Şimdi Ara

STEAM MARKET HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • markete rastgele koydugum 400liralık eşyalar satılmış falan, drop sistemi falan mı değişcek yine ? bi bilgisi olan var mı ?

• sanırım çalıntı kredi kartları olayı tekrar olmuş şuan markette ne drodo kalmış ne murrissey ne de dc hook tb herşeyi toplamış biri :D oha dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

sanırım çalıntı kredi kartları olayı tekrar olmuş şuan markette ne drodo kalmış ne murrissey ne de dc hook tb herşeyi toplamış biri :D oha dedim

ben de markete zamanında 400liraya falan eşya koymuştum, hepsi satılmış şok oldum :D

şu an market hesabım 800liranın üstünde, eğer kredi kartı olayıysa geri gitsin paralar :(
  • barrack kullanıcısına yanıt
    sevinme rollback atılacak şuan market bug olmuş açıklama yapılmış 2 saatte 11 milyon dolarlık item satılmış ancak bunlar çalıntı hesaplar vs ile yapıldığından ve steam botlar tarafından yapıldığından rollback gelecek ve itemlar sana paralar harcayana dönecek..

şuan item falan konmuyor zaten

The Community Market is temporarily disabled. Please try again later. buda rollback habercisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirCourage -- 1 Mayıs 2015; 12:39:18 >
  • quote:

sevinme rollback atılacak şuan market bug olmuş açıklama yapılmış 2 saatte 11 milyon dolarlık item satılmış ancak bunlar çalıntı hesaplar vs ile yapıldığından ve steam botlar tarafından yapıldığından rollback gelecek ve itemlar sana paralar harcayana dönecek..

şuan item falan konmuyor zaten

The Community Market is temporarily disabled. Please try again later. buda rollback habercisi :)

yok zaten sevindiğimden değil, haksız kazanç olacaktı zaten.
  • barrack kullanıcısına yanıt
    hindistan parası dolar olarak çok yüksek bir değere konmuş hal bu olunca hintliler bedavadan sizde çok yüksekten satın almış oldu haliyle 20 doalr 350 dolara eş olmuş böyle olunca adamlar bedavadan diye açmış botları sizde yüksek diye vermişsiniz itemleri :D herkes kazanmış valve patlamış

buda satın alan
  • quote:

hindistan parası dolar olarak çok yüksek bir değere konmuş hal bu olunca hintliler bedavadan sizde çok yüksekten satın almış oldu haliyle 20 doalr 350 dolara eş olmuş böyle olunca adamlar bedavadan diye açmış botları sizde yüksek diye vermişsiniz itemleri :D herkes kazanmış valve patlamış

buda satın alan

baktım da şimdi telefondan alanlar hep güneydoğu asyadan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.