Şimdi Ara

stage 300s-c webcam driver arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşalar bana stage 300s-c webcam driver lazım olan biri varsa bana gönderebilir mi çok aradım nette ama bulamadım yardımcı olun

• Yok çünkü öyle bir sürücü. Ben de şimdi bir turladım; emaresi yok. Aldığın yerle kontağa geç.
  • stage 300s-c anladigim kadariyla webcam in modeli oluyor sen markasini bulmaya calis ,kutusunu bulmaya calis veya aldigin yere sor....
  • bu webcamı arkadaşım bana verdi kendide kaybetmiş driverlerini bu webcamın markası stage ve modelide 300s-c internette araştırdım bu webcam driverini arayan var ama bulan yok acaba başka webcamlarin driverlerıyla uyum saglarmı yada her türlü web cam le uyumlu bir driver varmıdır yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • oyle bir sey oldugunu zannetmiyorum.....
  • Arkadaşlar konunun tarihi bir hayli geçmiş ama bana yeni lazım oldu 2-3 saat aradıktan sonra aramayla değil değişik yöntemlerle ancak buldum.
    Belki birine lazım olur diye linki buraya yazıyorum. 20 MB lık bir zip dosyası ama kesinlikle çalışıyor XP de denenmiştir.
    Buyrun linkhttp://home.eeti.com.tw/web20/drivers/IC_drivers/PCCAM_WHQL_Standard_Installshield_120308.zip
    Olurda link kırılırsa "ET USB 2710" diye aratırsanız bulursunuz. Çünkü bu driverı kurunca böyle gözüküyor.
    Biraz uzun oldu ama kalıcı oldu inşallah...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.