Şimdi Ara

Steam'de satın alır almaz iade talebinde bulunduğum oyunun iade olmama şansı nedir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün sabah 699 liraya fifa 23 satın aldım fakat fark ettim ki eaplay üyeliğim var diye ea play üzerinden 100 lira daha ucuza alabiliyorum.

Ben de bu yüzden hemen hiç oynamadan anında iade ettim.

Fakat endişem şu iadenin kabul olmama şansı nedir ? 2 tane fifa 23 sahibi olmak istemiyorum çünkü.

• yüzde sıfır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iade olayı alışkanlık haline gelmediyse sorun olmaz

• kangaetemo kullanıcısına yanıt

galiba 2. kez iade ediyorum bir oyunu. Önceki de 2-3 sene onceydi.

• Oyunu satın aldıktan sonra 2 saat oynama süresi ve 14 gün kuralı geçerli yani 2 saati aşmaz yada satın alım sonrası 14 günü geçirmezseniz bu süre içerisinde her zaman iade edebilirsiniz. İade ile ilgili önceden hesabınıza bir yaptırım uygulanmamışsa iadeniz gerçekleşir. Steam Cüzdanınıza iade talep ederseniz ertesi gün, banka hesabınıza iade talep ederseniz bankaya göre 7-14 gün arası sürede paranız hesabınıza iade ediliyor.  

• Hiçbir şey olmaz, hemen iadeyi alırlar. Kural olarak Steam'in 14 gün ve 2 saat oynama kuralı vardır ama çeşitli durumlarda bu kurallar esnetiledebilir. Görünen o ki siz bu iki kuralı da aşmamışsınız. İadeniz reddedilirse de endişelenmeyin, bot tarafından reddedilebiliyor bazen. Yine iade ticket'ı açın.

• Hiç sıkıntı yaşamazsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu satın almanızın üzerinden 14 gün geçmediyse ve 2 saatten fazla oynamadıysanız normal şartlarda iade de sıkıntı çıkmaz.

• teşekkürler herkese iadem onaylandı parayı bekliyorum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.