Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
22
Favori
98.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Optik ses kablosu İLE HDMI kablo üst-üste takılmıyor...
    Bunu yapan mühendis bunu es geçmiş olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Spybox uydu alıcısı kullanan arkadaşlar;bu cihazda optik ses girişi ile HDMI kablonun girişi
    çok yakın olduğu için takmak çok güç oluyor.Ayrıca optik ses girişine kablo taktıktan sonra
    kablo yan şekile dönüşüyor.Bu cihaz ilk arıza sinyallerini optik ses girişinden verecektir.
    Üstte fotoğraflarını patlaştım
  • Uzatma kablosu ile sorun çözülebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Kablonun giriş yeri dandik yapılmış...buna uzatma yapılsa da yine aynı yere giriş yapılacak.

• Anladım.
    Belki ilk giriş yeri ince olan bir kablo bulabilirsiniz diye düşünmüştüm.

• fikretkurt F kullanıcısına yanıt
    şuna benzer kablo iş görür mü ?
    Daha ince yapıda
    Hama nın kablosu mesela

• Cihan kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun arkası daha kalın...Fotoğraf var orada gösterdim...Kablo yana dönüp gidiyor kullandıkça...

• quote:

Orijinalden alıntı: gargamel11

Çinliler mi Araplar mı veriyor bilmem.İşin arka planını siz daha iyi biliyorsunuz.Ben spybox kullanıcısı olarak sadece araştırma yapıp bilmeyen arkadaşlara bilgi veriyorum.0229 kodunu cihaza ben eklemedim cihazda gelen bir kod. Mytvonline uygulamasına Gogo bu kodla eklenebiliyor.7777 kodunu menüdeki eklentiler bölümünün yanındaki sistem içerisinde girdiğinizde mytvonline uygulamasından silme işlemini yapıyor.
    Merhaba,

0229 ile Gogo yu aktif ettim fakat server'a bağlanıp aktif olmuyor,yapılması gereken bir ayar yada girilmesi gereken bir şifremi var,yardımcı olurmusunuz.
  • Benim cihazda hiçbirşey yapmadan kodi iptal oldu...Şifre sorduğu İçin uzaktan müdahale edilemiyor

• SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ye yeni yazılım gelmiş
    yeni yazılım hayırlı olsun
    kullananlar yeni yazılıma bakabilirmi

yeni yazılımda
    uydu kanallarındaki üst tarafta canlı yazısı gittimi
    , bazı uydu kanalları isimleri değişince kendiliğinden yeni isimleri geliyormu
    uydu tp düzenlemede uydu silme varmı , istenen tp ler ilk sıralara taşınıyormu..
    android menüde , medya playerde , uyduda ve info barda ayarlarda yazıları büyütme özelliği geldimi ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 20 Şubat 2020; 19:20:35 >
  • Bu Android cihazların en güzel yanı, tıpkı bilgisayarda olduğu gibi, gereken yazılımın/codec bileşeninin yüklenmesiyle 4:2:2 feed yayınlarının izlenebilmesi.

Birazcık güçlü bir işlemcinin, 30 megabit/s veri akışında nefes nefese kalıp tıkanmayacak bir işlemcinin varlığı yeterli oluyor.

Bu cihazın SoC modeli "HiSilicon 3798MV200". İşlemci olarak ARM Cortex A53'ü, GPU olarak ise ARM Mali-450'yi içeriyor.

Cihazın FHD ve 4K görüntü kalitesi çok iyi olmasa da, derdi sadece oyun/uygulama ve de (TV kartına muhtaç olmadan) feed izlemek olanlar için güzel bir seçenektir. Enigma cihazlarda 4:2:2 feed izlemenin imkanı yoktur zira.
  • Spybox S11 ile Formuler Z8, noktasından virgülüne kadar aynı cihaz.

Spybox "Çin malı taklit", Formuler "orijinal Avrupa işi" diye bir şey yok.

Tüm cihazlar Uzakdoğu'dan çıkar, farklı isimler altında yayılır. Detayına girip uzatmayacağım, burası iktisat ve sosyoloji forumu değil zira.

Aynı donanımdaki, özdeş cihazlardan alınacak performans aynıdır. Bir farklılık söz konusu olacaksa, o da satıcı firmanın satış sonrası vereceği teknik destek ve ürün garantisidir.
  • Arkadaşlar cihazda netflixte seyrederken tırrrt diye takılmamı desem 1-1,5 saniyelik bir şey oluyor, başına gelen varmı, nasıl düzeltebiliriz?
  • @fatihmc hocam..Geçen haftalarda durupduruken spybox s10 plus'daki KODi eklentiler kayboldu.Marketten indirdim kurdum sonra türkvod 2.2.1 ekledim.Fakat Kodi menüsü değişti.Dosya menüsü çıkıyor oradan "eklentiler"e gidip Türkvod'u öyle buluyorum.Ayrıca Turkvod hakkında menüsüne girerken şifre soruyor ve 0000 şifresini kabul etmiyor.Kodi herkeste mi kayboldu yoksa benim cihazda mı?
  • Kodi, Türkvod hepsi kaybolsun ne olacak ki.
    İndir kur, iki dakikalık iş.

• Kodi, Türkvod hepsi kaybolsun ne olacak ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

Kodi, Türkvod hepsi kaybolsun ne olacak ki.
    o kadar basit olmuyor işte.kurdum ama menü ilk kurulumundaki gibi değil.
    farklı hepsi de.
  • fikretkurt F kullanıcısına yanıt
    Cihazın içinde ki kodiden bahsediyorsanız. Onu silin.
    Baştan indirip kurun.

• Spybox cihazların en önemli özelliği ipTV'den kayıt yapıyor olmasıdır.Diğer
    cihazlardan en önemli farkı bu.Bunun gibi ipTV'den kayıt yapabilen başka cihaz bilen duyan var mıdır?
  • İptv extreme pro ile herkes kaydeder.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.