Şimdi Ara

Star Wars: Battlefront (Çıktı) [ANA KONU] (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.122
Cevap
22
Favori
30.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    meksika üzerinden alsak 109 tlye patlıyordu bu siteyi ben ilk defa gördüm burda 108 tl. güvenilirmi hocam bu site alıcam çünkü
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    Evet güvenilir hiç bir sıkıntı çıkmaz. Keşke bende bir karar varıp alabilsem Oyunun içeriğinin dar oldugunu ve cıkıcak olan expansion-dlc ' ler ile ancak uzun sureli zevk vericeği yönünde çok fazla yorum okudum oyuzden oyuna hala mesafeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denuedo -- 20 Aralık 2015; 14:17:24 >
  • Denuedo kullanıcısına yanıt
    Standart versiyonu aldım seversem ultimate alırım. Zaten ea nın oyunları ek dlc ler olmadan güzel olmuyor adamların gözünü para bürümüş
    Bende aldım sonunda kararsızlığı yenip Beraber oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler veya ben ekleyebilirim. Origin = Denuedo
  • Denuedo kullanıcısına yanıt
    DrRevolver :) ama daha yüklemicem sınav var :D
    Ekledim yüklendıgınde katılırsın aramıza artık

Ufak bir ekip olarak oynarsak cok daha eglencelı olacagı kanısındayım ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
  • Eski origin hesabımla meksika ipsine geçtim hola ile siteden direk satın alsam her hangi bir sıkıntı olur mu? Yani yeni hesap falan açmak gerekiyor mu? Zor tutuyorum kendimi almamak için.

Edit: Oyunu aldım, Deluxe 90 TL'ye geldi. Yalnız hola ile hata verdi ayarlardan değiştirerek tekrar denedim oldu bu sefer (eski hesabımla) alacaklara kolaylık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naima -- 21 Aralık 2015; 2:45:41 >
  • Oyunu 3 gündür oynuyorum ve yapılan ' aşırı ' derecede ki olumsuz yorumlara kendi fikrimce kesinlikle katılmıyorum. Starwars'a ilgisi olan, battlefield serisiylede arası iyi olan insanlar için oyun kesinlikle çok keyifli. Oyun içeriği konusundada silah miktarı ve map sayısını göze alırsak, Expansion packlerin daha da yücelteceği bi oyun olduğunu söyleyebilirim. Yani oyunu alıcak arkadaşlar, Season Pass'ı edinmelerini tavsiye ederim veya expansionlar cıktıgı zaman tek tek almaları gerekicektir. Keza expansionlar ile oldukça genişlemeye müsait bir oyun. ( EA' nin klasik doymak bilmez para gözcülüğü )

Genel olarak starwars ile arası olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.
  • 23 dolar meksida storede şuan 60 liraya geliyor alıcam herhalde bende
  • Oyun cok keyifli bende oynamaya dün başladım ancak arkadaşlar bilmediğim cok şey var mesela bu kart gibi şeyler var onlar ne işe yarıyor
  • Birlikte oynamak isteyenler ekleyebilir dostlar. @HyperXCrossfire Dostumla birlikte oynuyoruz her akşam, katılmak isterseniz Origin : Denuedo
  • @Opricnik , @Naima

nasıl çeviriyoruz meksikaya

edit:okey buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Placeb0 -- 24 Aralık 2015; 19:05:52 >
  • bir arkadaş meksika üzerinden satın almayı anlatabilir mi? 60 tl çok iyi bir fiyat. satın almayı ordan yapıp sonra oyuna burdan katılabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

bir arkadaş meksika üzerinden satın almayı anlatabilir mi? 60 tl çok iyi bir fiyat. satın almayı ordan yapıp sonra oyuna burdan katılabilir miyiz?

önceki mesajlarda ayrıntılı olarak anlatmıştı bir arkadaş bende ordan bakarak aldım baştaki sayfalara bak istersen
  • Siteye girdiğimde 35 dolar gösteriyor Meksika sitesinde de aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu PC'de beraber oynamak isteyenler ekleyebilir: HumarinOgluTimar
  • Merhaba ;

Şimdi sanıyorum 2 gün kalmış origin indirimlerinde ve Battlefront da indirimde. Almak istiyorum ama kafam karışık beni aydınlatırsanız sevinirim, birkaç sorum var;

Öncelikle oyunu betada denedim ve çok beğendim zaten Star Wars hayranıyım.

1. Oyun 3 paket halinde bildiğiniz gibi normal delux ed. ve ultimate. Ultimate almak istiyorum ama aşırı pahalı geliyor benim için delux yada standart sürüm almayı düşünüyorum. Ultimate içerisinde ki season pass içeriği oyuna çok şey katıyor mu? Onu sonradan mı almak daha mantıklı olur ? Birde delux ed. içerisinde gelenler büyük fark yaratır mı ?

2. Mexica üzerinden alacağım ama biraz zaman geçti unutum önceki sayfalarda ki yöntem ile almayı düşünüyorum ama sonradan ban gibi problemler yok değil mi? Origin politikasında bir değişiklik yok hoş olsa benim Bf4 Season pass giderdi diye düşünüyorum ?

3. Oyunu almak için beklemeli miyim sizce bir daha ki indirimleri ? ama BF serisinde ki gibi sonradan gelen oyuncular gibi sürekli level atlayıp normal oyundan geride kalmak istemiyorum o yüzden fırsat geçmişken almayı planlıyorum.

4. Öğrenci olduğum için belirli bir bütçe ayırdım oyun indirimleri için malum Steam indirimlerinde başladı ama istediklerimi bulamadım. Ben kütüphane kurmayı çok seviyorum bu yüzden daha önce hiç oynamadığım GTA 5 i de almak istiyorum. Şimdi ikisini de alabiliyorum bu fiyata şuan tam yetiyor bütçem(107TL(GTAV)+78TL(SW BF DE)). Ama Star Wars season pass kafamı kurcaladığı için acaba pişman olur muyum beklemem daha mı iyi olur diye karar veremiyorum .

Teşekkürler

• Nrk58 kullanıcısına yanıt
    1- Görüp sonradan almanız daha mantıklı şuan Meksika'da 60 dolar diye hatırlıyorum Ultimate, season pass 34 dolar sonradan ayrı ayrı alırsanız 4 dolar zarara girersiniz ama oyundan sıkılma ihtimaliniz var ve şuan her hangi bir içerik sunmadı season pass. Ayrıca söylediklerine(kesin değil) göre 16 silah,20 harita ve 4 kahraman gelecekmiş tüm exp packler tamamladığında. Deluxe gelirsek; bende delux aldım ama açıkçası pek işime yaramadı fazladan içerik istiyorsanız alın verdiği silah oyunda 25 levelda açılıyor.

2- Ben aldım her hangi bir sıkıntı yok.

3- Fiyat çok uygun şuan, yaza kadar daha inmez bence.

4- Cevabı verdiğimi düşünüyorum.

Kolay gelsin hocam.
  • Naima kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Ultimate aldım şimdi indirmeye koydum paypal ile aldım umarım bir sorun çıkmaz. Dün Steam da yaşanan problemden sonra bir süre steam dan alışveriş yapmasam daha iyi olabileceğini düşündüm ve Ultimate sürümünü aldım çok heycanlıyım ve birşey olur diye de korkuyorum açıkçası Bu rada nick: Xpredator58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nrk58 -- 26 Aralık 2015; 12:06:58 >

• Yeni DLC
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.