Şimdi Ara

Standart data tarifesi değişikliği (Zam)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
8.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce vodafone faturalı hattıma gelen mesaj ;

" Değerli abonemiz, faturalı standart data tarifesi 15.07.2011 itibariyle 0,25 Kuruş/KB olarak değişecektir. "

Faturasız hatlar için 5kr/10KB

Eskiden sanırım 0.09 kuruştu ara sıra paketsiz olarak net kullananların dikkatine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avi907 -- 13 Temmuz 2011; 10:57:40 >

• Diğer DATA PAKETLERİNE zam gelirmi acaba .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avi907

Az önce vodafone hattıma gelen mesaj ;

" Değerli abonemiz, faturalı standart data tarifesi 15.07.2011 itibariyle 0,25 Kuruş/KB olarak değişecektir. "

Eskiden sanırım 0.09 kuruştu ara sıra paketsiz olarak net kullananların dikkatine..

Faturasiz 0.1 kuruştu. Ona da zam geldi mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

quote:

Galiba geldi. Galiba diyorum çünkü daha önceki fiyatını bilmiyorum.
    İşte bana biraz önce gelen mesaj:
    "Degerli abonemiz, 15.07.2011 itibariyle Standart Data Tarife ucreti 5 kr/10 KB olarak degisecektir."
  • paketsiz internete baglanmayin

50 kurusa gunluk cepnet var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin

quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

quote:

Galiba geldi. Galiba diyorum çünkü daha önceki fiyatını bilmiyorum.
    İşte bana biraz önce gelen mesaj:
    "Degerli abonemiz, 15.07.2011 itibariyle Standart Data Tarife ucreti 5 kr/10 KB olarak degisecektir."

vodafone da iyice zam yapmaya başladı. tam 5 kat zam yapmışlar faturasızda. bir kere paketsiz bağlanmıştım. 10 KB data kullanmıştım ve sadece 1 kuruş çekmişti. Helal olsun voda'ya demiştim. şimdi aynı hesapla 5 kuruş gidecek. Şimdi de diyorum.

• 5 kr/10kb faturasız
    0.25kr/kb faturalı

ayın 15inden itibaren gecerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

paketsiz internete baglanmayin

Buna yönlendiriyorlar sanırım :) anlık bi ihtiyaç olduğunda paketi olmayan arkadaşlar günlük cepnet alacak 50 kuruşa o gün gece 12 ye kadar cepten nete girebilecek.Riske atılmaz paketsiz kullanarak aman dikkat.
  • En mantiklisi aylik 1 Gb veya 4 Gb paket satin almak. Veya ihtiyaca gore gunluk paket satin almak. Ben eski Vodem 5 Gb abonesiyim cok memnunum cekim kalitesi olsun kota olsun isimi fazlasiyla goruyor.
  • en mantıklısı aylık paket.
    8 liraya 1 ay sınırsız.
    ayda 12 gb data kullananlar var.
  • quote:

evet var onay 8 buçuk saat sonra geliyor
    o süre zarfında internete girersen düdüklüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newpsp -- 12 Temmuz 2011; 0:05:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newpsp

quote:

evet var onay 8 buçuk saat sonra geliyor
    o süre zarfında internete girersen düdüklüyor.

normalde 1 dakika icerisinde bilgilendirme mesajinin gelmesi lazim..
  • Ben onay mesajını beklemiyorum mesajı gönderiyorum bakiyem düştükten sonra internete girip çıkıyorum bakiyem düşmeyince internete giriyorum.(Bu sadece günlük cepnet için değil, aylık cepnet için ve tüm vodemnet paketleri içinde geçerli) Geçen günlük cepnet aldım 1 saat sonra onay mesajı geldi.O gelene kadar ben sörf yaptım Bu dediğim faturasız hatlar için faturalı hatlarda onay mesajını bekleyeceksiniz sanırım başka anlama yolu var mı bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Hunter*** -- 12 Temmuz 2011; 11:46:52 >
  • Paketsiz baglanmak yerine günlük cepnet paketi alıp bağlanmak çok daha mantıklı
  • mesajın geç gelmesi ve bu tip şeyler vodafone için kara leke daha önce günlük pakette öyle bir sıkıntım olmuştu..
  • Faturasız pakete tam 5 kat zam yapmışlar.Bu nasıl bir zamdır be, yuh yani...
    Kullanmıyorum cepten net met...
  • cepaylık kullanıyordum hemen iptal edeceigm ardina daha uygun mobil paketleri olan operator arastiracagim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

cepaylık kullanıyordum hemen iptal edeceigm ardina daha uygun mobil paketleri olan operator arastiracagim

cepnet aynen devam.

vodafone esegin kulagina su kacirdi, orasi ayri...
  • bana gelen mesajda 15.07.2011 itibarıyla standart data ücreti 5 kr/10 kb diyor.
    kişiye özel tarifemi var.
    0.25 kr/1 kb ise 5kr/10 kb mi oluyor?
    lys sorusu gibi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagortagos

bana gelen mesajda 15.07.2011 itibarıyla standart data ücreti 5 kr/10 kb diyor.
    kişiye özel tarifemi var.
    0.25 kr/1 kb ise 5kr/10 kb mi oluyor?
    lys sorusu gibi oldu.

Konu sahibi arkadaşınki faturalı hat, sizinki faturasız hat sanırım fark ordan kaynaklanmakta.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.