Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
0
Favori
240.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir sorum olacak.Bu private server mı?
  • SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_403 full client versiyonunu indirdim fakat kurulum olmuyor sorun nedir sizce hata da resimdeki gibi daha sonra Tamam'a tıkladığımda da hata sorunu geliyor program düzgün yüklenmemiş olabilir diye.
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • Teşekkürler :)
  • c7 alıyorum...
  • Silkroad'ı Intel(R) HD Graphics 4600 ekran kartı ile açtığımda
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Silkroad'ı NVIDIA GeForce GT 740M ekran kartı ile açtığımda
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Intel kullanırken resim gözükmesini istiyorum bu sorunu nasıl çözerim? Sürücüm güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackal81 -- 18 Nisan 2014; 18:31:31 >

• çok yaralı bir konu eyv
  • BU HATA NE DEMEKTİR Bİ YARDIMCI OLUN
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • banada yardımcı olun lütfen.ben the server is undergoing inspection or uptades hatası yani start gelmiyor hatası alıyorum.nasıl çözcem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naberabi -- 13 Haziran 2014; 19:57:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naberabi

banada yardımcı olun lütfen.ben the server is undergoing inspection or uptades hatası yani start gelmiyor hatası alıyorum.nasıl çözcem?

up yardım.
  • HackShield Error 05 hatasını çözebilen varsa pm bekliyorum sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı:

HackShield Error 05 hatasını çözebilen varsa pm bekliyorum sağolun

Çözüm yolu bulabildiniz mi? Ben de arıyorum ama henüz birşey bulamadım.
     SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • beyler benim serverım var louncher e notıce hangı dosyadan yazıcam acaba nette bakıyorum ama istediğim şeyi bir türlü bulamadım ???
  • Öncekikle ilgilecenek olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar sro hataları ve çözümleri bölümündeki ''Start'' sorununu bende yaşıyorum yalnız burdaki ve diğer başka tüm sitelerdeki çözümleri yapmama rağmen sorunum bir türlü çözülmedi ve sizin yardımlaınızı bekliyorum ve sorunumu yine ben yazim

'start'' bir türlü gelmiyor internetten kaynaklanan bir problem var google aramadıgım sayfa denemedigim yol kalmadı... nasıl çözücem ben bunu İphoneden interneti açıyom bağlanabiliyom pc herhangi bir eksik vs. yok programlarda eksik yok sadece kendi internetimle giriş yapamıyom nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum...

Antivi virüs veya güvenlik duvarı gibi bir sorundan da kaynaklanmıyor ... tek nedeni gelen internet .. aynı pcden farklı bir internet üzerinden baglanınca geliyor start ama kendi internetimde gelmiyor Nasıl bir yol izlemem gerekiyor bu teknik bir sorunun çözümü illaki olmalı ama nasıl ?? sizden yardım bekliyorum teşekkürler..

Gelen hata:silkroad the server is undergoing inspection or updates (salı günü veya server bakım ile hiç bir alakası yoktur.)

• Arkadaşlar oyuna girerken start yazısı geliyor tıklıyorum oyun açılıp hemen kapanıyor hata falan vermiyor direk masaüstüne atıyor bazı yerlerde dump dosyasıyla alakalı olduğunu falan duymuştum fakat bir bilgim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  • Öncelikle Selamın Aleyküm söyleyeceğim konuda bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim arkadaş çevrem ile internet cafe de sro oynuyorum ve oynadığım srodan farklı masalarda 2 den fazla girmiyor Id şifree yazdığım da 0 hatası alıyorum bunun nedenini bilen varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.