Şimdi Ara

SSD dünyası, HDD’leri bozguna uğratmaya çok yakın (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
2.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Verre

quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

quote:

Orijinalden alıntı: Verre

quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

Arşivci biri iseniz uzak durun.

Zaten?

Arşivci biri neden SSD alsın ki saçma.

Var, alanlar var.Yani SSD'nin sağladığı hız arşiv/depolama işlerinde pekte gerekli değil.Fakat buna rağmen yinede hızlı olsun diye masraf yapıp alanlar var.Bende bu hız artışının depolama işlerinde pekte gerek olmayıp masraf yapmamaları için yazdım onu.

• Fiyatlarin inmesi icin rekabet şart.Ssd herkeze hitap etmiyor fiyat konusunda.üreticilerde sinirli sayida off off

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence HDD teknolojisi daha devam eder SSD'lerin maliyetleri şuan hala yüksek. Ayrıca SSD'lerde kullandıkça performans düşmesi de ayrı bir sorun. Yeteri kadar gelişmemiş bir teknoloji olduğunu düşünüyorum.
  • Ben hâlâ 240 GB hdd kullanıyom

• SSD ucuzlarsa hdd sadece arşiv için kullanılır. Bence ileride ssd'lerin kapasiteleri hdd'leri geçecek ve fiyatları düşecek.

• Öğrenci olduğum için bütçem ancak 120GB'a el verdi. Gönül isterdi ki 1TB alalım ama fiyatlar böyle yüksek olduğu sürece hayalden öteye gitmez.

• Şu yazılanların hiç birini okumadan her bilinçli kullanıcının söyleyebileceği iki çift lafı vardır "HDD parasına SSD satsalar zaten şuan kimse HDD kullanıyor olmazdı"
  • Adamlar 8 TB ssd cikarsin biz 120 GB yeter mi diye dusunelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı düşse hemen bi tane alıp Laptop a takacam da fiyatlar malum, ebay den alanlar daha ucuza getirir diye düşünüyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.