Şimdi Ara

Spotify, Türkiye'deki ilk TV reklamını yayınladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet ses. Aynı cihazlarla dinleyip diğer uygulamalarla bir karşılaştırın bakalım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • salem33 S kullanıcısına yanıt
    Üç ya da dört farklı cihazda denedim. Nasıl bu kadar kötü olabiliyor diye şaşırmıştım

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Artılamak için giriş yaptım, bazı arkadaşlar 320 kbit hayattır sanıyor. Cevabımız flac ve wav'dır.

İphone 8 plus, 11 pro max ve AirPods2 ve Airpods Pro ile denedim deezer, fizy, Apple music, YouTube music ve Spotify’ı. En oluru Spotify. İsterdimki Apple Music beklentimi karşılasın.

Logitech g430, arabamda, iphone se orjinal kulaklikla ve pc hoparlörle denedim. Spotify rezalet seviyedeydi.

Deezer ile karşılaştır

Deezer’i beğenmiştim. Spotify arşivi daha zengin ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Ses kalitesi mi ahahahaha

Ses kalitesi kullanıcıların %90+'ını memnun eder. Kaç kişiyi hifi kulaklık kullanırken gördünüz. Tidal de kullandım. Sennheiser mtw kullanmama rağmen pek bir fark hissetmedim. Hifi bir kulaklık olamasada piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Ses kalitesi kullanıcıların %90+'ını memnun eder. Kaç kişiyi hifi kulaklık kullanırken gördünüz. Tidal de kullandım. Sennheiser mtw kullanmama rağmen pek bir fark hissetmedim. Hifi bir kulaklık olamasada piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biridir.

Alıntıları Göster

Telefonumun kutusundan çıkan kulaklıkla bile çok rahat farkedebiliyorum ses kalitesi farkını.

• Deezer tarafında SmLoader ve Tidal tarafında Tidal-dl ile 400GB müzik arşivi hepsi flac ve mqaSpotify, Türkiye'deki ilk TV reklamını yayınladı . Şu ses kalitesi çöp servisi hayatta kullanmam.

Ses kalitesi olarak Tidal>Deezer>Apple Music = YouTube Music > Spotify olarak sıralanır.

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    Yoo YouTube Music daha iyi değil asla. O kadar da değil. Tidal deneyeyim. Arşivi nasıl o benim için önemli. Türkçe pek dinlemiyorum. Ne kadar geriye gidebiliyor. Bakmak lazım.

Tidal ğyeliği aldım bakalım. Güzele benziyor. 👍🏻

Spotify>Tidal

Devam etmem Tidal’e. Öneriler için teşekkürler..

Spotify, Türkiye'deki ilk TV reklamını yayınladı

• gğzel çalışma olmuış:)

• Spotify sesi daha güçlü geldi. Parçaya göre mi değişiyor anlamadım. Şaka gibi. Arşivi beğendim. Dinledikçe beğeniyorum Tidal’i İyiymiş gerçekten. Hemen de harcamamam lazımmış. Spotify aile bırakılır mı. Şimdilik hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salem33 -- 14 Eylül 2020; 1:48:41 >
  • Tidal HiFi'ın ses kalitesi Spotify'a göre çok bariz fark ediliyor. Hatta bir ara ben mi böyle duyuyorum/düşünüyorum diye birkaç kişiye dinletmiştim ve Tidal HiFi'ın bariz daha iyi olduğunu onaylamışlardı.

Sanırım ses kalitesini ses yüksekliğiyle karıştıran milyonlardan birisiniz. Önceklikle dediğiniz şey teknik olarak imkansız. Spotify kayıplı sıkıştırılmış 16 bit 44khz 320kbps bitrate mp3 formatını kullanıyor, Tidal ise kayıpsız flac ve kayıplı mqa formatını kullanıyor. Flac ve Mqa 196khz 24bit 9000kbps hatta daha üstü değerler sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 14 Eylül 2020; 18:38:7 >
  • Telefonun kutusundan çıkan kulaklıkla flac dinleyenler varmış :)

• youtube premium varken spotify ne bilim. youtube premiumda hem reklam yok hem de youtube müzik bedava indir. eskiler bilmez spotify youtube sayesinde buyumustur, youtube indirmeye ve arka planda oynatmaya izin vermedigi icin spotify bu kadar buyudu. youtube cok gec kaldi ama yakinda spotify tarihe karisir, bu reklamda o yuzden son care tv reklami o da tutmazsa dukkani kapatir gider, kimse sadece arka plan oynatmasi ve reklamsiz muzige 25tl vermez. 25tlyi youtube'a ver hem muzik dinle hem de film video vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 14 Eylül 2020; 13:14:38 >
  • formgonder2055 kullanıcısına yanıt

YouTube müzik kullanmış biri olarak mobil uygulaması vasat, pc de zaten uygulaması yok tarayıcı da kasa kasa şarkıların arasında geziyorsun. Spotify kullanıyorum 9 liraya öğrenci üyeliği şuan memnunum tidal ve deezer için ses kalitesi iyi diyorlar bir bakacağım ama onlarında fiyatları yüksekmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.