Şimdi Ara

[SQL-PHP]Toplam Borç Sorgulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Wordpress üyelerimin toplam borçlarını görebileceği bir sistem yapmak istiyorum.
    Fakat üyeler aynı sayfada sadece kendi borçlarını görebileceği bir sistem yapmak istiyorum.
    Örnek

PHP-HTML hiç fark etmez bana DM atabilir veya Instagram: baylimonata ile ulaşabilirsiniz.[SQL-PHP]Toplam Borç Sorgulama

• aynı sayfada derken
  • Mesela borc.php sayfası olacak o sayfada herkes kendi borcunu görecek resimdeki gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam wp de user kısmına , bir tane borc şutunu ekleyin ordan ekleyin admin sayfanızdan suan yoldayım php bilginiz nedir hocam

• Hocam şimdi phpmyadmin versiyonum 4.6.4 https://forum.donanimhaber.com/sql-1067-hatasi--127906955 bu konuyu açtım eklemeye çalıştığımda bu hata kodunu veriyor ve ekleyemiyorum.
  • mesela sql'de bu durumu o sayfaya gelen kullanicinin id'sine bakarak veya mukerrer baska hangi ozellik varsa istege gore sorgulanabilir. ama genel algoritma olarak veritabanindan uye no'suna bakarak sorgulatabilirsiniz. php ile de database'den alinan sorgulari ekrana yazdirmaniz gerekecek. ben asp'ye asinayim, php bilgim yok.

• Şu şekilde yaptım fakat şimdi phpden nasıl kişisel olarak çekicem anlamadım.Şimdi ben bunları oluşturdum bunları aynı sayfada herkesin kendi borcunu görecek bir sayfa yapıcam.[SQL-PHP]Toplam Borç Sorgulama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.