Şimdi Ara

Steam' da Yeniyim Bir yerde takıldım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar normalde steamdan alışveriş yapıyorum ama steam hakkında fazla bilgim yok.

Steam kütüphanemde normalden daha fazla oyun var ve 2 saat kaldı yazıyor. Yükle dedim ve yükleniyor. ben anlamadım demo mu bu şimdi.

Normalde ben Total War fanıyım ve bütün oyunlarını aldım 1-2 oyun eksik. Acaba ban bu oyunları hediyemi ettiler yoksa indirim varken kullanmı diyorlar. Ne oldu ?

• Geçici süreli. Steam o oyunları deneyip satın alman amacıyla geçici süre kullanıcıların erişimine açıyor. Süre bitimine kadar oynayabilirsin bir daha oynayamazsın. Beğenirsen satın alırsın,beğenmezsen silersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 28 Haziran 2015; 20:41:49 >
  • Bende sevinmiştim. Dedim belki bütün oyunları aldı eksikleride benden dedi sanmıştım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan15963 -- 28 Haziran 2015; 20:47:17 >
  • Steamden bahsediyoruz günahını vermez Tüh sende boş yere heveslenmişsin ve hatta indirmeye bile koyulmuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 28 Haziran 2015; 20:50:44 >
  • Hafta sonları bazen steamde böyle ücretsiz denemeler olur. Buda onlardan birisi. Süresi bittiğinde oynamak için oyunu satın almanı ister steam.
  • bu arada o oyunları indirip süresi bitince çok severseniz almak dışında bir seçenek daha varç Crack yapmak :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.