Şimdi Ara

sportinstreet indirim (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
29
Favori
31.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ellerinde kalmayan ürünü niye hala siteden kaldırmıyorlar o zaman? Cidden rezillik.Paranla rezil olmak gibisi yok.
  • Arkadaşlar merhaba New balance almak istiyorum burdan. normalde 42 giyiyorum adidas 8.5(41,5) numara ayakkabım var ayağıma tam oturuyor. alacağım ayakkabının 42 numarası yok 41,5 bucuk ve 43 var sizce hangisini almak mantıklı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

adidas 42 giyiyorum 42.5 nb aldım büyük mü olur

Adidas 42.5 giyiyorum magazada denedim 44 nb hafif dar geldi. 574 model

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sledgehammerXX

Arkadaşlar merhaba New balance almak istiyorum burdan. normalde 42 giyiyorum adidas 8.5(41,5) numara ayakkabım var ayağıma tam oturuyor. alacağım ayakkabının 42 numarası yok 41,5 bucuk ve 43 var sizce hangisini almak mantıklı ?

New balance kalıpları dardır 42 giyiyorsan 43 al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defrecmantasyon

Konuyu 24 haziranda ben açacaktım ama 4 gün ban yiyince kaldı.24 haziranda sipariş verdiğim kargo az önce geldi.skechers marka spor ayakkabı sipariş vermiştim.normalde spor ayakkabıda 46 numara giyiyorum ama skechersin kalıpları büyük olduğundan tam oldu.skechers alacak arkadaşlar 1 numara küçük sipariş versinler.ayakkabı 20 lira indirim kodu ve kapıda ödeme ücreti ile birlikte 123.5 liraya geldi.
     sportinstreet indirim

bunun linki varmı

• solomon speedcross camo 44 numara. bu konu açıldıktan birkaç dakika sonra sipariş vermiştim ve benimki kargolanmış.
  • Sitedeki beden tablosuna göre ölçünce 43 numara baya büyük oluyor hocam. Adidas 41,5 ayakkabım var ona güvenerek aldım birazda. Sitede baktım mağazada değişim yapabilirsiniz falan yazıyodu. Bakalım önce bi siparişi yollasınlarda küçük gelirse mağazaya gideriz artık yakınmış zaten
  • kontendoo kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen bir tane vardı. Onu da Size yolladılar. Benim ve birkaç arkadasın daha 44 numara salomon lar iptal edildi. Ben 45 1/3 numarada almıştım onu kargoya vermişler. Normalde 42 numara diyorum klasik ayakkabı da. Zizigo kampanyasını hatırlar bazı arkadaşlar ordan 69 TL ye almıştık. O zaman 42 den az büyük numara almıştım tam hatırlayamadım. Küçük gelmişti. 44 tam olacaktı ama nasip değilmiş. 45 denerim artık nasip bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nefret ediyorum su durumdan filtreye 46 yi giriyorum ve yalnizca 1 urun kaliyor

• Şimdi baktım aldığım ayakkabı bitmiş.

• Pazar günü verdiğim Skechers siparişi bugün kargolandı.Ben sıkıntı yaşamasam da Ziylan ile çok daha farklı konularda sıkıntı yaşadım.

Ne kadar büyük bir firma olsa da ,bizi global anlamda ne kadar iyi temsil etse de belli ki Ziylan'ın yönetim açısından ve çalışma sistematiği ile ilgili ciddi sıkıntılar var.
  • New balance fiyatlari cok iyi ama buyuk bedenler yok malesef. adidas, nike, asics hepsinde 46,5, klasik ayakkabida 45 giyiyorum. New balancede 46,5 dar geldi. Mis gibi firsat kacti. Alanlara hayirli olsun.

• 27'sinde verdiğim bir salomon ve 1 skechers siparişim hala hazırlanıyor görünüyor. bu duruma üzülsem mi iptal etmemişler diye sevinsem mi bilemedim
  • ve adidas siparişi iptal edildi
  • benimde salomon 42 camo iptallllll............
  • ferruh91 F kullanıcısına yanıt
    Mavi rengini almıştım, 27 Haziran'da hemen ertesi gün kargoya verildi. Kırmızı rengin tam yanında bulunan ürün. Dün kargodaydı, bugün yarın gelir diye düşünüyorum. Kocaeli'de fabrikaları.
  • Anneme speedcross almistin, simdi geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lacivert 574 kargolanmış p.Tesi vermiştim siparişi.

• benim pazartesi verdiğim skechers siparişim biraz önce geldi eşim benden bir saat önce şipariş vermişti onun faturası dahi kesilmedi hala .haber veren arkadaşa tşkler.
  • Fiyatlar normal gibi geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.