Şimdi Ara

Spor Ceket Önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ekte göreceğiniz resim tarzında altından kot giyebileceğim bir ceket almak istiyorum. Genelde özel günler ve geceleri kullanım için alacağım. EFOR'da birkaç model beğendim fakat bu ceketleri daha uygun fiyata nereden alabilirim? Sezon mağazalarında çok pahalı. Ya da önerebileceğiniz farklı markalar, mağazalar var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

Spor Ceket Önerisi ?

• Gözlük hoşuma gitti.
  • ZARA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Gözlük hoşuma gitti.

Daha çok cekete odaklansak
  • Blazer ceketlere bak dostum, amblem falan olmazsa daha hoş olur bence. Hem de 50 öliradan başlar kalitesine göre artık yanına 2 sıfır daha ekler devam eder

her neyse birader.
  • http://www.ralphlauren.com/family/index.jsp?categoryId=1895471&cp=1766205&ab=ln_men_cs2_jackets&outerwear

Siteyi bir kurcala istersen, ceketle tam oalrak ne kastettiğini anlamadım çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osstation -- 6 Haziran 2010; 21:51:30 >
  • Bu blazer'in Istanbul'da bi yeri falan varmı
  • Blazer ceket için geçen kiğilı sarar falan dolaştım gerçekten çok hoş şeyler var ama fiyatlarıda fena
  • Zaraya bak orda vardır. Blazer ceketler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 6 Haziran 2010; 21:58:19 >
  • kaynak gözlüğü gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remain2Live

Bu blazer'in Istanbul'da bi yeri falan varmı

EPIC FAIL
  • Bende Böyle Ama Daha Güzel Amblemli 150 tl civarı bi ceket arıyorum Hala bulamadım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.