Şimdi Ara

Steam’in VAC sistemi rekor tazeledi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Constantine34

quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Elemanlar sallamıyor, bizim sistem kusursuz, hiç hata yapmaz diyorlar, veriyorlar sınırsız banı.

Yapacak tek şey yeni hesap açıp, ordan yeniden satın alıp devam etmek.

Anlam veremedim, bilgisayarda idle-master dışında programda kullanmadım onu kullanırken bile cs:go'yu kara listede tuttum benim için önemli olduğu için. İnsanlara lafta anlatamıyorsun kullanmasan yemezsin diyo adam.

Valve'da kullanmazsan ban yemezsin diyor. Artık soğuk su zamanı. Çünkü elemanlar diktatör vari hiç sallamıyor, bizim sistem kusursuz deyiğ geçiyor, sonra çok istiyorsan yeni hesap aç, ordan satın al ve oyna diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Program nedir ne işe yarar bilemem. Fakat o program eğer VAC'ın yasaklı listesindeyse senin ayarlardan CS:GO'yu kara listeye alman bir şeyi değiştirmez. VAC'ı yersin.

Program kart düşürme işine yarıyor sistem boştayken açıp bırakıyodum oyunlardan kart düşürüyordu ama cs'yi etkilemesin diye zaten cs'de kullanmıyordum yada cs açıkken o açık olmuyordu. PC'de yüklü olmasınında etkileyeceğini sanmıyorum. IP olayından olmuş olsa internet kafelerde aynı ip üzerinden oynayan bir dünya insan var biri ban yedimi hepsi mi yiyor çok garip...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Constantine34

quote:

Elemanlar sallamıyor, bizim sistem kusursuz, hiç hata yapmaz diyorlar, veriyorlar sınırsız banı.

Yapacak tek şey yeni hesap açıp, ordan yeniden satın alıp devam etmek.

Anlam veremedim, bilgisayarda idle-master dışında programda kullanmadım onu kullanırken bile cs:go'yu kara listede tuttum benim için önemli olduğu için. İnsanlara lafta anlatamıyorsun kullanmasan yemezsin diyo adam.

Valve'da kullanmazsan ban yemezsin diyor. Artık soğuk su zamanı. Çünkü elemanlar diktatör vari hiç sallamıyor, bizim sistem kusursuz deyiğ geçiyor, sonra çok istiyorsan yeni hesap aç, ordan satın al ve oyna diyorlar.

Ya adamlara yeni hesap vereyim sorun değil. Benim o hesapta bir dünya emeğim var, ticket attım valve'e yazdım ama dönüş olacak mı bişey yapılır mı, sanmıyorum...

• Idle Masterla alakası yoktur CS Go kara listeye eklemeden cs'den kart düşürmüşlüğüm var benim.
  • oye modır fakır iyi olmuş canları cehenneme steam öyle türk şirketlerine benzemez abi affet abi bidaha yapmıcam allah çarpsın
  • CS:GO temizlendikten sonra darısı battleground hesapların başına inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.