Şimdi Ara

SRO yu Bırakıp Aleme Akanlar F@N Gılab (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
0
Favori
10.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: natrix

lafınızı bölemek istemem ama hakaktende kız yok
    bu arlar kız piyasası çok durgun bi dalgalanam bekliyoruz ama oolmadı şu an için söktörde liderler japonya ve çin çin artık her sektörde var
    ama 4ever jaopon kız derim biizmkilerde hayır yok

kız yok mu??

deget la

bizimkilerde hayır olmadığı doğru. güneye akınca anlıyosun bizlerde hayır olmadığını

ayrıcaaa!! senn bzm lafımızı nası bölersiin

• quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

quote:

Orjinalden alıntı: natrix

lafınızı bölemek istemem ama hakaktende kız yok
    bu arlar kız piyasası çok durgun bi dalgalanam bekliyoruz ama oolmadı şu an için söktörde liderler japonya ve çin çin artık her sektörde var
    ama 4ever jaopon kız derim biizmkilerde hayır yok

kız yok mu??

deget la

bizimkilerde hayır olmadığı doğru. güneye akınca anlıyosun bizlerde hayır olmadığını

ayrıcaaa!! senn bzm lafımızı nası bölersiin

ya güneyide gördüm şimdi güneydikelre bişe dicem ama nese
    biizm nizim kızlar yani ne biliim biraz kendilerini çok beğenmiş oluolar onu bunu beğenmiolar tabi büütn kızlar içimn diil ama %50-55 arası ama yabancıalrda öle bişe yok
    ya bi japoncayı söksem varya hiç problem kalmıcakta ahh ulan amma zor dil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Næccm -- 7 Eylül 2007; 12:25:03 >

• -evt yaa bzm kızlar acayip kendilerini beğenmiş oluyolar.
    -kendileri özel diğer kızlar sıradan oluyo
    -ne yapsan beğenmiyolar
    -öpecek oluyon şimdi olmaz diyo
    -bi yere gidecek olursun. kız makyaj yapacam die seni unutuyo.
    -bi Türk kıza "çok güzelsin" diyorum "ay sapık mısın be" diyo. asılmıyorum etmiyorum. niyetim kötü deil. halbuki bi rusa"çok güzelsin" desem "teşekkür ederim" dio. sonra bi içki ısmarlayıp..
  • quote:

-evt yaa bzm kızlar acayip kendilerini beğenmiş oluyolar.
    -kendileri özel diğer kızlar sıradan oluyo
    -ne yapsan beğenmiyolar
    -öpecek oluyon şimdi olmaz diyo
    -bi yere gidecek olursun. kız makyaj yapacam die seni unutuyo.
    -bi Türk kıza "çok güzelsin" diyorum "ay sapık mısın be" diyo. asılmıyorum etmiyorum. niyetim kötü deil. halbuki bi rusa"çok güzelsin" desem "teşekkür ederim" dio. sonra bi içki ısmarlayıp..

heh bak böle konuş canımı ye
    dediklarn çok doğru ama bi gün gelcek bu kızların hepsi ewde kalcak
    ruslar bile okr soğuk ülkeden gelioalr ama genede çok sıcak kzlar

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: memory_122

bende gıdıyım bı 100 sılk alıyım beles clıentlede 80 e kadar yavas yavas kasarım dedyıdım ama vazgectım elveda sro

doru duzgun oynayamadıktan sonraokullarda acılıyo sro ya donmem ıcın bı sebep kalmadıbır gun herkez bırakacak

herkes

@H^^ERO

nargile çok ağır be. hiç sigara tüttürmediğim hade bi nargile tüttüreyim dedim. öbür tarafa postalanıyodum

yuh be abi nargile ilk içeni çarpıyor ama o kadar da değil....

• quote:

Orjinalden alıntı: deliboy

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: memory_122

bende gıdıyım bı 100 sılk alıyım beles clıentlede 80 e kadar yavas yavas kasarım dedyıdım ama vazgectım elveda sro

doru duzgun oynayamadıktan sonraokullarda acılıyo sro ya donmem ıcın bı sebep kalmadıbır gun herkez bırakacak

herkes

@H^^ERO

nargile çok ağır be. hiç sigara tüttürmediğim hade bi nargile tüttüreyim dedim. öbür tarafa postalanıyodum

yuh be abi nargile ilk içeni çarpıyor ama o kadar da değil....

o kadar

• 100 silk = 1 nargile + 5 lahmacun (konyada etliekmek) + 2 Mersin Tantuni 4ever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfarukcan -- 7 Eylül 2007; 19:21:27 >
  • bnıde eklersen sewınırım .... Bu arada bnde nargılecıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: bushidoo

bnıde eklersen sewınırım .... Bu arada bnde nargılecıyım

Nargile Fun Club Kuralım
    İlk Ben Çıkardım Nargile Konusunu Yardımcıda Beni Yaparsınız
  • ömerfaruk ilk geldiğinde şaçma şeyleri savunup şaçma konular açan velet denilen oyuncu türündendi şimdi gıral üye olmuş 5int 1 str hybrid wizardyla ilgili denemedim bunu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulukemal

ömerfaruk ilk geldiğinde şaçma şeyleri savunup şaçma konular açan velet denilen oyuncu türündendi şimdi gıral üye olmuş 5int 1 str hybrid wizardyla ilgili denemedim bunu...

seni de gıral yaparız

@omerfarukcan

işte gral üye didiğin böyle olur. 100 silk parasını nasıl yiyeceğini biliyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulukemal

ömerfaruk ilk geldiğinde şaçma şeyleri savunup şaçma konular açan velet denilen oyuncu türündendi şimdi gıral üye olmuş 5int 1 str hybrid wizardyla ilgili denemedim bunu...

o sakın sen olma? ilk 1 yıl önce geldim.profilime dikkat bak.wizardımdan önce kaç konu açtım saydın mı?üst konuları süsledi..sen ilk geliğindende velettin şimdide.kıskanmayalım lütfen...268 gün sonra sroya yeniden başlıcam.(öss).ve 24 gün saat kaçın 90 -100 lvl yapcam.görüşürüz.
    /+2 yıl sro oynadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfarukcan -- 7 Eylül 2007; 20:24:34 >
  • ömerin açtığı tüm konular çok mantıklıydı. işime çok yaradı. herkesin işine yaradı sadece benim deil. ömerin paylaşımlarına benzer paylaşım kimse yapmadı şu ana kadar.(1-2 kişi hariç onlar da kendilerini biliyor)

dandik hiç bi konusu yok.(euro fan club hariç)
  • quote:

ömerin açtığı tüm konular çok mantıklıydı. işime çok yaradı. herkesin işine yaradı sadece benim deil. ömerin paylaşımlarına benzer paylaşım kimse yapmadı şu ana kadar.(1-2 kişi hariç onlar da kendilerini biliyor)

1 Ben
    2 'Yide Siz Bulun
  • SERPATİNE BENİ NİE YAZMİYOSUN YOKSA BENİ BEĞENMİYORMUSUN?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SuperNukerMan

SERPATİNE BENİ NİE YAZMİYOSUN YOKSA BENİ BEĞENMİYORMUSUN?

sro yu bıraktım de yazim
  • quote:

Orjinalden alıntı: H^^ERO

quote:

ömerin açtığı tüm konular çok mantıklıydı. işime çok yaradı. herkesin işine yaradı sadece benim deil. ömerin paylaşımlarına benzer paylaşım kimse yapmadı şu ana kadar.(1-2 kişi hariç onlar da kendilerini biliyor)

1 Ben
    2 'Yide Siz Bulun

1-) nomad
    2-) feversea

• quote:

ne kadar iğrenç bi resim

SRO yu Bırakıp Aleme Akanlar F@N Gılab

not: emrex12 nin arşivinden çalınmıştır. telif-yayın hakkını takan yok zaten

benim Hakkımda konuşuluor:D resim iğrenç mi?

• bende üye olsammı die düşünüom imza süperde

edit:güşünom değil düşünüom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-193∞ -- 8 Eylül 2007; 0:18:18 >
  • bende 3 haftadir ara verdim 2-3 ay daha oynamayacam ekleyebilirsin istersen ama mecburiyetten emekli oldu diye ekleyiver
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.