Şimdi Ara

sportinstreet indirim (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
29
Favori
31.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sueldem

Ücret kredi kartınıza iade edildi diyor ama gelen giden yok, parası iade edilen varmı 28 de iptal edildi

Yav arkadaslar ilk kez mi internetten alisveris yapiyorsunuz anlamiyorum sizi. Bankaya bagli en gec 5 is gunu icinde iade olur. Abartmayin ya su olaylari biri pazar aldim pazartesi oglende niye kargoya verilmedi diyor. Biri dun geri almislar bugun parasi gelmedi diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • afanesavo A kullanıcısına yanıt
    Oxford pampa modelinden almıştım bugün geldi, 45 aldım fakat kalıpları büyükmüş. Önden 2 parmak ve bilek kısımlarında boşluk kaldı. Tabanı biraz sert, bildiğin botlardaki gibi taban var Fakat rahat, beğendim. Üstü kanvas kumaş, ayak topuğunun geldiği kısmın etrafında silikonumsu bir madde var. 44,5 olsa onla değiştireceğim ama sitede 44 var küçük gelebilir gibi. Çünkü kendi sitelerinde 44-44,5-45-46 olarak gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 29 Haziran 2016; 18:05:50 >
  • Lacoste ayakkabı alınır mı arkadaşlar? Fiyatlara baya uyguna düşmüş ama nerde lacoste ayakkabı yorumu görsem hep kalitesiz birkaç aya yırtılıyor falan yazmışlar o yüzden kararsız kaldım. Ne diyorsunuz? Parayı çöpe atmayalım.
  • Nb574 lerim geldi.2 3 yildir ayakkabi almadigim icin tamamen icgudusel olarak 46.5 aldim tam oldu.Lescon 46 scooter botta da 45 giyiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ayakkabilar da geldi numara tam oldu tabanlıgı ortopedikmis gayet rahat ve şık
    Bu mesaja eklenen görseller:

sportinstreet indirim

• Siparişi iptal olan arkadaşlara üzüldüm, Benim salomn wings pro lar geldi....

sportinstreet indirim

• özgüç55 Ö kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. numarası ve kalıbı hakkında bilgi verebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: betakors4n

quote:

Ücret kredi kartınıza iade edildi diyor ama gelen giden yok, parası iade edilen varmı 28 de iptal edildi

Yav arkadaslar ilk kez mi internetten alisveris yapiyorsunuz anlamiyorum sizi. Bankaya bagli en gec 5 is gunu icinde iade olur. Abartmayin ya su olaylari biri pazar aldim pazartesi oglende niye kargoya verilmedi diyor. Biri dun geri almislar bugun parasi gelmedi diyor.

Evet ilk kez başıma geliyor iade olayı, çok bilmişlik yapacağına düzgün cevap versen ya da cevap vermesen daha iyi olurdu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: betakors4n

quote:

Evet ilk kez başıma geliyor iade olayı, çok bilmişlik yapacağına düzgün cevap versen ya da cevap vermesen daha iyi olurdu.

http://www.sportinstreet.com.tr/teslimat-iade

Müşterilerimizin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda, ürün iade şartlarına uygun olduğu ve eksiksiz şekilde teslim alındığında, iade edilen ürün Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. 'ye ulaştığı andan itibaren Yirmi (20) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

• Skechers da burun üst kısmı fileli olmayan model var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi ki almamışım biliyordum sıkıntı olacağını.

• quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

hayırlı olsun. numarası ve kalıbı hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Teşekkür ederim hocam, klasik ayakkabıda 42 giyiyorum, salomon 43.15 sipariş vermiştim ayağıma tam oturdu... Önceki sayfalardaki arkadaşların dediği gibi salomon'u 1 numara büyük almak gerekiyormuş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 43 43.5 numara giyiyorum new balance 574 için 44.5 numara almıştım. Bugün geldi tam oldu. Memnunum

• Reobig kullanıcısına yanıt
    flo'dan farklı bir marka bu aynı şirketin olsa da, sitede mağazalar bölümüne bakarsanız orada 28 mağaza var flo'yu da arayıp sorabilirsiniz ama mağazaları ayrı
  • Madde on Endonezya yazio sıkıntı yok dimi new balance ayakkabida

• Salwation1903 S kullanıcısına yanıt
    Benimki vietnam.

• Benim ayakkabılar da geldiler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

sportinstreet indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrterk -- 29 Haziran 2016; 20:54:37 >
  • mrterk M kullanıcısına yanıt
    şu mavi solomonlari ne zaman aldın hocam ben pazartesi aldim hala bi hazırlanıyor yazıyor

• Benim Puma ayakkabılar da ulaştı elime şimdilik herhangi bir sıkıntı yok gibi, haber veren arkadaşa teşekkür ederim ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: özgüç55

Siparişi iptal olan arkadaşlara üzüldüm, Benim salomn wings pro lar geldi....

sportinstreet indirim

Kardeş ayakkabılar ateş ediyor

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.