön yargılı davrandınız ki ^^

Bak kardeş,bundan 1 ay evvel oyun indirime girdi ve sen kaçırdın...tam 6 gün boyunca steam'de 5$ dan satıldı (4-9 mart 2014 tarihinde).....steam sık sık indirim yapıyor,istediğin oyunu ucuza alabiliyorsun,önümüzde yaz indirimleri var,bari onu kaçırma....kutulu oyun almayı bırak,steam de hergün indirimleri takip et...ilgili konu burada: http://forum.donanimhaber.com/m_25478058/tm.htm

oyunu alalı 1.5 yıl oldu bende görmüştüm indirimi steamde. olan oyunu bir daha ek paketi için almak saçma geldi bilgin için teşekkür

• quote:

Orijinalden alıntı: qafadar

Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık 5 gün önce steam hesabım mail adresimden çalındı.İçinde 2 tane kredi kartım ve yaklaşık 15 değerli oyunum olduğu için hesabı bırakamıyorum.Arkadaşımın hesabından baktığımda bütün arkadaşlarım silinmişti ve adım değişmişti.Steam a ilk gece mesaj attım türkçe ve o anki düşünce tarzımla yazdım.3 gün mesaj gelmedi.Bende pazartesi tamamen düzenli bir mesaj yazdım.İngilizce mesajda D&R dan kutu ile aldığım Call of Duty : Black Ops un CD-Key ini yazdım, aldığım bütün oyunları CD-Key ile veya steam mağazası olarak yazdım, yukarıda ingilizce altında türkçe çevirisi ile birlikte yazdım, eski şifremi yazdım ve olayın oluş tarihi gibi şeyleri yazdım.Bu mesajı atalı iki gün oluyor.5 gündür bekliyorum ve umudum tükenmeye başlıyor sizce cevap verirlermi ? Verirler ise ortalama ne kadar süre içerisinde verirler ? Acilen yardım gerekiyor arkadaşlar çok acil

Ayrıca steam büyük bir şirket, support kısmının bu kadar yavaş işlemesi bence büyük bir sorun.

son durum nedir

vermislerdir muhtemelen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

•  STEAM Rehberi/Soru-Cevap

kütüphanede oyunlar böyle görünüyor. hepsinin company of heroes deki gibi büyük olarak görünmesini istiyorum
    nasıl düzeltebilirim bunu?
  • Beyler emailimi unuttum hesapa girerken game guard istiyor yardım edin lütfen nasıl bulcam emaili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purone

quote:

Orijinalden alıntı: qafadar

Merhaba arkadaşlar.Yaklaşık 5 gün önce steam hesabım mail adresimden çalındı.İçinde 2 tane kredi kartım ve yaklaşık 15 değerli oyunum olduğu için hesabı bırakamıyorum.Arkadaşımın hesabından baktığımda bütün arkadaşlarım silinmişti ve adım değişmişti.Steam a ilk gece mesaj attım türkçe ve o anki düşünce tarzımla yazdım.3 gün mesaj gelmedi.Bende pazartesi tamamen düzenli bir mesaj yazdım.İngilizce mesajda D&R dan kutu ile aldığım Call of Duty : Black Ops un CD-Key ini yazdım, aldığım bütün oyunları CD-Key ile veya steam mağazası olarak yazdım, yukarıda ingilizce altında türkçe çevirisi ile birlikte yazdım, eski şifremi yazdım ve olayın oluş tarihi gibi şeyleri yazdım.Bu mesajı atalı iki gün oluyor.5 gündür bekliyorum ve umudum tükenmeye başlıyor sizce cevap verirlermi ? Verirler ise ortalama ne kadar süre içerisinde verirler ? Acilen yardım gerekiyor arkadaşlar çok acil

son durum nedir

vermislerdir muhtemelen?

Tam 9 gün sora verdiler :)

• Arkadaşlar steam cüzdanıma para aktardım ancak topluluk pazarını kullanamıyorum 1 yıl içerisinde en erken 30 gün önce alış-veriş şartı koşmuşlar benim ilk alış-verişim oluyor bundleları saymazsak. Acaba benim 30 gün önceden pazardan key almam mümkün değil mi?
  • merhaba arkadaşlar bende steam e yeni üye olanlardan biriyim yani çok acemiyim
    konuyu okumaya zamanım olmadı kusura bakmayın
    birkaç gün önce gta eflc oyununu satın alıp kurdum oyunu aynayabiliyorum fakat oyundan çıkıp daha sonra tekrar açtığımda motorlu olan bölümde gay tony bölümüde tekrar baştan oynamaya başlıyor
    kaldığım yerden devam edebilmek için ne yapmalıyım
    detaylı şekilde yardımcı olabilirsiniz çok teşekkür ederim
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba ben F.E.A.R 3 Alıcısıyım Satan Biri varsa Alıcam DH de geziniyorum fakat satan görmedim ama satan varsa alırım
  • İşin acemisi lduğumdan belki yanlış yapıyorumdur diye sormak istedim.
    Oyunu indirdim oynaya tıklıyorum ancak hiç birşey olmuyor. 8 10 kere tıklayınca ...................... single player başlatılıyor diyor ancak gene açılmıyor.
    Nerede hata yapıyorum

STEAM Rehberi/Soru-Cevap
  • merhaba arkadaşlar.geçenlerde pcye format attım.bugün steamı yükledim ve giriş yapayım dedim.şifremi yazıyorum.daha sonra doğrulama kodunu istiyor.hotmaile giriyorum ama gelen bir doğrulama kodu yok malasef.7-8 kez denedim aynı.farklı tarayıcılardan denedim yine aynı.akşam akşam moralim bozuldu.sorun nedir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 29 Nisan 2014; 12:33:40 >
  • Bu sorunla karşılaşan merak ettim. Dark Soulsa girerken login olmuyor. Servera bağlanamadı namcobandaigames.com/support adresine gidin vs. vs. yazı çıkıyor. Birkaç denemeyle anca girebiliyorum, bazen ilk seferde de oluyor değişken.Sonra da oyunuma başka birini summon etmek istedim fakat bağlandıktan bir süre sonra oyun donuyor veya Steam kapanıyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu hiç?

Ayrıca bu sorun oyun dışı nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Nitekim arkadaşımla Steam'de sesli konuşma yapmaya çalıştığımda bağlandıktan 2-3 saniye sonra Steam kapanıyor gene. Fakat başka sesli konuşma programları üzerinde konuşma yapabiliyorum. İnternet hızım gayet normal 7 mbit ve 23 ms ping. Steam'i komple sildim kurdum fakat sonuç hala aynı. Steam Beta'ya katıldım ve iptal ettim o da fayda etmedi. Driverlar güncel.

Kısacası sorunun Steam kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İnternetten baktığımda da benzer sorunla karşılaşana denk gelemedim bi türlü.

Var mıdır bunun çözümü?

• Duyun benii eyyyyy....Oyunu güncelleyemiyorum.Güncellemeye çalıştığımda diskimden alanı alıyor ama oyunu güncellemiyor.Yetersiz depolama alanı diyor.Halbuki 100 gb alan var.Downloading klasörü doluyor steamapps taki onu tekrar silmem gerekiyor boş yere aldığı alan için.Ne yapacağım ben yahu?Bıktım oyun güncelleyemiyorum.
  •  STEAM Rehberi/Soru-Cevap

neden böyle yazıyor bug olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSpacee

STEAM Rehberi/Soru-Cevap

neden böyle yazıyor bug olabilir mi ?

bende wallet'a para yükledim, yükledikten sonra benzer uyarıyı verdi ve kullanamıyorum parayı. neymiş yeni yöntemle para yüklemişim. kullanamıcaksam niye yüklememe izin veriyorsun. yüklememe izin veriyorsan niye kullanamıyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pxsel -- 5 Mayıs 2014; 11:42:01 >

• Steamin en yakın indirimleri ne zaman ilen var mı acaba summer sale den önce indirim var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.