Şimdi Ara

SRO-R Nuker Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50 levelim str bow hesap vardı onun skillerini ve statlarını sıfırladım nuker açıcam sizce nukerde sadece nuke skillerini açsam olurmu yoksa blader ya da spear skillerinide açıcakmıyım eğer açıcaksamda hangisini önerirsiniz ? Hangi kıyafeti giyicem.Ayriyetten full int verdim ve 26 k sp var.Ve skilleri nasıl vericem? Bilgilendirirseniz çok makbule geçer.

•  SRO-R Nuker Yardımı

Artı koyduğum serileri açabilirsin.

Bicheon'daki tüm skill'ler işine yarar. Resimde bulunmayan, oyuna girince bicheon skill ekranında göreceğin "Bicheon Gücü Serisini" de açabilirsin.

Heuksal'ın en üstündeki skill'e artı işaretini yanlışlıkla koymuşum. Onu açma.

Cold'un üstten dördüncü skill'lerini de ilerde açabilirsin. Cold nuke'lere de artı koydum, açmak zorunda değilsin (alttan üçüncü).

Lightning'de üstten dördüncüyü açmak zorunda değilsin.

Eğer sword nuker yapacaksan, fire'da üstten ikinci seriyi kesinlikle aç. Spear nuker yapacaksan da açabilirsin, ancak skill'i kullanabilmek için kalkan lazım.

SP sorunun yoksa, şimdiden açabilirsin bicheon ya da heuksal skill'lerinden birisini. Eğer SP sorunun varsa, sadece nuke skill'leriyle gidebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unster35

50 levelim str bow hesap vardı onun skillerini ve statlarını sıfırladım nuker açıcam sizce nukerde sadece nuke skillerini açsam olurmu yoksa blader ya da spear skillerinide açıcakmıyım eğer açıcaksamda hangisini önerirsiniz ? Hangi kıyafeti giyicem.Ayriyetten full int verdim ve 26 k sp var.Ve skilleri nasıl vericem? Bilgilendirirseniz çok makbule geçer.

sadece nüke skilleri açarsan hiç bi halt yiyemessin :)))
    nükenin yanında bicheon yada heuksal açman lazım.

niye heuksal dersen geri deptirme skili ile adamı geri püskürtüp nükeni çakarsın. ve critikal atakların olur.
    niye bicheon dersen canın zaten az yatır batır skiliyle zaman kazanıp canını doldurursun düşman yerken kalkar kalkmaz nükeni gene çakarsın.

yoksa sadece nükeleri açsan napacan bütün nükeleri sırayla vurana kadar ölürsün

bicheon istiyorsan .. bicheon - fire - light
    heuksal istiyorsan .. heuksal - light - cold

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.