Şimdi Ara

SSD Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, yakinda SSD almayi düsünüyorum ve marka model seçmemde yardimci olmanizi istiyorum. Kapasitesi 128 gb max. olmak sartiyla bi SSD istiyorum, suanda aklimda Vertex 4 var, birçok sitede olumlu incelemeler okudum. SSD kullanicilari bi tavsiyede bulunurlarsa çok iyi olur . Birde bazi sata kontrolcülerinde sorun çikiyormus SSD'lerle biri aydinlatirsa sevinirim, anakartim ASRock Z77 Extreme4-M
    Simdiden tesekkürler :)

• Vertex 4 Türkiye piyasasında en iyi ssdlerden biri fakat son zamanlarda forumda sıkıntı yaşanlar var.Zaten ocz nin önceki serilerdende stabileteden sabıkalı.Onun yerine neutron gtx alınabilir.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5545
  • neutron gtx alınabilir fiyata inmiş. gtx ya da vertex 4 en mantıklı iki ürün.
  • Transcend 128GB 320 SSD alınabilir, fiyatı da uygun
  • Yorumlariniz için hepinize tesekkürler, Neutron gtxler Vertex 4'ten biraz daha pahali temin edebilcegim yerlerde(yurtdisinda yasiyorum) . Transcend'den yana seçimimi kullanicagimi zannetmiyorum, markaya olan güvensizligimden olsa gerek. Corsair Force 3 GT'de olabilir, kagit üzerindeki yazma ve okuma hizlari gayet basarili bence ama bu kontrolcü olayi kafami karistirdi biraz, anakartimda sata 3 olarak intel'in kontrolcüsü ve Asmedianin kontrolcüsü var, bir sorun olurmu acaba performans düsmesi gibi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.