Şimdi Ara

Star Wars™ Battlefront [ANA KONU] 19 Kasım - May the force be with you!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Star Wars: Battlefront ile Imperial ve Rebels tarafları bir kez daha savaş alanında karşı karşıya geliyor. Oyunda X-Wing, TIE Fighter gibi pek çok araçları kullanabilecek ve savaşı gökyüzüne taşıyabileceğiz. Üstelik Darth Vader, Luke Skywalker veya Boba Fett gibi Star Wars'un önemli karakterleri de oyunda oynanabilir halde sizleri bekliyor.

ile 12 Kasımda oyuna erişebileceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 13 Kasım 2015; 12:52:50 >

• Forumda arattım ama çıkmadı, çok ilginç. Oyunu ön sipariş veren var mı? Hong Kong'dan alsak, EA Acces'ten faydalanabiliyor muyuz?
  • Oyun xboxta oynanabilir durumda ve kimse forumda ilgi göstermemiş

Akşam oynayabilirsem yorumlarımı yazarım.
  • Ben dün akşam biraz oynadım. Şiddetle tutorialları oynamanızı tavsiye ederim, taşıt kullanımının temellerini kapıyorsunuz. Missions sekmesi altında bulunan hemen hemen her görevi ister co-op ister split screen oynayabiliyorsunuz. Çok hoşuma gitti açıkcası. Onun dışında biraz tdm oynadım. Fazlasıya oyunu ve haritaları öğrenmeye çalışan olduğundan çok çabuk bitiyor ve elbombası biraz can sıkıcı. Herkes sallıyor. Süresi de oldukça kısıtlı olunca, iki adımda bir elbombasına ölebiliyorsunuz. Ya süresi uzatılmalı ya da bir kısıtlama gelmeli. Haritalar küçük olunca ölüm kaçınılmaz oluyor. Diğer modlara pek göz gezdiremedim.

Ayrıca fazlasıyla dış görünüm mevcut. Özelikle rebel tarafında dilediğiniz karakteri, belli bir seviyeye ulaştığınızda seçebileceksiniz gibi duruyor. Yalnız söylemeden geçemeyeceğim speeder bike kullanımı çok eğlenceli olmuş. Tutorialını en az 3 kez oynamışımdır herhalde.

• Ben bf deki tadı alamadım ):

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xboxta çözünürlük rezalet, ps4 te ya da pc de oynayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşk07bjk

xboxta çözünürlük rezalet, ps4 te ya da pc de oynayın.

Merak ettiğimden soruyorum, ps bölümünde hiç yorumun var mı? Yoksa içinde gizli bir xbox hayranlığı varda o yüzden mi bölümden çıkmıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşk07bjk

xboxta çözünürlük rezalet, ps4 te ya da pc de oynayın.

Merak ettiğimden soruyorum, ps bölümünde hiç yorumun var mı? Yoksa içinde gizli bir xbox hayranlığı varda o yüzden mi bölümden çıkmıyorsun?

canım nereye isterse oraya yazarım. çöp olan bir şeye hayranlık duymam ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA Access sayesinde 2 gündür xbox üzerinden oynuyorum. Aşağıda yer alan video kendi çekimim. Görüntüleri çok beğendim.
    Oyunu Battlefield ile kıyaslamamak lazım BF deki savaş atmosferi hiç bir oyunda yok fakat Star Wars hayranları sadece müzikleri için bile oyundan tatmin olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 15 Kasım 2015; 15:03:32 >
  • Yeni Video

• star wars hayranı değilim, filmlerini bile doğru düzgün izlememişimdir.
    Oyun baya iyi, hem grafik hem oynanış olarak.
  • Oyun gerçekten çok güzel. Hem zevkli hem görseller çok çok iyi. Çözünürlük sorunu farkedilir derecede yanlız. Ps4'te deneyemedik tabi kıyaslayamam ama bir de 1080P olsaymış efsane olurmuş. Bu hali bile çok çok güzel.
  • Eveeeet, speederbike ile Skywalker'ı ezdim.

• Aklımda var bu oyunu almak. Cod ya da bunu alacağım savaş oyunu seçeneği için.
  • Açılan achievemente gel.

• Xbox one da satin alan arkadaslar varsa, nereden ucuza bulabiliriz? Su an hollanda da ea accessle 62 euroya geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

Xbox one da satin alan arkadaslar varsa, nereden ucuza bulabiliriz? Su an hollanda da ea accessle 62 euroya geliyor.

Singapurda ea acces ile 145 liraya geliyor. Ama 19'unda çıkıyor oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 17 Kasım 2015; 16:10:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

Xbox one da satin alan arkadaslar varsa, nereden ucuza bulabiliriz? Su an hollanda da ea accessle 62 euroya geliyor.

Kolombiya markette normal fiyati 150 TL.
  • Ormanlı haritada görsel şölen var akşam üzeri karanlık yapmışlar enfes.
  • Bu oyuna dijital olarak sahip olanlarla kardeşlik yapılır bende bo3 deluxe edition(season dahil) ve fifa 16 var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.