Şimdi Ara

spyware doctor kaldiramıyorum :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben bunu kurdum pc ye acmadı kendini simdide kaldıramıyorum ekle kaldırdan deniyorum baslıyo kaldırmaya sitesine baglanıyor sonra kaldırmayı durduruyo napıcammm yardım lutfennnn

• anlayan yokmu bu isten arkadaslar lutfen bakınnn
  • avast varsa kaldır spyare yi tekrar yükle istersen sonra tekrar avastı yükle eğer avast yoksa direk tekrar yükle
  • TAMAM COK TESEKKÜRLER BİR DENEYEYİM HEMEN
  • EKA01 KARDEŞ BAK SEN EN İYİSİ ŞÖLE YAP, İNDİR.COMDAN UNLOCKER DİYE Bİ PROGRAM VAR ONU YÜKLE ÖNCE, DENETİM MASASINDAN YANİ EKLE KALDIRDAN DOCTORU SİL, SONRA PROGRAM FİLES DEKİ DOSYAYI UNLOCKERLE HALLET, BİDE HER İHTİMALE KARŞI CCLEANER PROGRAMINI YÜKLE, VE EĞER KIRINTI KALDIYSA ONLADA TAMAMEN TEMİZLE, ALTERNATİF DOCTORA KARŞI SUPERANTİSPYWARE, AD-AWARE, YADA SPY-BOT, AVASTA KESİNLİKLE YAKLAŞMA DANDİK DERİM BEN, OKADAR.
  • awanstı kaldırdım ama fayda etmedi titan birde senin dediğini deneyeyim gerci guvenli modda bile kaldırmıyor ekle kaldırdan
  • Ben bir keresinde kaldırdım spyware doctor'u ve Windows çöktü

sistem dosyalarını silmişti
  • bu kadar kalitesiz bi program olamaz... ne siliniyor ne de devre dışı bırakılabiliyor bi de parayla satıyorlar şunu... bu program yüzünden format atcam artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.